Kamera:
Daniel Bussmann, Stefan Spreer, Sven Ole Renneke, Matthias Papenmeier, Martin Leitsch (více)Hudba:
Hans Hafner, Marco Meister, Titus Vollmer, Dirk Leupolz, Matthias Hillebrand, Fabian Römer (více)Hrají:
Claus Theo Gärtner, Paul Frielinghaus, Renate Kohn, Henning Baum, Pablo Ben-Yakov, Vanessa Berthold, Michael Brandner, Floriane Daniel, Gunda Ebert, Ulrike Franke, Dirk Laasch, Mehdi Moinzadeh (více)Epizody(7)
-
Hořká pravda (S28E01)
-
Vražedné padělky (S28E02)
-
Fatální rozhodnutí (S28E03)
-
Vražda ze cti (S28E04)
-
Nemilosrdná pomsta (S28E05)
-
Rozbité sny (S28E06)
-
Falešná stopa (S28E07)
Hrají
Claus Theo Gärtner
Německá říše
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Kriminálka Stuttgart (2009) (seriál)
Případ pro dva (1981) (seriál)
Paul Frielinghaus
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Nicht von schlechten Eltern (1993) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
Renate Kohn
Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Die Kommissarin (1994) (seriál)
Speciální tým Kolín (2003) (seriál)
Henning Baum
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Schimanski (1997) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Pablo Ben-Yakov
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Speciální tým Kolín (2003) (seriál)
Vanessa Berthold
Nejlepší seriály:
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Případ pro dva (1981) (seriál)
Šimpanz Charly (1995) (seriál)
Michael Brandner
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Pusinka (1997) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Floriane Daniel
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Kriminalista (2006) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Gunda Ebert
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Schloss Einstein (1998) (seriál)
Ulrike Franke
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Případ pro dva (1981) (seriál)
Dirk Laasch
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Tlusťoch (2005) (seriál)
Případ pro dva (1981) (seriál)
Mehdi Moinzadeh
Írán
Nejlepší seriály:
Berlín, Berlín (2002) (seriál)
Puma - Bojovník s dobrým srdcem (2000) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Klaus D. Mund
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Oliver Stritzel
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (seriál)
Ponorka (1985) (seriál)
Meister Eder und sein Pumuckl (1982) (seriál)
Boris Keidies
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Případ pro dva (1981) (seriál)
Gode Benedix
Nejlepší seriály:
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Tančírna na hlavní třídě '59 (2018) (seriál)
Charité (2017) (seriál)
Henriette Heinze
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Schimanski (1997) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Peter Knaack
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Vraždy u jezera (2014) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Soko Vídeň (2005) (seriál)
Dietmar Mössmer
Rakousko
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Ein Schloß am Wörthersee (1990) (seriál)
Lars Rudolph
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Kriminálka Stuttgart (2009) (seriál)