Power Rangers: Film

Craig Stearns

Kostýmy:

Joseph A. Porro
  • Bukiet

Áááách! Původní seriál patří k těm, které si vždy rád vychutnám. Kdykoliv nechtěně natrefím v TV na Strážce vesmíru, vždy fascinovaně hledím na celý díl až do konce, zhypnotizován blbostí děje jako králík hladovou kobrou. Ale tohle veledílo trvá pětkrát déle než jeden díl seriálu a i jako hloupý králík bych musel nakopat pitomé kobře, která by mne tak dlouho hypnotizovala. Zas tak velký masochista nejsem.(8.12.2005)

Docela by mě zajímalo kolik z vás, co se tady předháníte o to, kdo vtipněji urazí tenhle film a jste v mé věkové skupině, (20+/- To znamená, že vám v dobách největší slávy Strážců vesmíru mohlo být tak 7-12 let) tento seriál skutečně sledovalo. V té době byli Strážci prostě cool a sledoval je skoro každý, takže tohle odpadování trošku nechápu, ale na čsfd si na tento fakt už pomalu zvykám. Rozhodně říkám, že Power Rangers: Film do černých čísel nepatří, i když si odmyslím nostalgii, kterou k této ,,stupiditě" cítím. Protože ten film má prostě styl. Kdo z vás v té době nechtěl být jedním z party a ve volném čase skákat s padákem, dělat salta na in-linech a občas si odskočit na záchranu vesmíru. Navíc má film povedenou vizuální stránku (hlavně cizí planeta se povedla), kdy všechno hraje všemi barvami duhy. Navíc je tu dobře natočená akce, která je podtrhnuta říznou hudbou. A film má také výborné masky (Ivan neměl chybu) Škoda jen, že filmová podoba mého v dětství oblíbeného seriálu ustoupila od chlapíka v kostýmu předstírajícího Megazord k digitálním trikům. Takže dávám 3* a jednu hvězdičku přihazuji za hru na Sega mega drive, které jsem se jako malý něco nahrál :-)(3.7.2008)

• iXtr3m3

Toto by bol prúser aj v rokoch osemdesiatych a to nielen kvôli trikom, ktoré sú z iného času, ale hlavne kvôli stupídnemu príbehu, ktorý je z inej dimenzie a to teraz nemyslím hlavnú myšlienku o ochrancoch ako takých, ale tú zápletku. Power Rangers by mohli byť fajn, keby boli natočení na spôsob Kroniky, takto je to odpad a nová podoba, ktorá príde o pár mesiacov, dopadne podobne, jedine tie triky budú už snáď súčasné, aj keď podľa trailerov zrovnanie s takými Transformermi, to je ako prvá trieda versus prvá liga..(28.2.2017)

• Terva

Před dávnými časy přišel do města Angel Crowe bojovný Zordon. S pomocí své přítelkyně Alpha 5 vybral šest bojovníků a obdařil je nadlidskou mocí. Identita těch šesti zůstala utajena. Tradice trvá dodnes. Nejlepší postavy příběhu jsou Bagoun a Lebka - bez debat. Jsou to nejzajímavější na tomto příběhu. No a ještě Hudba, ta je taky celkem povedená. CITÁT - Ajajajajajaj............ Tentokráte se šestice bojovníků utká se silou, která se vymyká lidské představivosti. To zlo se jmenuje Ivan Slizoun. Ano je to pro hodně malé děti a tak bych možná ani neměl hodnotit, už to prostě vidím tak nějak jinak, jinýma očima. Trikově je to však velmi zaostalé a tak hodnotím za dvě.(1.4.2013)

• Lima

"Morfujem!" Přátelé, pro mně jsou Power Rangers kultovní blbostí. Všechno to působí hrozně trapně, trikově zoufale. Moje cynické já se nesmírně baví, a klidně by šáhlo po nejvyšším hodnocení. Moje druhé já ale uznává, že taková blbost si to nezaslouží. Jo a ten seriál, ten je ještě lepší. Vždyť kde jinde uvidíte třeba herce v amatérsky provedené masce žáby, která chrlí oheň a ovládá kung-fu. "Morfujem!"(13.4.2003)

• - Walter Jones, Thuy Trang a Austin St. John (původní černý, žlutý a červený Power Rangeři) měli hrát ve filmu, ale nemohli se účastnit, protože byli vázáni smlouvou k seriálu. (HellFire)

• - Catherine Sutherland se původně ucházela o roli Dulcei, ale byla odmítnuta s tím, že je pro roli příliš mladá. (HellFire)

• - Mariska Hargitay nahradila Gabrielle Fitzpatrick, u které byla během natáčení diagnostikována cysta na vaječnících, tudíž musela být okamžitě operována. Poté, co si štáb myslel, že Mariska není vhodnou kandidátkou pro svou roli, přijal v únoru 2005 nazpět Gabrielle Fitzpatrick, která se již zotavila. (HellFire)