Zakousněte se do neskutečně legrační parodie TUPÍŘI v prodloužené SKOUSNUTELNÉ verzi, která servíruje ještě větší porci nestydatého humoru a krvavě dobré legrace! Zakřiknutá Becca právě začala studovat na střední škole a už o ni usilují dva nadpřirození nápadníci: náladový upír a nesmírně zarostlý vlkodlak. Geniální autoři filmu Scary Movie uvádí komedii, u které se ani chvíli neubráníte salvám smíchu! V jedné z vedlejších rolí se představuje Ken Jeong (Pařba ve Vegas). (oficiální text distributora)

unclejack odpad!

Duo Friedberg Seltzer sa občas dokáže pohybovať v rámci hraníc vkusu, ale to určite nei je prípad Sajrajt ságy. Takže o čo ide? Kopa starých známych klišé nacpaných do twillight kontextu, sem tam nejaká tá krv ale zato dostatok prdov, úchylov, naivity, zosmešňovania homosexuálov, menšín či hendikepovaných - ja vážne nemám nič proti srande alebo paródiám, ale už ma nebaví pozerať sa stále na to isté, iba zabalené do iného obalu. Twillight je film sám o sebe k smiechu, to je pravda, ale Sajrajt sága si nárokuje titul komédia, takže by divákovi mala ponúknuť viac než len rozpačité škrabanie sa na hlave. Väčšinou vám v nej pri sledovaní filmu osciluje skôr slovo trápne ako vtipné alebo zábavné a tak nemám strach, že by uvedení páni prekonali Scary Movie, asi jedinú skutočnú paródiu, s ktorom mali čo-to dočinenia. ()

Pajulka55

Povedená parodie, jen je potřeba, aby jste viděli alespoň nějaký díl Twilight k úplnému pochopení všech narážek a vtipů. ()

vika.evil odpad!

Co to má být? K parodii to má daleko, předaleko. Není to v ničem vtipné. Tento film je jen jeden velký omyl. Nic jiného. ()

Tambry1231

Still better love story than Twilight. =D Fakt je mi trápne, keď hovorím, že toto je vlastne LEPŠIE než originál. Twilight... you fail. ()

Amalberga

Podle mého názoru daleko lepší než originál. Před pár lety jsem tenhle film přímo uctívala. S kamarádkou na dovolené jsme si opakovaly některé hlášky a smály se jim pořád dokola. S odstupem času ale musím uznat, že se nejedná o žádný zázrak. ()

Majoslav11

Na paródie sa musíte dívať a hodnotiť inak, toto nemá umelecké ambície v ničom. A tak je to aj s týmto filmom. Twilight je sám o sebe podpriemer, táto paródia to vytiahla u mňa vo svojej kategórii aspoň na priemer. Celkom dobre sa to triafa do jednotlivých scén prvého a druhého Twilightu, vyberá sa z nich to čo chce parodovať (lebo sa to priamo ku parodovaniu ponúka, všakže) a všetci dúfajú, že sa diváci budú smiať. Aj sa zasmejete, ale často sa smiať nebudete, pretože niektoré scény sú, bohužiaľ, trápne. To je práve tá najväčšia výzva pre tvorcov. Nebyť trápni. Oceňujem, že sa vyhli používaniu záchodového humoru (až na jeden prd). Za dve hviezdy. ()

Medic.Droid

Ti, co nejsou skalními fanoušky Twilight a New Moon a oba díly viděli by se mohli bavit skvěle. Pár nápadu je opravdu dobrých. Doporučuji. Skvělá parodie ve které jsou ztvárnitelé ústředních postav schopnějšími a pohlednějšími herci. ()

Vital

Myslel jsem,že by to mohl být dobrý nápad,ale slabota,málo fórů a parodických prvků,házení si s mimimen mi teda nepřijde moc vtipné,ani to prdění,ovšem některé hlody byly dobré,ale jejich hodně málo. ()

Tibb-Shäe

Je pravda, že najlepšie vtipy boli ukázané v traileri. Ale je aj pravda, že je to najlepšia paródia tejto režisérskej/scenáristickej dvojice. A mimochodom, parodovanie hereckého výkonu Kristen Stewart a Robbieho Pattinsona sa fakt podarilo. Nehovoriac o fakte, že títo herci vyzerali oveľa lepšie ako údajne krásni Edward a Jacob v Twilighte. x)) 50% ()

Priest

Vážně povedená parodie na Twilight Ságu :) podle mě by měli být tvůrci oceněni, protože tancující vlci se jen tak nevidí :D a ztvárnění se dočkala i Gaga :D Velmi kvalitní "zesměšnění" upírské romance. ()

Bieseger odpad!

Opravdu další pokračování odpadního stylu ve kterém se nenajde jediný nový element parodie. Základ jako vždy: čím víc nechutné a trapné, tím vtipnější ? Pro mě zatím nejhorší ze všech podobných parodií. Všechny vtipy původních "xxxxx Movie" byli pouze převzaty a znovu přetočeny s upíry. Samozřejmě je to pořád snesitelnější než původní twilight. Ale tohle je skutečný a 100%ní odpad. Nechápu jak takový Stan Hellsing může mít nižší hodnocení než tohle. ()

Monini

Tak oni už původní Stmívání mají některé scény hodné parodie, takže rozhodně bylo z čeho těžit. Smíchy jsem se rozhodně nezalikala, ale nejhorší to taky nebylo. Díky bohu za minimum nechutných scének! ()

pepp666

Film je tak na 2*-3*. Vyzsie hodnotenie ale nemozem dat, poretoze na jeho pochopenie je potrebne vidiet prve 2 filmy serie Twilight, z coho druhy som si pozrel na kamosove doporucenie len koli tomu aby som si nasledne pozrel tuto parodiu. Pozerat 2 hrozne filmy na to aby si pozrel clovek priemernu parodiu sa mi nezda dobry obchod. ()

sue2008

rozhodně podařenější parodie než velkej biják a disaster movie. Hlavní představitelka je naprosto famozní a narážky na ostatní 'upíří' filmy jsou krásně propletené v jeden zábavný celkem. Myslím, že ve svém žánru se film řadí k úspěšnějším počinům ()

Loganberry

Chvílema jsme měla pocit, že se dívám na originál, nebýt z tohoto pocitu vyvedena místy i velmi vtipnými momenty. Scéně s "dvoukolákem" se budu smát ještě dlouho. Ti co dali odpad! musí být určitě plnokrevní fanoušci "ságy" - zas tak strašný počin to není. . ()