poster

In Your Eyes

Romantický / Sci-Fi / Komedie / Drama

USA, 2014, 105 min

Komentáře uživatelů k filmu (127)

 • J*A*S*M
  ****

  - OMG, ty jsi z budoucnosti! - Ne, jen tu máme jiné časové pásmo. Výborně napsaná feel-good romantická komedie. Jeden výtečný nápad, šikovný scenárista, který ho umí vytěžit, solidní režie a pozitivní písničkový soundtrack. Na pohodu film.(27.4.2014)

 • RedAK
  ****

  Ona; rozkošná panička žijící si nad poměry, s lukrativním zaměstnáním, typicky vyprofilovaným manželem a plnou lednicí Gucci párků a smaragdové paštiky, on; pohledný flaneláč s výrazem nezprzněného batolátka, co je tak chudej, že mu kachny házej chleba. Klasika. Tyto dva protipóly spolu budou bez zřejmých důvodů smažit po mentálním skypu během celého filmu a postupně si vjíždět pod kůži. Domnívám se, že kdyby protagonistům dali do rukou prostě telefony, výsledek by byl stejný, jen logičtější. Ale čert to ser, pomyslel si rejža a do hlav jim implementoval vysokorychlostní internet od O2, takže nestabilní připojení, špatnou kvalitu obrazu a prostě všechny výhody této služby. Nebudu lhát, jsem momentálně nemocinkovatý, sotva ležím, třepu se jak drahej pes a trpím narkolepsií, takže mě v těchto dnech filmek krásně pohladil po zahleněném srdíčku. Snad to nebude rýmečka, držte mi palečky. A pro ty blbečky, co to tu odpadují: vy jste asi nikdy nebyli zamilovaní do děvčete, se kterým komunikujete pouze telepaticky, nikdy v životě jste ji neviděli, vůbec ji neznáte, děláte kvůli ní píčoviny, které vás dostanou do sraček, a to vše bez jediného výsledku a sebemenší naděje v lepší budoucnost, že? Je mi vás líto, fňuk.(25.7.2014)

 • Superpero
  ***

  Neurážející romantika, kde bylo na můj vkus příliš písniček. Herci jsou docela fajn a nenudil jsem se. Jen to tak nějak nemá čím překvapit a dech vám to taky nevyrazí. Konec byl příjemně romantickej, useknutej ve správnou chvíli, i když jsem se neubránil škodolibé myšlence, jak dlouho jim to asi vydží.(16.1.2017)

 • emma53
  *****

  Tak když jdu do filmu s vypsanými žánry nahoře, tak mě přece nemůže nějaká předvídatelnost rozhodit, když jí ve své podstatě očekávám, tak nevím, proč si na ní někdo stěžuje. Já se chtěla bavit, zarelaxovat, smutnit a culit se, takže jsem s touhle sci-fíčkovou, romantickou pohádkou byla moc spokojená. Je jasné, že In Your Eyes asi díru do světa neudělá, ale potěší každou duši, která touží po něčem příjemném na koukání a nehledá mouchy, protože by je jistě našel. Zoe byla tak roztomilá a táhla to svým osobitým způsobem skoro celé sama a její Becky vyvolávala na mých rtech takový ten známý, stabilní úsměv na rtech skoro po celou dobu až na pár smutnějších momentů, že mně to nedalo a na chvilku si jí musím dát do své topky. Dylan jí zdatně sekundoval, ale Zoe je prostě Zoe, žádná misska, ale má své kouzlo a kukuč, které přitahuje leckteré mužské oko a to nemluvím o té scénce, kdy sedí večer na gauči a rozmlouvá s Dylanem. Konec byl už hodně úsměvný, ale od manžela, který byl přímo ukázkový suchar, bych pádila taky tak rychle....brrr, to byl Spoiler. A málem bych zapomněla na vynikající soundtrack :-)(27.7.2014)

 • Jara.Cimrman.jr
  ***

  "To jediné, co na sobě mám rád, jsi ty." Pokud jednou budu souložit se slečnou, která se nachází o tři státy dál, tak nepochybně bude hranatá, protivná a se slušivým knírkem. Dylan na tom byl o dost lépe, i když mě se Rebecca taky nijak zvlášť nepozdávala a v baru bych ji patrně bez rozmýšlení vyměnil za tupou kovbojku Donnu. Ale tady jde o romantiku, takže zůstaňme u Rebeccy, Dylana a toho, jací dokáží být snobští doktoři ve vztahu parchanti. To se mi líbilo, docela mě to i bavilo, ale postavit film pouze na jednom skvělém nápadu většinou nestačí. Já jsem zkrátka chtěl víc zábavných spojení a míň klábosení, ale evidentně mě nikdo neposlouchal.(22.6.2017)

 • Pethushka
  ***

  Celé to stojí na jednom výborném nápadu, který je skvělou půdou pro řadu vtipných situací. Jenže ke konci se podle mě trošku vymkl z rukou. Na druhou stranu se asi dalo čekat, že jim z toho přeskočí. Za největší slabinu filmu považuji kupodivu herecké obsazení. Ani on, ani ona nemají nijak ohromné charisma, prostě průměr. Jako celek to hodnotím o něco málo výš. 3,5*(1.3.2016)

 • M.a.t.t.
  ****

  "The only thing about me that I like is you" Ultimátny feel good indie film, v ktorom asi nemá zmysel riešiť, prečo vzniklo telepatické puto medzi oboma postavami a prečo medzi sebou často komunikujú tak nápadne, tak že ich viacerí berú za bláznov. Pretože keď sa snaží byť vtipný, tak mu to vychádza a keď sa snaží pôsobiť na emócie, vychádza mu to snáď ešte lepšie. S čím súvisí aj dokonalé obsadenie hlavných rolí. A veľmi zaujímavý je fakt, že scenár pôvodne vznikol ešte začiatkom devedesiatych rokov a téma, ktorú spracováva, pôsobí sviežo aj z dnešného pohľadu. Vstup však povolený hlavne romantikom, žáner sci-fi je podružný a slúži len ako prostriedok na originálne poňatú romancu. Kto s tým má problém, ruky preč, In Your Eyes si určite neužije.(21.7.2014)

 • Bebacek
  *

  Blbost.(9.1.2015)

 • Rogue
  odpad!

  Až do konce jsem doufala, že ke kolejím přiběhne jen Zoe Kazan a ukáže se, že celý film byl jen velký vtip. Nebyl.(5.11.2014)

 • Sarkastic
  ****

  Romantika jak trám, k tomu všemu naivní a předvídatelná (s úlitbami pro ženské i mužské publikum). Ale jednak je po většinu projekce docela dost zábavná, ale hlavně neodolatelná. Klišé se tak kupí, avšak vy to té nanejvýš sympatické dvojici stejně prostě přejete. Navíc ten sci-fi nápad film zkrátka odděluje od jiných romantických kousků. Nadhodnocuju, ovšem nemůžu dát méně než slabší 4*, ten přiblblý, spokojený úsměv na rtech mi vydržel až do závěrečných titulků.(5.10.2014)

 • castor
  ***

  Zoe Kazan napsala Ruby Sparks. Bylo jí teprve devatenáct a bylo to docela pozdvižení. Úspěšný mladý spisovatel procházel tvůrčím blokem, až se musel potýkat s oživlou fiktivní postavou (ano, Kazan) z jeho právě vznikajícího románu. Zoe Kazan se v In Your Eyes ocitá v podobně zvláštní situaci. Žije v dobře zabezpečeném manželství na východě USA a nevysvětlitelně se propojí s průměrným chlapíkem se škraloupem v Novém Mexiku. A na látku odlišující se od tradičnější romantické produkce je zaděláno. I tak jsem s ní měl problémy. Prvnímu propojení/spříznění jsem nevěřil, herecky i pocitově mě těch několik momentů vůbec nesedlo. V dalších desítkách minut už to bylo lepší a dostávalo pověsti romance nápaditého typu. I tak mi chyběla lehkost, soudržnost ve scénáři, pevnější režijní uchopení. Nápad se nezužitkuje tak, jak by mohl, navíc diváka napadá, jak je možné, že se možní budoucí milenci „nesetkávají“ i v jiných situacích. Štve i tlačení na pilu á la jsme zatraceně vážní, protože tady jednoznačně vzniká přelomový žánrový kus. Nevzniká!! Zoe Kazan občas, Michael Stahl-David většinou herecky nepřesvědčili. Je mi jasné, že je obtížné hrát na place jen plném tvůrců bez druhého herce, ale.. A závěrečná kovbojka je spíš lehce úsměvná, než dramatická. Sic k ní všechno směřuje, ale tvůrci mohli zůstat v „uvěřitelnější“ poloze. A co teď? Sice spolu, ale ve vlaku, bez peněz, bez zázemí, s policií a vlivným manželem na zádech..(18.9.2014)

 • nunka
  ****

  Existuje niečo také ako paranormálne duševné prepojenia na diaľku? Môže niekto v inej dimenzii, priestore a čase prežívať podobné pocity ako niekto koho vôbec nepozná, nikdy sa s ním nestretol? Nevysvetlitelné citové spojenia, prežívanie pocitov či zdielanie myšlienok toho druhého...nech už túto bezbrehú romantiku možno chápať ako pritiahnutú za vlasy alebo ako vyššie popísanú myšlienku prenesenú do romantického sci-fi žánru, ja som v tomto absolutne zhovievavá a film sa mi so všetkým páčil. Vďaka dvom hercom vymodeloval niečo abstraktné a jediné, čo som riešila, či sa to celé skončí pre oboch dobre alebo zle...ale to si už treba pozrieť:)(1.12.2014)

 • cheyene
  ****

  Docela originální námět je velikým kladem a také lákadlem tohoto snímku. Řada scén je úsměvných, soundtrack není vůbec špatný a až na trochu přeakčnělý závěr je In Your Eyes opravdu příjemnou podívanou, v níž se mísí romantika se sci-fi, dramatem a komedií. Chválím také ústřední herecké duo neokoukaných tváří, ale rovněž to, že snímek není dosud nikterak profláklý, o čemž svědčí i poměrně nízký počet hodnocení k dnešnímu dni (430 k 2.11.2014).(2.11.2014)

 • dr.horrible
  ****

  Ďalší sladký dôvod, prečo považovať Her za míľnik súčasnej kinematografie.(29.7.2014)

 • misterz
  ****

  Veľmi príjemné a nečakané prekvapenie. Mám rád keď mi romantika ponúkne aj niečo navyše, napríklad nejaký zaujímavý scifi prvok, tak ako tomu bolo aj v tomto prípade. A navyše tento prvok tu bol veľmi šikovne a rozumne zapracovaný do romantickej linky. V každom prípade išlo o niečo netradičné a zaujímavé. Čo sa týka hercov, samozrejme Zoe Kazan ma opäť raz dokázala uhranúť niečím zvláštnym, čo ani nedokážem poriadne vysvetliť. Je to v nej a je toho plná. Jej parťák ma už bavil menej, popri nej bol len taká priemerná sivá myška, ale dalo sa to vydržať. Od záveru som síce čakal niečo emotívnejšie a možno ešte s nejakým nápadom, celkovo som však veľmi spokojný. Nadpriemer. 80/100(4.5.2017)

 • mat.ilda
  ***

  Imaginární Ona z masa a kostí... co to je? Přece kouzelná Zoe Kazan, s človíčkem ve své hlavě, který je postižen stejným darem - a tak si spolu přes dva smysly chatují, dokud se nezamilují a s využitím dalšího smyslu tak vznikne jedna z nejhezčích self-erotických scén, co jsou k vidění. V obyčejném sdílení obav a radostí plynou rozhovory přirozenou cestou a neřeší nic, co se přímo nedotýká samotných postav (Linklater ať se jde zahrabat a vezme s sebou k pochování i krabici svých prďáckých stmívacích a svítacích dialogů) a i když by neškodilo víc vzruchu a ledacos by sneslo vylepšení, samotný nápad, jakož i jeho zpracování, mi nedovolí potopit slibného tvůrce hned na začátku kariéry... ne že by to stálo na mém hodnocení, ale přesto... :-). Napadá mě, že ani alternativní konec by nebyl marný, to by se však už jednalo o žánr psychologický, jen by se nesměl pro větší efekt šoku uvádět, ale u mě by měl čtvrtou hvězdu jistou...(18.9.2014)

 • sochoking
  odpad!

  Tento humor cielený trinásť, štrnásťročným dievčatám, mi pije krv!(5.5.2014)

 • jojinecko
  ****

  Toto, že napísal tvorca Avengers, holy shit!!! Výborný nápad, ktorý vďaka zbabranej réžii mohol pôsobiť kŕčovito až trapne - nestalo sa (hoci tá "kriminálna rovina" bola na hrane)! Zoe "Ruby Sparks" Kazan je sympatacka a jej "Spriaznená Duša" detto, chémia fungovala. Veľmi príjemný, vtipný a romantický film, na ktorý sa dobre pozerá a kde človek s postavami aj "žije" (aspoň starý romantik a empatik jojinecko žil:)))(2.12.2014)

 • heyda
  *****

  Těch odpadů a silně kritických komentářů si vůbec nevšímejte. Já rozhodně nepatřím mezi vyhledávače romantických komedií, radši sleduju horory a dramata, přesto mám občas chuť na něco sladšího, romantičtějšího, ale většinou jsem bohužel přecukrován až otráven holywoodským stylem. Díky však za tenhle film. Z mého pohledu jedna z těch nejmilejších romantických komedií, co jsem vůbec kdy viděl a to hlavně díky neskutečně sympatické ústřední dvojici.... PS: Hrát to Jesica Alba a Channig Tatum, tak jdu tak na 2 hvězdy...(6.4.2015)

 • Chrustyn
  **

  Téma originální, zpracování nezáživné.(10.8.2015)

<< předchozí 1 2 3 4 6 7
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace