Milagros (Natalia Oreiro) vyrůstala v sirotčinci, protože její matka zemřela během porodu a otce nikdy nepoznala. Nemá nejmenší tušení, kdo by jím mohl být, ale ze srdce jej nesnáší, protože od nich odešel. Milagros už oslavila osmnáctiny, a tak se nemůže nadále schovávat před okolním světem v bezpečí za zdmi sirotčince. Začne pracovat jako služebnice v domě bohaté rodiny Di Carlových, kde se seznamuje s novými přáteli. Ale narazí tam i na nové nepřátele, kteří nemůžou vystát její nezkrotný temperament a přímočarou upřímnost. Seznamuje se i s pohledným Ivem Di Carlo (Facundo Arana), mladým budoucím dědicem rodinného bohatství. Milagros a Ivo jsou jako oheň a voda, dva nezkrotné živly, které nejdou úplně dohromady, ale jeden ke druhému neodmyslitelně patří. Jak to s nimi dopadne, to je jedna z hlavních otázek nejslavnější a nejoblíbenější humorně-romantické telenovely Divoký anděl. Zamilujte si zábavný a napínavý příběh o lásce, rodině, bohatství, chamtivosti a lžích. Divoký anděl je plný plný napínavých zvratů, nečekaných překvapení, humorných situací i vášnivé romantiky. (TV Prima)

werus

Dvě hvězdičky jsem uplácala z toho, že jsem na to fakt jistou dobu koukala, za parádní znělku a hezký ústřední pár. Jinak je Muneca brava telenovela jako každá jiná, myslím, že není v ničem horší ani lepší, možná jsem se s ní sešla ve správnou chvíli na správném místě nebo nevím, jak si vysvětlit, že mě vážně bavila :). Ano, každý má období, kdy je na seriály typu Policie NY nebo Kriminálka LV ještě moc mladej a blbej :).. Plně si uvědomuju, jaká je to kravina, ale dle mého názoru nejlepší kravina svého žánru - hodnotit to v konkurenci jenom telenovel, dostane hvězdiček možná i víc. ()

kluk z Na

vtipná telenovela, s neskutečně půvabnou hlavní hvězdou Natálií... dle toho mála co sem z telenovel viděl, především v předpubertálnim věku, je Divoký Anděl numero uno mezi telenovelama:-) ()

Emzet odpad!

Jediným překvapením je zjištění, že Natalia Oreiro ještě hůře hraje než zpívá. Jinak lze vše odhadovat už z názvu a úvodních titulků. ()

nikoletkaa

Telenovela dětství! Pamatuji si, že jsem kdysi, po vzoru Cholito, také chtěla červenou kšiltovku a kostkovanou košili... :)) ()

Berry odpad!

Dívat se na tenhle seriál hodný celé vlečky Zlatých malin je snad ještě horší než líbat posraný záchodový prkno.. Jinak absolutně souhlasím se všema, kteří dali odpad! Oreiro je KRÁVA! ()

TaanStari odpad!

Sestřenice mě nutila abych se na to koukal když jsem byl malej. Naštěstí mi to nezpůsobilo žádnou psychickou újmu :) ()

Grafito

Sám pochybuju o svým duševním zdraví.. ale některý díly a scénky Divokýho anděla byly opravdu vtipný a zábavný.. nemůžu jinak.. A mimochodem kdo z vás ví, že si v DA zahrál i fenomenální Batigol - Gabriel Batistuta? :-) ()

Linki

Na to, že je to telenovela, za pozeranie tejto sa ako človek nehanbím (aspoň zatiaľ :)...možno to bolo spôsobené vekom, možno sympatiami k tej bláznivej deve, ktorá ako všetci v živote pár krát riadne zakopla...ale splnila svoj účel a myslím, že bola jednou z najlepších vo svojom žánri a mala vyvážený pomer príbehovej línie nielen u tých nechutných boháčov, ale aj u služobníctva, čím má veľké plus. Telenovely nezmeníme, vždy sa takmer nič neudeje, koniec useknú pred pointou, charaktery sú trochu desivo reálne občas a dialógy, ktorým sa normálny život niekedy tiež nevyhne... že by nás práve toto poznanie tak štvalo? A to, že od titulnej zvučky prvého dielu vieme ako to skončí? A som naozaj zvedavá, ako o pár rokov klesnú naše hodnotenia xyz filmov len preto, že teraz už poznáme niečo lepšie, serióznejšie, prepracovanejšie, menej banálne a pod. Už teraz viem, že príde doba, keď kopa filmov predbehne tie dnešné a my sa budeme skrývať za to, čo sa nám kedysi zdalo aspoň fajn, ak nie super... A zároveň v to dúfam, lebo pri dnešnej produkcii nie je momentálne podľa mňa nič isté... A aby som nezabudla, najnepozeratelnejšia časť tohto seriálu je pre mňa v súčasnosti jeho zvučka. Fakt nechápem, že sme ten des prežili vidieť xyz krát... ()

piranha odpad!

Z těch pár dílů, které jsem viděla, si pamatuju základní vzorec. Kecy, kecy, kecy a taky to, že tam šlo o velký kulový. Navíc asi nemám dostatečnou dávku empatie na to, abych pochopila, jak se někdo může zamilovat do člověka o vzezření Facunda Arany. ()

Bozvav

Svého času velmi populární záležitost, kterou jsem navzdory šílené blbosti vydržela koukat více než sto dílů, pak už se to fat nedalo. I tak asi jediná telenovela, co za něco stála.65%. ()