Randall "Memphis" Raines žije poklidným životem kdesi na předměstí a učí děti jezdit na motokárách. Ovšem pouze do té doby, než se dozví, že se jeho mladší bratr zapletl do krádeží aut a jednu tak parádně zpackal, že mu hrozí smrt slisováním v autě. Byl přesvědčen, že s kriminální kariérou definitivně skončil, ale nastal čas, kdy se musí na chvíli vrátit ke své bývalé profesi. Dostal totiž zakázku, kterou nemůže odmítnout. Buď ukradne padesátku drahých a náležitě zabezpečených automobilů, nebo jeho bratr zemře. Aut na seznamu je hodně a času pekelně málo. Proto Memphis svolá svůj starý tým, aby rozehráli koncert, po kterém bude policii ještě dlouho zvonit v uších! (TV Nova)

mad.dog

Film se mi zdá takový prvoplánový, hlavně scénář mohl být lepší. Jen díky krásným autům a Angelině dávám tři hvězdy. ()

Celman

Pro mě je to už kultovka , dobře má své chyby jako totálně spackanej počítačovej skok se shelbym né zrovna propracovanej příběh a blond Jolie navíc fakt že nejlepším hercem bylo to auto, ale rozhodně jsem se pobavil.Vždycky najdete u filmu nějakou hnidu a tady jsem je odpustil všechny. ()

vykaslavac

Film o krádežích aut, s Cagem a dredatou Jolie. Jednohubka. Scénku se skokem jsem si přehrával asi stokrát. Btw, kdo má něco kolem 2 mega, může si Eleanor pořídít. ()

mpet

Nevím proč, ale 60 sekund je jeden z mých nejoblíbenějších filmů. Když vezmeme standardní výkon Cage, blonďatou Angelinu a hlavně ty krásky na kolech, dostáváme docela solidní béčkový filmeček s nic moc dějem. Ale jak říkám je to pro mě srdcová záležitost a tak dávám pět hvězdiček. ()

knedliiicek

Skvělá automobilová scénka. Parádní projev rodinné lásky. Trocha komedie a pár slušně nadupaných bouráků ;) miluju staré auta ale i takový správný průběh a vášen do toho herectví takže za 5* ;) ()

Milabusek

No když sem to viděl tak sem byl rád že sem to viděl a nemávnul nad tím rukou a nechal bejt. No dobrej nápad a dobré i to ostatní takže 4 * . ()

Majez

Miluju auta, miluju Mustangy a muzika je ve filmu naprosto luxusní, dodneška je pár songů v mým top 485. Angelina tady má ještě kozy a není vychrtlá z neustálýho tahání ansáblu adoptovanejch asiatů po světě. Moje nejoblíbenější postava je ovšem Sfinga, kterej toho moc nenakecá, ale o to je zábavnější, Zbytek je docela nuda. Když o tom tak přemýšlím, musím snížit hodnocení, ake i tak je to jeden z favoritů na nudnou dovolenou ()

kratajirka

Jako malý jsem nikdy nechtěl koukat na jiný film než tento. Eleanor byla snem každého budoucího řidiče. Nebudu zde hodnotit nizký herecký výkon Angeliny a průměrného Nicolase, nýbrž to, co dělá tento film jedinečný. 85% ()

DavidAAAA

Hodně dobrej film. Starší bratr zachraňuje mladšího brášku - lempla a pohrkanýho loosera. Slušná akce, slušné napětí, nádherný auta, děj nenudí. 70% ()

andydufrsn

Kdysi jsem četl, že není pravda, že nejvíce sexy v paddocku při automobilových závodech jsou holky se slunečníkama, ale že jsou to právě auta! Tenhle film tomu dává zatraceně za pravdu. Taková americká (což v tomhle případě, vyjjímečně, neznamená špatná) variace na německý film „únos aut“ ()

Naštvaný řidič Nicolas Cage

Naštvaný řidič Nicolas Cage