Zakousněte se do neskutečně legrační parodie TUPÍŘI v prodloužené SKOUSNUTELNÉ verzi, která servíruje ještě větší porci nestydatého humoru a krvavě dobré legrace! Zakřiknutá Becca právě začala studovat na střední škole a už o ni usilují dva nadpřirození nápadníci: náladový upír a nesmírně zarostlý vlkodlak. Geniální autoři filmu Scary Movie uvádí komedii, u které se ani chvíli neubráníte salvám smíchu! V jedné z vedlejších rolí se představuje Ken Jeong (Pařba ve Vegas). (oficiální text distributora)

Vsacan

* - zcena kdy vezleče trikot a nastříká se * - zcéna z ´´dřevěného doku´´ vy jste :: Black Eyed Peas....... ()

Margay

Já se pobavila jako už dlouho ne. Pravda, sem tam to trochu skřípalo, ale většinou jsem se skutečně jen smála a vydržela jsem tak až do konce. A i když to ve skutečnosti hodnotím jen na čtyři hvězdy, tu pátou přidávám za to, že jsem neslyšela jediné ,,Fuck you!" nebo ,,Bitch" :-) (Po Epic a Disaster movie... ). ()

Infantility

Je třeba vidět TY díly a pak člověk pochopí, na co to naráží, bez předchozího shlédnutí to ani nemá cenu. Nemám parodie a podobné snímky ráda, ale tohle nebylo tak špatné. Jasně, hodně je už v ukázkách a trailerech, ale jako správný odpůrce původních filmů jsem se musela podívat i na jejich parodii. Vampires Suck je lepší, ne nějak moc, ale je. 50% ()

notor.69

Musim se přiznat, že jsem viděl 1. díl Stmívání (ubulená limonáda), ale tohle mně dostalo :-D rozhodně bych "upírům" v tomhle filmu věřil víc že jsou upíři než ve Stmívání. 3 hvězdy za vtip ()

Pavlo

Nechápem prečo som sa opäť nechal nachytať. Bude to asi tým, že nádej umiera posledná. A preto som pozeral toto veľdielo. Dúfal som, že to bude aspoň vtipné, ale ako sa zdá, zlatá éra paródií nadobro skončila. Je to trápna a stupídna zlátanina bez štipky nápadov a chytrého parodovania. Nemá vôbec čo ponúknuť a robí hanbu svojmu žánru. Jediné pozitívum je malá minutáž, ale i tak škoda zabitého času. ()

Sorna

Je mi líto, že musím říct, že parodie je lepší jak originál ,alespoň v tomto případě. Velmi zábavné, ukazuje chyby Stmívání a nabízí minimálně hodinu nepřetržitého smíchu. Zároveň mi i výběr herců "sedl" více než u originálu. Doporučuji shlédnout, ale ještě před tím by jste měli mít alespoň nějakou představu o Stmívání a znát alespoň trochu děj. ()

teseth

Vcelku ucházející parodie, na nejhorší "filmový počin - Stmívání" co jsem kdy viděl. Hlavní hrdinka tu perfektně ztvárňuje nemastnou neslanou hlavní hrdinku Bellu, která je naprosto dementní ve svých úvahách a citech. Několik parodujících částí filmu už bylo za hranicí snesitelnosti, ale z celkového hlediska se to dalo snést. ()

LailaX

Dobře, nebylo to tak úplně špatný, ale víc jak tři hvězdičky fakt dát nemůžu... parodie už nejsou, co bývaly... možná proto, že každá parodie má svůj základ ve filmech, který jsou poslední dobou čím dál trapnější... ()

Tweetak

Opravdu dobrá parodie. Sice ke konci se to trochu zvrhávalo jen na to, že něco někoho sejmulo a některé vtípky bych oželel, ale jinak dobrá oddychovka. Čekal jsem méně. ()

james11

U takovýchto komedií nikdy nevím, jak je mám hodnotit. Já se pobavil opravdu slušně a vřele to doporučuji, ale dát parodii 4 nebo dokonce 5 hvězdiček mi prostě nesedí, protože pokud bych to měl srovnat s filmy, které jsem takto hodnotil, tak ty jsou kvalitou úplně jinde. Takhle si dovolím dát jenom 3 hvězdičky. ()

Vanila01

Nevím proč, ale já se u toho neskutečně bavila( a to nemám parodie ráda a jsem fanouškem Twilight sagy)... Opravdu to zavedly do reálného světla. Poznávala jsem které scény patří k prvnímu a které k druhému dílu sagy a musím říct, že to bylo skoro okopírované, akorát tam vyměnily herce, kulisy a trochu pozměnily mluvu ve scénáři. :D ()

endymion

Víte kdo jsme? Black Eyed Peas? Tak přesně za tuhle hlášku je ta jedna hvězdička. Jo a taky za to, že jsou Tupíři o chlup lepší než jejich naprosto příšerná předloha - "sága" Twilight. ()

Sevprince

Jistě, Proske skvěle "nehraje" úplně přesně jako Stewart....jistě, casting se opravdu povedl. Ale. Ale jestli se takhle dnes vážně dělají parodie, tak to jsme se dostali do nehezké doby. Okopírovat scénu za scénou celý film jen s jinými herci, to chce tedy vážně kumšt. Odpad nedávám snad jen kvůli Black eyed peas. ()

Margiee

Priznám sa, že knižky Twilight som zhltla za jeden deň každú, s filmami to bolo už horšie. V každom prípade ma všetky vtipné obrázky a narážky naň vždy pobavia, a rovnako veľmi som sa bavila aj pri tomto filme. Je to paródia, ktorá pobaví hlavne tých, ktorí videli filmy, Jenn Proske dokáže tak verne napodobňovať a zároveň parodizovať hranie Kristen Stewart, že by si za to zaslúžila nejakú cenu a záverečná scéna s "Team Jacob, bitch!" ma absolútne dostala =D. ()

BillieM

Ti, kteří mají rádi Stmívání se nejspíš docela pobaví, ti, kteří ne, asi více. Některé scénky jsou slabší, ale většina filmu je podle mě povedená. ()