poster

Gauneři

 • USA

  Reservoir Dogs

 • slovenský

  Gauneri

Krimi / Thriller

USA, 1992, 99 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Tuxedo
  *****

  Vynikající krimi thriller. Výborně vypilovaný scénář, skvělé herecké výkony (Tarantino má na herce čuch) a především skvělá atmosféra.(6.5.2005)

 • Malarkey
  ***

  Tarantino nikdy nebyl můj šálek teplé kávy. Gauneři jsou podobným případem, který jen dokazuje, že ani gangsterky nejsou žhavou kávou pro mé chtivé buňky, ale když zrovna po ruce nic jiného nemám, a koukám na zdejší hodnocení, tak chtivost mi nedá a okamžitě tu zapulzuje jeden z hříchů, který si nedokáži odpustit. I tak jsem se ale natolik nedokázal bavit. Nechápu v čem je takový humbuk, když Tarantino točí film. Ve většině případů je to totiž všecko na jedno brdo. Agresivní, krvavé a cynické příběhy se špetkou drsného humoru, které mají za cíl diváka hlavně pobavit. To netvrdím, že neplní, ale já se u toho všeho tak nějak nudím, že prostě poznám, že dobrý film budu hledat asi u někoho jiného než bude právě takové jméno ve filmové branži jako Quentin Tarantino je. Pochybuji, že budu mít náladu se i nadále pustit do nějakých dalších jeho filmů. Jeho tvorba mě prostě nebaví, a to i včetně Gaunerů. Je to ale jen věc názorů, jinak tento film při psaní tohoto komentáře je 131. nejlepším filmem na této databázi, takže na tom přecijen může něco být. --- Tohle budou vaše jména. Pan Hnědý, pan Bílý, pan Světlý, pan Modrý, pan Oranžový a pan Růžový. - Proč sem já pan Růžový? - Protože seš buzna! Jasný?(18.7.2008)

 • Kulmon
  *****

  Typicky Tarantinovská akce. Gauneři hádající se o Madonně, dýšku a přezdívkách. Scénáři se nedá nic vytknout, o hereckých výkonech ani nemluvě. Tarantino umí z minima vytěžit maximum. Po Pulp Fiction asi jeho (zatím) nejlepší film. Kult? Asi jo.(8.5.2009)

 • choze
  ***

  Jako debut to není špatné, Tarantino tu ukazuje, že umí napsat zajímavé dialogy a obsadit zajímavé herce, ale oslnivým bych to zrovna nenazval, stejně jako ne lepším než PULP FICTION.(10.1.2016)

 • Shit
  *****

  Super propracovaná akce se spostou krve a vtipných hlášek(11.12.2003)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace