Pravda může člověka osvobodit - ale také ho může dostat do spousty problémů. Génius komiků Jim Carrey tentokrát pobaví jako úspěšný advokát, ale i velký lhář, když je donucen kouzelným narozeninovým přáním svého syna přestat na 24 hodin lhát. Brzy zjišťuje, že jeho nejsilnější zbraň - nabroušený jazyk - se obrátila proti němu. (Magic Box)

Siri69

Super komedie o jednom narozeninovém přání malého kluka,které se splnilo... :-) Jim Carrey opět předvádí svoji bláznivou jízdu !!! Ale tento film není založený pouze na Jimových sračičkách,ale má i poměrně dobrý příběh... Tato komedie patří rozhodně mezi mé nejoblíbenější a pro ty kteří nevědí do čeho jdou,tak tady je malá ochutnávka - http://www.youtube.com/watch?v=Fla9FxpZPLc !!! :-D 5* ()

vyfuk

Víte proč pět? Příběh je trochu mysteriózní a nepravděpodobný, ale obdivuji Jima Careyeho. Včera jsem s ním viděl Truman Show a byl to můj první film s ním, který jsem viděl celý. Ten samý den jsem viděl toto a nelitoval jsem. Toto je jeden z mála filmů, u kterých jsem hned nazačátku svolil k origináůlním znění. Dejdarův dabing se mi nelíbil. Někdy měl malé světlé stránky, ale vůbec to nebylo ono. Ve filmu je možná zbytečně moc sprostých slov. Tak a proč pět... Jim Carey je král herců co se týče improvizace, zbláznění atd. Carey ve filmu předvedl něco Oscarového, i když trochu méně cenným způsobem v méně cenném filmu. ()

TheRoller

Dobrý námet, skvelý Jim Carrey. Bez neho by bol film určite súci do šrotu. Plynutie filmu je dobré, na Jimovi sa proste nedá nesmiať. Záver je príliš, tým myslím naozaj príliš americký a dosť kazí celkový dojem. ()

Jaro.Krafcik

Klamár je asi každý právnik, nevyhol sa tomu ani Carrey. Podľa mna mal ale aj lepšie filmy a tu mi jeho humor nesedel, niektore vtipy boli dokonca až príliš trápne a o dejdarovom dabingu ani nehovorím. Komédia to však bola, ale dosť priemerná. 3* ()

ssfan

Jim Carrey podal opět fantastický výkon, takže se většinu filmu smějete. Je to sice horší než Ace Ventura 1, ale přesto nadprůměrná komedie. 70% ()

Ironfood odpad!

Na toto téma by se určitě dala natočit dobrá komedie, ale to by bylo potřeba napsat inteligentní a vtipný scénář a ne naplnit celý film nesmyslným a trapným pitvořením hlavní postavy. ()

DeathTheKid

Grimasy klasicky dobře až vinikajícní. Vtipky se hodí víc pro mladší publikum, ale i tak věřím, že to dospělého slušně rozesměje. Carrey to opět tahal, skoro jako vždy, že? ()

solskjaer

Tenhle film by nebyl možná až zas tak špatný, ale strhnul ho v českém podání příšerný dabing Martina Dejdara. Vůbec nechápu absenci Bohdana Tůmi při dabování právě Jima Careyho. Každopádně občas jsem se od srdce zasmál, ale jako celek na mě film působí nedodělaně a lacině. Je to škoda, protože scéna kdy Carey nemůže lhát je senzační. ()

sedm.1

Výborná exhibice Jima Carreyho,výborné forky,ale šílený děj okolo rodiny(že si to fakt ti Amíci neodpustí).Prostě jakmile je Carrey v práci,u soudu,nebo mezi lidmi,je to fakt neuvěřitelná zábava.Ovšem jakmile na scénu vstoupí Carreyho syn a vůbec celá jeho(bývalá) rodina,film okamžitě zabředne do břidkých sr...k,nemluvě o opravdu zničujícím konci.Přesto,že bohužel na tématu okolo dění kolem jeho syna je celý film postavený,za Carreyho "pravdomluvné" výstupy dám 4 * ! ()

lskala

Lháři to mají o mnoho těžší, než ti co nelžou. Protože si musí pamatovat všechny svoje lži, nesmí zapomenout co a komu říkali. Pak se stejně do toho sami zamotají a profláknou se sami. 55% - 3*** ()

kenkaku

Budu asi za exota, ale Lhář, lhář je pro mě čisté ztělesnění Jima Careyho zasluhující si plné hodnocení. Je to přesně akorát (extrémně nepřehrává ani se příliš nekrotí) a přesně akorát pro něj (jiného komika bych si tam představit neuměl). ()

herr_carter

Jeden z mých nejoblíbenějších Carreyho filmů, kde mohl v plném světle předvést neuvěřitelnou flexibilitu (jak prostřednictvím svého obličeje, tak i množstvím improvizací). ..................moje hodnocení = 8 z 10. ()

Sdoom

Nemůžu si pomoct, ale Jim Carrey je prostě bůh. Neznám moc herců, kteří by v podstatě čistě svým hereckým umem dokázali odtáhnout film od první do poslední minuty tak jako on. Navíc komedii! Bavil jsem se skvěle, některé scény jsou téměř ikonické. Navíc jako celkem čerstvému otci se mi líbila i ta vztahová linie otec-syn. Jasně, dějově to není žádná hitparáda a zejména závěrečná půlhodinka už je dost klišoidní a předvídatelná. Ale celkový velmi pozitivní dojem mi to v žádném případě zkazit nemohlo. Pěkné 4 hvězdičky. (Blu-ray, orig.) ()

JADIM

Všetky hlavné postavy úplne priemerné, tak isto, ako aj začiatok a koniec, ale ten úprimný Carrey! Tie ksichty, hlášky a stavy, ktoré občas pripomínali epileptický záchvat ma pobavili viac, ako čokoľvek iné vo filmoch v poslednej dobe. Ťahá to iba Jim, ale ťahá tak extrémne silno, že sa z toho stal výborný film. 9/10 (Videné 14.11.2020, Originálne znenie) ()

im Carrey souhlasí se vším

im Carrey souhlasí se vším