Futurama

• USA Futurama (více)
USA, (1999–2024), 59 h 40 min (Minutáž: 22–30 min)

Série(9) / Epizody(160)

Kratoc

Geniální námět o peripetiích jednoho cizince ve světě, kam nepatří. Vše vytvořeno s humorem, který je mi velmi blízký. ()

Tichošlápek

Stejně nesmrtelný seriál jako Simpsonovi, který je o krapet inteligentnější. Proto ho mám také raději. :-) Vtipný, zábavný, sci-fi dobře povedený seriál, který si zaslouží spoustu sérií. Má skvělé parodie jako např. na Star Trek (viz. kapitán Zapp Brannigan :-D). Co jiného dodat....prostě neskutečně povedený animovaný seriál, který neomrzí. :-) ()

waits

Futurama je další Groeningova paráda, jasných pět hvězd. Humor je pro trochu užší skupinu než Simpsonovi, nemá tak výtečné momenty jako některé epizody žluté rodinky,ale zase si udržela kvalitu každou serii, v podstatě nenajdete plonkové díly. Celá parta, pracující pro Farsnwortha se skvěle doplnuje, největší pozornost se dostává pochopitlně Fryovi a pak také Turanze Leele, ale smrtící komentáře padají zejména z Bendera a Zoidberga. Rozhodně můj oblíbenej animák. ()

Gagner

Futuristická kopie Simpsonovského humoru mě taktéž dosti oslovila, ale oproti Springfieldu je o nějaký ten chloupek horší. ()

Mafyn

Někdy trochu přisprostlé, jako Simpsonovi, ale řekl bych, že je to už předčí. Rozhodně nedoporučuji malým dětem, ale pokud jste v pubertě, tak jako já (jsem v ní už dlouho), je to ideální zábava místo večerníčku. ()

Raimok

Proč jsem jenom Futuramu objevil tak pozdě (asi tak 2008 n.l.)? Dovolím si citovat stránku futurama.sk, abych ukázal, proč je tenhle seriál tak jedinečný: "Futurama má tu výhodu, že díky sci-fi prostředí ve kterém se odehrává, mohli autoři naplno popustit uzdu svojí fantazii a dohnat seriál až k naprosté absurdnosti. Futurama přináší mnohokrát víc originality a zábavy než nejnovější díly Simpsonů, ve kterých se už zápletky začínají opakovat jen s jistými obměnami." A nejenom proto, si zaslouží tolik hvězd. Jasným důkazem neklesající kvality je sedmá epizoda šesté série The Late Philip J. Fry, která vznikla 11 let po prvním odvysílaném díle Futuramy a těžko by hledala nějakou konkurenci. 93 % ()

Clavius

Kdo by čekal, že od jednoho tvůrce vzniknou dva tak odlišné seriály. Spousta nových hlášek, spousta nových nápadů a krásně se na to kouká v dospělém věku. Jednoduše seriál podle gusta. ()

Stanley619

Futurama je něco, co mě absolutně minulo. Za těch několik dílů, co jsem viděl jsem se zasmál asi tak dvakrát. Nemůžu si pomoct, dost mi to přijde, jako suchá kopie Simpsonů. Tohle prostě není nic pro mě. 43% ()

Yokolobuna

Podceňované dítko Matta Groeninga minimálně co se ČR týče. Ač se Futuramě nikdy nedostalo takové veřejné obliby jako Simpsonům, jedná se o neméně dobrý počin. ()

lardko

Seriál je něco jako simpsonovi v budoucnosti , ale i tak dost komediální seriál. Tenhle seriál není podle mě až tak skvělý , sice v každém díle je nějaký vtip a dobrá scénka , ale v seriálu Simpsonovi je každá postava něčím zábavná , nebo zajímavá , ale v tomhle seriálu jsou zábavný jen doručovatelé balíčků , o kterých je tento seriál. V seriálu Simpsonovi je každý díl nzábavný a zajímavý , v tomhle je jenom v díle npár věcích zábavných. Ale i tak podle mě má tento seriál dost velkou sledovanost , a i mě pořád zajímá. 98%. ()

nonick1

Obdivuhodný seriál, držící vysoko nastavenou laťku po celou dobu své existence. Ať sáhnete po jakémkoliv dílu z jakékoliv série, bude to trefa do černého. A to se ještě nikomu, kromě autorů Futuramy, nepodařilo. Nejvíc jsem se nasmál při dílu "Liga výjimečných břídilů" - i díky skvělému dabingu hekanců, doprovázejících každý Leelin smrtící nadhoz :-) ()

Hadati

Simpsonovi víc orientovaní na dospělého diváka a zasazeného do roku 3000 plné techniky, vesmírných letů, drzých robotů a mimozemšťanů. ()

Chevees

Rozhodně lepší než Simpsnovi. Jenom je škoda, že to nedávali (a nejspíš ani nebudou) na nějaký český tv stanici... "Kiss my shiny metal ass" :) ()

xkupka07

Family Guy, IT Crowd, SImpsons, South Park, ti všichni jsou the best, ale jen Futurama je nej nej nej na světě!!! King of the Kings. V hraných seriálech je takovým králem Friends(Přátelé). ()

Carbo

Můj nejoblíbenější kreslený seriál. Spousta černého humoru, narážky na současnou dobu, úžasný Mr.Zoidberg a skvěle hláškující Richard Nixon. ()

Zemřel představitel Batmana Adam West

Zemřel představitel Batmana Adam West

11.06.2017

Futurama je mrtvá? Ať žije Futurama!

Futurama je mrtvá? Ať žije Futurama!

24.06.2006