poster

Gauneři

 • USA

  Reservoir Dogs

 • slovenský

  Gauneri

Krimi / Thriller

USA, 1992, 99 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • golfista
  ****

  Velmi dobrý úvod do Tarantinovy "krvavé" tvorby. Výborně obsazené a zahrané. Vše podstatné se odehrává v jedné garáži, ale Tarantino si s tím vystačí velmi působivě.(27.2.2003)

 • Hal_Moore
  *****

  Vynikající netradiční gangsterka. Quentin a jeho debut. Uznávám, film se mu povedl. K filmu dostal zajímavou hereckou sestavu v čele s taťkou Harvey Keitelem, který v poslední době spíš shání nájemné, než aby hrál. Tim Roth, v pro mě roli neuvěřitelného hajzla. Od té doby, co jsem viděl Gaunery jej nemám rád. Michael Madsen a jeho nezapomenutelná scéna s uchem. Jestli se někdy bude točit film Max Payne... prosím do hlavní role jeho. Steve Buscemi výborný jako obvykle. Doporučuji ke shlédnutí každému.(31.12.2005)

 • choze
  ***

  Jako debut to není špatné, Tarantino tu ukazuje, že umí napsat zajímavé dialogy a obsadit zajímavé herce, ale oslnivým bych to zrovna nenazval, stejně jako ne lepším než PULP FICTION.(10.1.2016)

 • BadoXXII
  ****

  pan Hnědý:Pan Hnědý, to je skoro jako pan Hovno. pan Růžový: Pan Růžový zní jako pan Řiťopich......Dobre napísané a zahraté. Podarený predkrm pred Pulp Fiction.(10.1.2012)

 • Marius
  *****

  Už tu vidieť Quentinovu genialitu a jeho príbehový minimalizmus, režijný maximalizmus a schopnosť z čohokoľvek urobiť vynikajúci film prostredníctvom perfektného vedenia hercov, geniálnych dialógov (a monológov), správne uletených cool postáv a schopnosti navodiť tú správnu atmosféru. Kill Bill a Pulp Fiction sú ale podľa mňa lepšie.(2.7.2004)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace