Zakousněte se do neskutečně legrační parodie TUPÍŘI v prodloužené SKOUSNUTELNÉ verzi, která servíruje ještě větší porci nestydatého humoru a krvavě dobré legrace! Zakřiknutá Becca právě začala studovat na střední škole a už o ni usilují dva nadpřirození nápadníci: náladový upír a nesmírně zarostlý vlkodlak. Geniální autoři filmu Scary Movie uvádí komedii, u které se ani chvíli neubráníte salvám smíchu! V jedné z vedlejších rolí se představuje Ken Jeong (Pařba ve Vegas). (oficiální text distributora)

Sakyvanity

Super. Nejsem velká fanynka ságy Stmívání, ale viděla jsem první dva díly. Film mě rozhodně moc pobavil, herci byli skvělí, a film splnil svůj účel. :) ()

B.C.B.P.

Primitivizmus vysokej akosti! Nakoľko je kategória vtipu citlivá záležitosť, v tomto prípade sa nedivím nízkym hodnoteniam. ALE k Vampires suck sú niektoré užívateľské kapacity nespravodlivo zaujaté. Títo nekompromisní sudcovia s licenciou na riadny humor a dopytom po hodnotovej rovine, nedajbože aby sa zasmiali nad obmedzenosťou prdu alebo infantilnou vychytávkou, ktorá sa vo svetsky uznávaných rovinách humoru jednoducho vydarila, a v tomto počine snaživého dua z planéty Schizofrénia ich bolo viac než na prsty jednej ruky - slávte Pána, chlapci! Toho k "posraniu" bolo v smutnej neproporcii menej ako poker face momentov alebo vyslovene stupídnych tupostí, ale i tak, zasmial som sa schuti, zasmial som sa nahlas. Nuže, je to len o vkuse, každopádne Vampires suck je v princípe blbosť, ktorá nesparodovala nič a bola vtipnejšia mimo svet súčasných upírskych fenoménov. Navyše (s čistým svedomím bez úvodzoviek)herecké obsadenie je boží, Jenn Proske prajem naplnenie jej hereckého sna, a v nepatrnom náznaku zhody v nevinnosti, si dovolím nám, slizkým fanúšikom Emily Browning, zapriať tvrdý konkurenčný boj medzi týmito "teenkami", ktorá toho v ktorom-tom (Vampires)suck(er panči) odhalí viac. ()

tsatsiki

Možná je to dokonce zábavnější než Twilight sága, kterou tento film paroduje. Je to vtipné a bláznivé, jako ve správné parodii. Nejvíc mě pobavil jouke s hláškou na taylor swift. :D 55% ()

maxcold

Mozna to je tim, ze se mi Stmvani nelibi ani normalne. Nesmal jsem se a to je u parodie hodne dulezite. Myslim si, ze ve filmech Stmivani je toho mnohem vice k smichu (i kdyz neplanovane), nez v tomhle. ()

Don Maty

Bohužiaľ. Aj keď som obrovský hater Twilight ságy a celý ten nezmysel s upírmi považujem za horší ako závislosť na kokaíne tento pokus o paródiu ma ani zďaleka nechytil. Na twilighte sa dá sparodovať snáď všetko. Od hereckých výkonov cez príšerné efekty končiac katastrofálnym a tupým scenárom. A vidíte to. Predsa to posrali...1* ()

Chromeskull

Vcelku vtipná a povedená parodie. I přes to, že to má slabší hodnocení, tak pro mě je to daleko lepší film než nějaký sranec Stmívání. :D ()

zuzza11

Prakticky žádný rozdíl mezi originálem a tímto. Ale je pravda, že v Tupírech byli aspoň sympatičtí herci 😄 ()

Jamall

Trailer sliboval víc a prakticky všechny vtipné scény jsou v něm ukázány. K dobru bych přičetl kvalitní parodizování hereckých výkonů Pattinsona a Stewartové. A toť asi vše, snesitelná parodie. ()

Naiki

Tak jo, vytrpěl jsem hodinu a něco trvající slátaninu těžce netalentovaného profláklého dua „scénáristů a režisérů“ Jasona Friedberga a Aarona Seltzera (Velkej biják, Děsnej doják atp), a i když je to strašná blbost párkrát jsem málem spadl ze židle. Asi proto, že si bere na mušku zrovna Twilight, kde je opravdu milion možností, jak udělal gag, párkrát se to povedlo i zde, ale o tom později. U filmu Vampires suck mi nesedí už název, ten znevažuje rozsáhlou mytologii, kde vampirismus jde přece jen o kousíček dál než k Edwardově gay looku a Bellině absenci mozku, upíři mají vlastní filmový subžánr zabývající se všemožnými příběhy o ne úplně lidech, ani ne úplně zvířatech, zlodějích životní energie, zabijácích, tvorech noci, atd. Jenže dnes je tento subžánr chápán pouze skrze jeho bohužel nejznámějšího a patrně nejhoršího filmového zástupce - Twilight ságu, právě proto si autoři Vampires suck mohli dovolit nazývat věci pravým jménem, totiž Twilight sucks. Diky Zatmění totiž dneska už skoro nikdo „vážné“ filmy o upírech točit nebude, Twilighti samy zparodovaly a znásilnily všechno z čeho vzešly, jediní komu to snad ani nevadí jsou Japonci, protože si své upírské horory a fantasy příběhy kreslí ve formě anime a nemusí je prodávat sebedestruktivní-migránamiposedlé-emoporuchoutrpící ranně pubertální složce obyvatelstva „vyspělého Západu.“ Netřeba řešit, že většina těch anime rozbíjí Twilight v téměř každém aspektu, až na pár – prodejnost, předvídatelnost, naivita a neoriginalita. Hlavně čísla a fanatici (aka „fanoušci“) táhnout Twilight nahoru po zlatých schodech až na Olymp současné pop kultury mazacích hlav, kde jsou před branami pro výstrahu a aroganci moci na kůlech nabodaná a roztrhaná těla lidí, kteří se opovážili dělat umění a Twilight kritizovali. Vampires suck je tak vlastně povrchní primitivní parodií skoro stejné parodie, kterou jako parodii ale nikdo původně nezamýšlel. Jenže Twilight by zasloužil pořádnou áčkovou satiru, právě pro svůj velký „negativní“ potenciál a zásobu debilních klišé, postav, jednání, motivů, mezer v příběhu, nelogičností, zvráceností na mystice upírů i vlkodlaků – parodii, jež by ho ponížila a znemožnila jako tenhle film znemožnil kdysi milovanou a obávanou ikonu literatury i filmu – upíra. Takhle je stedování Vampires suck až na pár dobrých situací skoro stejné utrpení jako Twilight dvojka. ()

1mikeF

Je dost těžké mluvit o serióznější režii u takové blbosti, jako je tohle. Ale kdyby se ubralo pár hloupých vtipů (tanec, disko koule) a přidalo pár lepších (svlékání trička), tak bych to řadil na úroveň klasických parodií. Samozřejmostí je ovšem znalost filmové Twilight ságy. Parodování (ne)herectví Kristen Stewart je skvělé. Snad za to může určitý druh averze, který k této sáze mám, ale místy jsem se řezal smíchy, což dnes bohužel není u parodií samozřejmostí. ()

malamia

Takovej odpad! že za to dostali jednu hvězdičku. Ale vtipy dost dobrý, film dost šílenej... A herci dobře parodují původní obsazení Twilightu. Myslim, že parodie, která v 77 minutách zparoduje 3 filmy na jedno téma, je tak akorád dýlka a náplň. ()

tiolek

Řekněme si to na rovinu: Twilight mi nevadí, Vampire Diaries mám přečtené a shlédnuté a True Blood je moje závislost. I přesto Vampires Suck se mi líbilo, parodie která se tvůrcům podařilo, poukazála na to podstatné a člověk se i v některých momentech zasmál. ()

LucMosss odpad!

Pan Friedberg a pan Seltzer vymysleli nový filmový žánr. Parodie na parodii. Či spíše karikaturistické kopání do mrtvol? ()

Gumeedek odpad!

Těšila jsem se, že se pobavím a místo toho bych nejraději zvracela. Twilight nijak "nežeru", ale tohle je moc i na mě. Ani jednou jsem se nezasmála, jen jsem si pořád dokola opakovala: "Bože, proč?" ()

Zaara

Nádherná paródia na Twilight! Skutočne som sa dlho nepobavila tak, ako pri pozeraní tohoto diela. Myslím, že twilight si to zaslúžil. :) Už je ho všade až priveľa! ()

Kybela

"Neskutečně legrační parodie"? Pravda, ta legrace nebyla skutečná. Jestli jsem se dvakrát zasmála, bylo to až dost. Kvalitní parodie by měla trochu přidat, tohle je slabé. Becca je sice skoro stejná jako Bella a vlkodlak měnící se v chihuahu je možná směšný, ale není to dost směšné na hlasitý smích. ()