Velkej biják

• Česko Děsnej trhák (více)

Příběh nové komedie Velkej biják pojednává o čtyřech ne až tak úplně malých sirotcích – první z nich vychovává kurátor v Louvru (kde slídí také vraždící albín), druhému se podařilo utéct z mexických wrestlingových zápasů, třetí právě jen tak tak přežila útok hadů v letadle a čtvrtý je docela “normální” příslušník “X-mutantí” komunity. Smůlou pronásledované kvarteto navštíví továrnu na čokoládu, kde narazí na kouzelnou skříň, která je přenese do světa jménem Gnarnie. Zde se setkají s trochu pošahaným kapitánem pirátské lodi a několika studenty čarodějnictví a nakonec spojí síly s moudrým, ale nadrženým lvem, aby společně porazili zlou Bílou čarodějnici... Velkej biják je nejnovějším počinem nových králů filmové parodie – Jasona Friedberga a Aarona Seltzera – kteří si tentokrát vzali na mušku ten největší žánr ze všech: hollywoodské velkorozpočtové a speciálními efekty přecpané blockbustery. Poté, co si úspěšně vystřelili z hororů a romantických komedií coby dva z šesti scénáristů filmu Scary Movie: Děsnej biják a scénáristé a režiséři filmu Děsnej doják, se nyní zaměřili na žánr, který dosud zůstal nepovšimnut – letní a podzimní pilíře hollywoodské produkce – a znovu dokázali, že jsou hrdí na to být “jako první druhými”. (oficiální text distributora)

agass odpad!

Nepopírám, že jsem se u tohodle braku párkrát zasmál (hlavně mi připadal vtipnej ten zakrslej driftující černoch), ale určitě se jedná o film s nejvyšší koncentrací nesympatických herců na jeden záběr. Tyhle novější parodie jsou skoro všechny stejný a je to vidět i na zdejším hodnocení. Svět bude o něco hezčí, až se na tyhle ptákoviny Jason Friedberg vysere. ()

Wenca888 odpad!

Parodie mám opravdu rád, ale tahle "parodie" je spíš matlanina všeho možného i nemožného a jako celek je to hrůza!!! ()

Sagara

za Jennifer Coolidge, pre ktorej trapnost a prehravanie mam slabost. No a vlastne este pre jej ksicht ktory ma vzdy zarucene rozosmeje ()

mota odpad!

Málokterý výtvor mě dovede přimrazit do sedadla a donutit tupě zírat za obrazovku s otevřenou čelistí. ()

Marys

Vážne som čakal, že by ma tento film mohol aspoň trochu pobaviť. Spočiatku sa u mňa držal tak na 2 hviezdach, no postupne to išlo viac a viac dolu vodou. Keby to ešte pokračovalo, vyrovnalo by sa to "kvalite" Disaster Movie (možnože to je aj priame pokračovanie, hm?)... Každopádne je to celé zlé, ako by to celé napísal nejaký sfetovaný teenager napumpovaný testosterónom a mysliaci si, že to je neeeeskutočne vtipné. ()

Martin_W

Nevím proč, ale mně se tenhle film ku**vsky líbil.. V porovnání s Tohle je sparta, nebo Disaster Movie má jasně na vrch.. 72% ! ()

Marina111

Tento film som videla 2x v priebehu jedného týždňa. Nedobrovoľne. Viete si predstaviť, aké to bolo utrpenie ?! Za celú minutáž sa našla len jediná scéna, ktorou by som nebola znechutená/otrávená/sklamaná/vyčerpaná. Sledovať to ešte raz, asi porodím ježka. ()

GreatestFan odpad!

No, teda, že se tohle vůbec natáčí. Jednou nám to puštěli ve škole a já viděl asi jen 5 minut a musel to poslouchat, utrpení. Mimojiné jeden z nejhorších filmů co jsem viděl. ()

Jožin

Ďalšia trápna paródia,ktorá opäť nič neukázala. Dobrý je na tom asi len Borat a Jack Sparow,,inak nič. tvorcovia sa darmo namáhajú no také paródie ako boli Scary Movie už asi nik nenatočí !!! ()

Clavius odpad!

Jeden z nejhorších, nejamaternějších a nejnudnějších filmů, který jsem videl. Veškeří křízenci se zvířaty byli početi pomoci zoofil styku, nechutná scénka s Carmen ve stanu. Nepochopitelný duel Aslan vs. albín (pořád se tam střídal herec Aslana a nějaký číňan). Kapitán Jack Svalouš a všichni ostatní, nechápu, že ti herci jsou ochotní v takových hovadinách hrát, aspoň jde vidět, že na lepší role se nezmůžou. 0% shit největšího kalibru, kdyby tu byly záporné hodnocení, tak -100% P.S. Nechápu, že HBO tuto kokotinu dává alespoň 1-2x týdně. ()

(Z)denny

Když jsem náhodou zahlédl kosek tohoto snímku, tak jsem si myslel, že se zase Mel Brooks snažil něco "vtipně" sparodovat, ale protože tam bylo docela dost vtipných hlášek, tak jsem zjistil, že to musel dělat někdo, kdo si umí hrát. Dal jsem si to pěkně celý od začátku a dost jsem se bavil. Je to prostě veselé, je to hravé.. Jestli s mým názorem nesouhlasíte, tak mi zavolejte mi do klubu.. ()