Kdo přežije

(pořad)
  • Česko Poslední trosečník (více)
Rozhovor 2
Dobrodružný / Reality-TV / Soutěžní
USA, 2000

Režie:

Don Roy King

Účinkují:

Série(46)

Recenze uživatele Kothy k tomuto seriálu (12)

Kdo přežije (2000)

Asi nejlepších reality show, jakou znám. Jak jinak poznáte pravý charakter lidí? Necháte je spolu žít na pustém ostrově. Sledoval jsem to už od mala. Těch sérií je opravdu hodně. Každá je někde jinde. Pořad je plný intrik a přemlouvání. Nikdy si nemůžete být 100% jistí, koho vyhodí. Občas je to celkem sranda, jak se pořád domlouvají, kdo půjde ven. Hodně dobré jsou i soutěže o odměny a o imunitu. Je to opravdu velmi emotivní a těm lidem prostě fandíte. Spoustě z nich to změnilo život. Komu by to taky 1 milion dolarů neudělal že? Někteří slavní účastníci se tam objevili víckrát. Tato soutěž vás pokaždé dokáže překvapit. ()

Palau (2005) (S10)

Zajímavý výběr prostředí se spoustou vyřazené techniky z 2. světové války. Hned začátek je dost netradiční. Takhle drtivou porážku jednoho z kmenů jsem ještě neviděl. Skončilo to podle očekávání. Nejsympatičtější byla Stephanie. :) ()

Cookovy ostrovy (2006) (S13)

Ozzy je největší sympaťák, škoda že nevyhrál... A Jonathan je zas největší krysa. ()

Fidži (2007) (S14)

Hodně dobrá série. Největší sympaťák je Yau Man a největší krysa je Dreamz! ()

Čína (2007) (S15)

Těžké podmínky, pořád jim tam pršelo. James je hrozný vůl. Amanda byla sympatická. :) ()

Mikronésie (2008) (S16)

Zajímavý nápad postavit proti sobě fanoušky a favority. Škoda, že Yau Man moc dlouho nevydržel... Ale intriky opravdu stály za to. :D ()

Gabon (2008) (S17)

Nádherné prostředí rovníkové Afriky. Opět netradiční rozdělení kmenů. A zase je to dost nevyrovnané. Ani prohození členů nepomohlo... Ale dvojité prohození vidím poprvé. Začíná se mi to líbit čím dál víc. Teprve po sloučení to začne být sranda. Randy je snad nejotravnější chlap, co tam kdy byl. Škoda, že to nevyhrála Sugar... ()

Tocantins (2009) (S18)

Celkem drsné podmínky brazilského pralesa. No uvidíme, jak se to vyvine. Mezi kmenové spojenectví jsem ještě neviděl. Nakonec slabší kmen stejně převálcoval ten silnější... ()

Samoa (2009) (S19)

Kmenové šéfy jsem ještě neviděl. A Russel je pěkný šmejd a manipulátor. Drtivá porážka silnějšího kmene po sloučení. ()

Hrdinové proti padouchům (2010) (S20)

Zajímavý nápad postavit proti sobě bývalé hráče a ještě je takhle rozdělit. Padouši se s tím opravdu neštvou. Na žádnou fair play se tu nehraje. Padouši nakonec hrdiny pěkně převezli. Podle mě nejlepší série. ;) ()

Nikaragua (2010) (S21)

Docela slabá série. Proti sobě stojí kmeny starých a mladých. Dost nesympatické postavy. Promíchání kmenů s tím hodně zamíchalo. Neonka mě hrozně sere. Vítěze bych teda nečekal... ()

Ostrov vykoupení (2011) (S22)

Opět Nikaragua. Zajímavý nápad přidání tohoto ostrova. Taky potěší návrat legend, jako jsou Russel a Boston Rob. :) Russel vypadl celkem brzo. Ostrov s hrou hodně zamíchal. Rob hru tvrdě ovládl. ()