Epizody(13)
-
Ma’ Beckers Erbe (S02E01)
-
Die Festung (S02E02)
-
Die Versuchung (S02E03)
-
Geschändet (S02E04)
-
Auferstehung (S02E05)
-
Leistungsdruck (S02E06)
-
Bis der Tod euch scheidet (S02E07)
-
Tödliches Blut (S02E08)
-
Durchgebrannt (S02E09)
-
Schatten der Vergangenheit (S02E10)
-
Natascha (S02E11)
-
Voll drauf (S02E12)
-
Der falsche Hirte (S02E13)
Hrají
Udo Weinberger
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Ein Schloß am Wörthersee (1990) (seriál)
Olaf Ploetz
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Die Kommissarin (1994) (seriál)
Klaun (1998) (seriál)
Peter Zingler
Německá říše
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Případ pro dva (1981) (seriál)
Otec Schwarz zasahuje (1994) (seriál)
Pierre René Müller
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
Případ pro dva (1981) (seriál)
Ulrike Panse
Německo
Nejlepší seriály:
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Sol Bondy
Velká Británie
Nejlepší seriály:
Zbojníci (2004) (seriál)
Otec Schwarz zasahuje (1994) (seriál)
Gunter Schoß
Německá říše
Nejlepší seriály:
Hexen - Magie, Mythen und die Wahrheit (2003) (seriál)
Neviditelné hledí (1973) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Erika Skrotzki
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
GSG 9: Speciální jednotka (2007) (seriál)
Elektra De Salvo
Nejlepší seriály:
Případ pro dva (1981) (seriál)
Otec Schwarz zasahuje (1994) (seriál)
Ivan Desny
Čína
Nejlepší seriály:
Berlín, Alexandrovo náměstí (1980) (seriál)
Matyáš Sándor (1979) (seriál)
Lesk a bída kurtizán (1975) (seriál)
Josephine Weyers
Nejlepší seriály:
SOKO München (1978) (seriál)
Otec Schwarz zasahuje (1994) (seriál)
Wolffův revír (1992) (seriál)
Wookie Mayer
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Mallorca (1999) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
Udo Vioff
Německá říše
Nejlepší seriály:
Kapitán James Cook (1987) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
Marijam Agischewa
Čína
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Big Ben (1996) (seriál)
Manou Lubowski
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Tao Tao (1983) (seriál)
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Ursula Andermatt
Švýcarsko
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Komisař Rex (1994) (seriál)
Ludger Burmann
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Jürgen Schornagel
Nejlepší seriály:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (seriál)
Allmen (2017) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Katja Rupé
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Cirkus Humberto (1988) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
Michael Greiling
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Nicht von schlechten Eltern (1993) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)