96 hodin: Odplata

Taken 2

96 hodín: Odplata

Taken 2

Akční / Thriller

Francie, 2012, 92 min (Director's cut: 98 min)

• Botič

Hloupí Američani na dovolené v Istanbulu.(29.6.2014)

Já jsem opět Nadšený !! 96 hodin je film.. který mě nikdy nezaujal svou akcí .. Ale Inteligentními Dialogy, Perfektními Hereckými Výkony a drtivou Atmosférou !! Dvojka v tomhle ohledu nezklamala.. Ba naopak,co se týče nápadů, vychytávek mi to přišlo daleko lépe promyšlenější než předchozí díl!! Zběsilý Střih tady sice byl.. ale ten byl i v Expendables 1 a nikomu to nevadilo !! Pleasure Moment se dostavil v momentě s mapou a granáty !! 80%(24.12.2012)

• FlyBoy

Utopené v neprehľadnej akcií, nevzrušivej šablónovitosti a prehnaných ašpiráciach. Režisérsky toporné, nedomrlé. Jednorázový hybrid čo by odsýpajúca zábavka na upršaný podvečer a zároveň nepopierateľná hanba na margo vyváženej jednotky. "Well, chance has been taken."(2.10.2013)

Pan Mills má pech, jak někdo z jeho rodiny vyjede za hranice, je to průser, který pak neváhá řešit rázností Kevina Bacona v Rozsudku smrti (ač tak vynalézavej fakt není, je to stará škola, takovej McClane, kterej zapomněl hláškovat, jak je do pomsty zažranej). Druhej díl jeho dovolenkářské sezóny nezrychluje tepovou frekvenci při fandění hrdinovi a nasranosti na nepřítele tak jako jednička, ale pořád je to hodně dobrá akční jízda, u které jsem se těch sto minut sakra nenudila a nervy jsem občas příjemně pocítila. Těším se na další dovolenou, tahle videa z dovči jsou zábavnější jak ta moje.(14.11.2014)

• POMO

Hlava mi neberie, ako sa pod takýto scenár môže podpísať jedna z najvýznamnejších európskych filmárskych osobností.(16.1.2014)

• Famke Janssen