Reklama

Reklama

Případy mimořádné Marty

(seriál)
  • Česko Mimořádné intelektové nadání (MIN) (pracovní název)

Epizody(8)

Obsahy(1)

Marta (Tatiana Dyková) je neskutečně inteligentní a velmi osobitá žena postrádající respekt k jakýmkoliv autoritám. Dalo by se říct, že pořád prudí. S policií nechce mít za žádnou cenu nic společného. Když jí však, díky její neovladatelné touze zasahovat do věcí a posouvat je geniálním a neotřelým způsobem kupředu, policejní náčelnice Klára Hořavová (Anita Krausová) nabídne pozici konzultantky na oddělení vražd, nakonec po krátkém váhání přijme. Spolu s kapitánem Kreinerem (Roman Zach) a jeho týmem začíná s osobitostí sobě vlastní rozplétat komplikované případy vražd. Výměnou za své postřehy žádá jediné: pomoc policie s vyšetřením starého případu zmizení jejího přítele Romana, otce její dcery, který se ztratil neznámo kam před dlouhými patnácti lety. (TV Nova)

(více)

Recenze (9)

mira007 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Další kopie něčeho slovenského co je kopií něčeho francouzského s civilní osobou geniální uklízečkou,  která radí policii jak vyšetřovat vraždy.  Konstrukce,  na kterou jsem alergický a taky nejsem fanda hlavní představitelky takže dvě hvězdy jsou asi moc.  Verze Výnimočná Nikol (2022) je lepší. ()

godycz 

všechny recenze uživatele

prvni dil byl hrozny...a pak uz to bylo......stejny...od tretiho dilu megatraparna...do dvou minut od startu dilu, odhadnuty padouch. pche ()

Anet21 

všechny recenze uživatele

⚪️V mnohom skoro totožné ako slovenská verzia, málo vlastnej invencie, chápeme, že je to licencia, ale zase nakrúcať seriál skoro totožne 1:1, to už je prepal. Dyková o dosť horší casting ako Pauhofová, predsa len, pôsobí neskutočne zostarnuto, rovnako Zach už evokuje dojmom skôr staršieho pána. Slovenská verzia celkovo pôsobí dynamickejšie, dokonca majú postavy aj trochu lepšiu chémiu.⚪️Inak v tejto verzii pre pamätníkov pobavilo angažovanie herečky, inak českého internetového memu minulej dekády Nicky Tučkovej ,,I'm not b*tch, I wanna be rich..."⚪️ ()

Galerie (16)

Reklama

Reklama