Futurama

• USA Futurama (více)
USA, (1999–2024), 59 h 40 min (Minutáž: 22–30 min)

Série(9) / Epizody(160)

Leoric

Nejsem sice fanoušek animáků, ale do Futuramy jsem se zamiloval jako herec do Shakespeara. Od tvůrců The Simpsons bych rozhodně nečekal tak dobrý seriál, kterému nechybí spád a alespoň částečná originalita vtípků až do poslední série. Škoda jen slabších filmů, ale to je jen malá skvrna na jinak skvělém futuristickém eposu :) ()

lxbch

Futurama pro mě byla a je zjevením. Takovou bombu jsem prostě nečekal. Docela jsem byl zvědav i na český dabing a musím říct, že ačkoli na originál nemá, tvůrci se s tím popasovali hodně slušně. A taky se mi líbí, že Hermese má brněnské přízvuk. Ale kdo je absolutní vládce? Dr. Zoidberg. Pokaždé když ho vidím, musím se prostě smát. A to jeho whoop whoop whoop nemá chybu. No a v závěsu je Bender, nejlepší robot, co znám. "Tak já si postavím vlastní Lunapark s děvkama a karbanem. Ále, čert vem Lunapark." ()

bolf!k

Zkouknul jsem první serii a musím uznat, že Bender je prototyp masově oblíbené postavy, kterou si okamžitě zamilujete. Přesto si myslím, že to Simpsonovi na pomyslném trůnu nemůže ohrozit. Ale i tak fajn zábava ;) 80% ()

Stefan_M

Iba tri. Neda sa to porovnavat so Simpsonovcami. Ale priznam sa, nevidel som vsetky casti. Avsak tie co som videl boli malo ftipne. Skoda. ------------------------------------------------- Ani po zhliadnuti 9. casti 2. serie nemozem dat lepsie hodnotenie.-----------------------------------------No neviem co ma nuti stale pozerat dalsie a dalsie casti.------------------Vazene damy a pani. Po 5. serii davam definitivne 3*. Naozaj ma to neoslovilo a neviem preco je tento serial na 5. mieste. Avsak klobuk dole pred skvelym ceskym dabingom. ()

ex.it

Půjdu proti většině. Mám z toho asi takový pocit, jako když má přijít velice očekávané pokračování výborného a oblíbeného filmu. I když tady nevidíme Homera, Vočka ani pana Burnse a děj se taky ani kapkou nepodobá Simpsonovým (pouze mi přijde, že jistotu u humoru berou od rodinky a že se o něj opírají), mám z tohoto seriálu chladný pocit. Děj mě nenadchnul a pořád nějak nechápu, jak může mít tak vysoké ohodnocení. ()

ZackSawyer

Viděl jsem to už když to přišlo a byl to kult. Ale až když se na to koukám v cz dabingu, tak si to vychutnávám ještě víc. Dabing se povedl a rychle a dobře se na něj zvyká. Snad budou předabovány i filmy ;-) Přeju si ještě další filmy Matte prosím. ()

Miki68

Křest nové verze Titanicu alkoholem, ve kterém je naložena hlava Leo Di Capria? Jo, to je nářez! Taky si nemyslím, že by Futurama byla nějak extra lepší, než Simpsonovi, ale zdá se mi nápaditější a vtipy lehce drsnější. Asi se ze mě nestane notorický fanoušek, ale to co jsem zatím viděl se mi opravdu líbilo. Bavil jsem se, a to stačí. ()

nurielka

Fantázia, ktorá nepozná hraníc, o tom je celý Futurama. Ak máte radi absurdný humor tak si prídete na svoje. Po chvíľke som aj prestala registrovať, že sa to odohráva v ďalekej budúcnosti a sústredila som sa na samotné dianie deja a kvalitný humor plný sarkazmu a mimozemšťanov. Nanešťastie som videla len prvú sériu, no je nad moje očakávania. Obľúbená postava - Bender ()

maaan

"Good work, everyone. The mother ship is destroyed. What is that? It appears to be the mother ship. Then what the hell did we just blow up? The Hubble Telescope." Hilarous. ()

muskcz

Parádní seriál z dílny Matta Groeninga sršící vtipem a satirou, který si prostě musí oblíbit každý. Co postava, to perla, ale MUDr. Zoidberg je MUDr. Zoidberg. Nic mě nedokáže rozesmát tolik, jako jeho nářezové hlášky a poplašený kvikot. :) ()

Stíba

V době kdy Simpsonovic rodinka je na českých obrazovkách již pěknou řádku let příchází k nám díky COOLu tenhle bratrský animák. Je jasné, že pokud máte rádi Homer a spol. Futurama je pro vás tím pravým. Těžko srovnávat, protože se Simpsonovi je to dlouhodobě kovaný vztah ale věřím, že mnozí si Futuramu oblíbí ještě víc. ()

Zoidlord

Kultovní seriál z pera Matta Groeninga. Ač obecně méně populární než Simpsonovi, vážím si ho víc. A hlavně postavy Dr. Zoidberga, jehož jméno si v úpravě propůjčuji. ()

Jakubik

No na Simpsonovi to nemá protože nezaujme takové spektrum lidí ale kdo chce tak se ve Futuramě najde. Dlouho jsem se odhodlával se na tento počin kouknout a když už sem si čas našel tak musím říct "dost dobrý". Narozdíl od Simpsononů si zde můžou tvůrci pustit fantazii na špacír a dělat spoutu vtipů které v Simpsonech udělat nejdou. ()

Zemřel představitel Batmana Adam West

Zemřel představitel Batmana Adam West

11.06.2017

Futurama je mrtvá? Ať žije Futurama!

Futurama je mrtvá? Ať žije Futurama!

24.06.2006