Nikdo není dokonalý

Oliver Andrásy

Scénář:

Oliver Andrásy

Účinkují:

Elena Vacvalová (moderátor), Oliver Andrásy (moderátor), Marcel Forgáč (moderátor), Milan Junior Zimnýkoval (moderátor), Marián Čekovský (moderátor) (více)

Oliver Andrásy, Eňa Vacvalová a ich hostia v talk show, ktorá vás presvedčí, že aj múdry občas schybí. (oficiální text distributora)

unclejack

Bol som nútený prehodnotiť svoj pôvodne štvorhviezdičkový prvý dojem. Hej, Andrásy a spol. síce divákov bavia, ale smejeme sa na alkoholikoch, psychicky narušených, nevzdelaných alebo popletených spoluobčanoch. Show sa pasuje za garanciu inteligentnej zábavy, ale v skutočnosti hovorí - Pozrite sa akí sú tí Slováci sprostí! Deväť z desiatich ľudí samozrejme vie na tieto otázky správne odpovedať. Dve hviezdy však ponechávam za zaujímavých hostí - Marcel Merčiak, Peter Nagy a Zuzka Smatanová, manželia Feldekovci... Po zmene moderátorskej dvojice, hlavne kvôli sympaťákovi Forgáčovi prehodnocujem na tri. ()

JoeSO

Nádherný výběr geniality slovenského národa. Přijde mi, že si kameraman a tazatel/tazatelka vybírají to nejhorší co potkají na ulici. Ale některé odpovědi opravdu stojí za to. Skoro pokaždé se u toho smějeme celá rodina. ()

Brundisson

Tomuto programu som vobec nevenoval pozornost pokial ho uvadzala dvojica Andrasy-Vacvalova,ale odkedy ho uvadza Forgac-Zimnykoval tak je to jedna z najzabavnejsich relacii na Slovensku.Z jednoducheho dovodu,pretoze nova dvojica vie naozaj publikum a aj televizneho divaka bavit svojimy vtipnymi hlaskami a poznamkami.A celkovo po odchode Andrasyho tato relacia posobi ovela sviezejsie a zabavnejsie.Preto davam styri hviezdicky. ()

fandimir

Jako samozřejmě že nad těmi žvásty, které vycházejí z úst tázaných chčiju smíchy, ale myslím že je snad jasný, že si na otázku vybírají už z dálky ne moc inteligentně vypadající lidi (většinou cikány) a i kdyby odpovědělo na otázku správně moc lidí, tak se zeptají dalších, aby v konečném výsledku odpověděli správně tři až čtyři lidi z deseti. Někdy dokonce odpověď diváka schválně střihnou dřív a vytrhnou ji tím z kontextu. Ono udělat z lidí bandu idiotů není tak těžké. Kdyby jste šly po rušném náměstí, a zeptaly se každého na takovou primitivní otázku bez ohledu na to jak by vypadali, tak pochybuju, že by vám správně odpověděla např. jenom třetina. Dvě hvězdy za to, že tam dávají aspoň vtipné odpovědi které mi zaručily už pár hodin slušné zábavy. ()

migl odpad!

E. Vacvalová a O. Andrásy odkopnuté "hviezdy" Markízy so svojim trápnym a imbecilným "humorom" are back ....!!.So Slovenského showbiznisu je mi na zvracanie:(( ()

DavidDizzer

Jednu hvězdu za to, že záměrně vybírají samá individua (bezdomovce, romy, nevzdelané lidi, starši lidi s demencí, zkrátka že danou otázku zodpoví max. 2 lidé z těch 10, proto mě takový nucený humor vůbec neoslovuje. Český je lepší opravdu v tom, že tam dávají lidi s úmyslem ne zveřejnit jen samé pitomce a i celý pořad, kdy se dobře konverzuje, mi sedí více. Ovšem rozhovory a humor moderatorů a hostů jsou mi sympatičtější více ve slovenské verzi :) tam se pobavím více tímto ()

Jard

Po Elene Vácvalovej a Olivorovi Andrásym prevzali žezlo do rúk Marcel Forgáč a Junior, ktorý do tejto relácie pekne zapadli. Jediná vec, čo mi tam vadí, že niektoré osoby v anketách sa opakujú aj niekoľko častí za sebou, čo mi trochu kazí dojem. Ale inak je to príjemná zábava na večer. 70% ()

mavin

Takový humorný pořad a oni ho musí zkurvit tím posraným Dejdarem. Neumíme udělat pořádnou zábavu jako dřív a snažíme se všechno kopírovat a ještě blbě od slováků!! Nevim proč si to tím debilem jen kazí🤐👎👎👎 ()

Crash master

Pôvodný program Aj múdry schybí, ktoré dlhé roky okupoval obrazovky Markízy, bol v roku 2010 televíziou zrušený. Na Silvestra 2012 sa ho rozhodla priviesť späť RTVS, ktorá ho následne začala od roku 2013 vysielať pravidelne každý týždeň. Spočiatku bolo všetko pri starom. Moderátorská dvojica, počet ankiet aj otázok. Platilo teda to, čo na Markíze. Pobaví to vždy, ak sú dobrí hostia (napr. Bičan/Pročko), o to lepšie. Po roku sa však Andrásy s Vacvalovou rozhodli odísť, pričom moderátorské pozície dostali Marcel Forgáč a Milan "Junior" Zimnýkoval. Zatiaľ čo s Forgáčom viacmenej problém nemám (je vtipný, no občas až príliž strháva pozornosť na svoju osobu, na druhú stranu je u neho vidieť aspoň snaha), Junior mi príde ako jeden z najpreceňovanejších moderátorov súčasnosti. Teraz (november 2015) moderuje tri relácie, a VŠETKY sú vysielané v primetime. Pritom mi nepríde vôbec vtipný, a konkrétne v tejto relácii na mňa pôsobí tak, že len čaká, kedy to skončí a bude výplata. Preto novej verzii relácie Aj múdry schybí uberám jednu hviezdičku. ()

BansheeKoli odpad!

Nemám rád tuto slovenskou formu. Nepříjemní moderátoři a to, že je to zábava založená na tom smát se důkladně vybraným individuím, kteří neví odpovědi na otázky, na které nezná odpověď ani sám divák, který se může za břicho popadat, jaký je ten v televizi hlupák. Jednoduše řečeno tento humor prostě ne. Ani tu jednu hvězdičku si to nezaslouží. ()

padav94

No tak asi z polovice je to vtipné,asi z štvrtiny je to trapné a z štvrtiny je to umelé lebo mam pocit že pozvané osoby si občas tie príbehy vymýšľaniu alebo preberajú z vtipov, no ale je to sranda dakedy sa podaria kvalitné zádery. ()

lucika999

Perfektne zobrazuje hlúposť Slovákov. Avšak výnimka potvrdzuje pravidlo a nájdu sa aj nejakí inteligentní. Vďaka bohu. ()

PowPow

Jako talkshow nebyla ani česká, ani slovenská verze moc povedená, ale ta slovenská je je předurčena k tomu, být o třídu výš, díky mnohem vydatnější zásobě nejrůznějších východňárských retardů. Celkem chápu lidi, kteří tomu dají odpad, protože tvůrci očividně vybírají největší hlupáky, případně odpovědi sestříhají. Já mám ale pro takové infantilnosti slabost. ()

Monicina

Kedysi, za vedenia Václavovej a Andrášyho vtipné, v posledných rokoch s dvojicou Forgáč - Junior trápne a o ničom. Teraz s Dejdarom a Čekovským ma to zase baví. ()