Power Rangers: Film

Mocní hviezdni jazdci

Rodinný / Akční

USA / Japonsko, 1995, 95 min

• Shakers

No musím povedať, že vlastne to fakt nieje také zlé ako to na hodnotení vyzerá. Čo sa týka nových Power Rangers tak sú na tom podobne ako starý. Tiež ten film nie je žiadna vyhrá. Toto je to proste viac zamerane na deti, ale je to sranda, vizuálne je to pekne (okrem efektov v závere), no akčná stránka sa podarila. 50% - 2*(25.6.2018)

• Bobik9

Příběh, herci, efekty, hudba, souboje, dialogy, všechno je opravdu trapné. Ale pro mě to je srdeční záležitost a jako malej jsem to skutečně miloval. Seriál i první dva filmy. Mrzí mě, že to tak nízké hodnocení. Každý člověk, který si Power rangers pustí už předem ví, jestli s emu budou nebo nebudou líbit, a proto příliš nechápu lidi, kteří si tento film pustí jen proto, aby o něm nakonec napsali, jaká je to sra*ka. Za to, že jsem na nich vyrostl **.(18.1.2012)

• sinp

Paradoxně je tenhle první film na motivy kultovního seriálu asi desetkrát lepší než samotný seriál. Tvůrci konečně přišli s něčím, co se dá nazvat speciální efekty a i režie je řekněme průměrná. Herci jsou samozřejmě na zlatou malinu, ale každý kdo viděl (třeba jen nedopatřeím) kus seriálu ví, že to je normální věc. Dementní příběh nad kterým nelze jinak než kroutit hlavou je bohužel hlavní faktor srážející samotný děj. Dnešní generace má prostě lepší zábavu, to není přání, to je moje naprostá jistota...(30.10.2005)

• Le_Chuck

Onehdá som tomu filmu dal 3 hviezdy. Videl som ho ako asi 14-ročný a celkom sa mi páčil. Na to dobu fajn efekty a bitky. No. Teraz je 9 rokov after a TV Markíza tuto hrozu zaradila do svojho sobotného dopoludnajšieho programu. A čo Vám budem hovoriť, premáhal som sa ako sviňa, aby som to dopozeral aspoň do polovice. Trapas, trapas a zase len trapas. Nudné, trapné a lacné. Práve o tu jednu hviezdičku lepšie ako seriál. Urečené pre vekovú kategóriu 15-.(13.6.2004)

Docela by mě zajímalo kolik z vás, co se tady předháníte o to, kdo vtipněji urazí tenhle film a jste v mé věkové skupině, (20+/- To znamená, že vám v dobách největší slávy Strážců vesmíru mohlo být tak 7-12 let) tento seriál skutečně sledovalo. V té době byli Strážci prostě cool a sledoval je skoro každý, takže tohle odpadování trošku nechápu, ale na čsfd si na tento fakt už pomalu zvykám. Rozhodně říkám, že Power Rangers: Film do černých čísel nepatří, i když si odmyslím nostalgii, kterou k této ,,stupiditě" cítím. Protože ten film má prostě styl. Kdo z vás v té době nechtěl být jedním z party a ve volném čase skákat s padákem, dělat salta na in-linech a občas si odskočit na záchranu vesmíru. Navíc má film povedenou vizuální stránku (hlavně cizí planeta se povedla), kdy všechno hraje všemi barvami duhy. Navíc je tu dobře natočená akce, která je podtrhnuta říznou hudbou. A film má také výborné masky (Ivan neměl chybu) Škoda jen, že filmová podoba mého v dětství oblíbeného seriálu ustoupila od chlapíka v kostýmu předstírajícího Megazord k digitálním trikům. Takže dávám 3* a jednu hvězdičku přihazuji za hru na Sega mega drive, které jsem se jako malý něco nahrál :-)(3.7.2008)

• - Když se Dulcea (Gabrielle Fitzpatrick) zeptá Adama (Johnny Yong Bosch), co se děje, odpoví: „Jsem žába.“ Bosch později přiznal, že přepsal větu ve scénáři a naléhal na režiséra, aby použili upravenou větu, protože cítil, že žába je pro jeho postavu nešťastným výběrem. (HellFire)

• - Catherine Sutherland se původně ucházela o roli Dulcei, ale byla odmítnuta s tím, že je pro roli příliš mladá. (HellFire)

• - Při morfování zastupovali herce v uniformách kaskadéři. (HellFire)