Hrdiny stoprocentně nekorektní huličské komedie jsou dva naprosto rozdílní kámoši: upjatý Harold svůj život zasvětil bankovním investicím a tajnému pokukování po hezké sousedce Marii. Zato ležérní Kumar si navzdory svému talentu pro medicínu nedělá hlavu s ničím včetně toho, že by už konečně měl dospět. Na co nestačí, to okecá. Odjakživa však ty nejdůležitější věci rozhodují spolu. Co se stane, když se tihle dva rozhodnou oslavit konec pracovního týdne společně? Obyčejný hamburger od firmy White Castle se během nekonečné, divoké páteční noci mění v nedosažitelnou vidinu. Zato se oba kámoši na cestě do New Jersey a zase zpátky dostávají do neuvěřitelných problémů. Jejich putování je plné nejpodivnějších setkání a nejbláznivějších událostí. (oficiální text distributora)

megajalec odpad!

Nemám teda nič proti fekálnym a uleteným komédiám, ale toto som doslova pretrpel. Bez zasmiatia sa a s pocitom wtf. ()

AndrewNewman

Jeden z mojich komediálnych kultov, pri ktorom chápem, že sa nemusí pozdávať a baviť každého. Pri tomto filme je neuveriteľne dôležitá nadľahčenosť. Čím menej budete brať tento film realisticky, tým viac sa na ňom pobavíte. Páči sa mi ale to, ako sa tvorcovia presúvajú z jednej strany na druhú. Vidíme, ako sa dvaja zhúlenci vozia na gepardovi a potom zase jeden z hlavných hrdinov rieši svoje romantické a pracovné problémy. Je to skrátka výborný mix, v ktorom je dokonca aj uveriteľná myšlienka božích mlynov, ktorá tam dokonca aj perfektne sedí. Plná paľba pre tento film je z mojej strany z objektívneho hľadiska určite prehnaná, no z môjho subjektívneho hľadiska zaslúžená. ()

E.T.Martin

Vlastně to ani moc o hulení není., spíše takové netradiční road movie dobře poukazující na skrytý americký rasismus. Hlavní dvojice jsou opravdu sympaťáci, takže jim na jejich cestě odpustíme i slabší chvilky a méně povedené fórky. Celkový dojem: mírně nadprůměrná teenagerská komedie. ()

MapleLoops

Zvrácená komedie která mne nikdy neomrzela a ač jsem ji viděl již několikrát, rád se na ni zase podívám, takový huličský komedie moc nemusím ale Zahulíme, uvidíme je zářný příklad jak by měl takový film vypadat. Pár geniálních fórů, zvrácenej děj a Neil Patric Harris ve mně vyvolali nutkání dát tomuto filmu ****. ()

qwertasip...

Chápu, že přeložit originální název filmu a zatraktivnit jej pro domácí trh je leckdy složité, ale že naši skvělí distributoři dokážou zkopat i naprosto zřejmé překlady jako Inception/Počátek, The Bourne Identity/Agent bez minulosti, The Amityville Horror/3:15 zemřeš, The Messengers/Prokletí domu slunečnic, My Boss's Daughter/ Šílený rande, je už vskutku na pováženou. Nevím, co hulí distributoři, ale přeložit „Harold & Kumar Go to White Castle“ jako Zahulíme, uvidíme, to už chce opravdu prvotřídní materiál. Takhle to vypadá, že jde je jenom o hulení a ne o hladovou cestu za minihambáčkama do White Castlu, což možná odradilo dost lidí od zhlédnutí téhle bláznivé komedie. Ve skutečnosti se ale jedná o svižnou a šílenou akci, ze které i plyne jedno ponaučení: nikdy se nesnažte jezdit na zhuleném gepardovi! ()

kolly13

Ja se proste bavil. samozrejme nekolik hluchych mist, ale jinak dobra oddechovka pokud neocekavate nic (svetoborneho ci intelektualniho). A Kal Penn, jo, tohle mu slo. ()

Rocoj

Zdejší hodnocení je pro tento film zřejmě docela vysoké... Příběh o dvou kamarádech, kteří se jednoho dne rozhodli zajet si na jídlo do White Castlu, příliš kvality neslibuje. Ovšem když se vyberou správní herci a divák nebude očekávat nic jiného, než praštěnou komedii, s hláškami jako „šel si na červenou, dám ti pokutu", může se dobře bavit. ()

Angelo987

Vynikajúca komédia so skvelými a toho času ešte neznámymi hercami v hlavnej úlohe, ale zahrali to dokonale, totálna haluz na spríjemnenie nudného večera :D :P ()

Saxos

Možná po pár šlucích trávníku. Jinak celkem nudná předvíkendová cesta zhulenýho inda a číňana pro hambáče. ()

Dalik

Zprvu jsem si myslel, ze pujde o dalsi radoby zabavnou teenagerovskou komedii, kde se bude pribeh hemzit fekaliemi a podobnymi hnusy, ale po chvili se z toho vyklubalo celkem povedene dilko. Hlavne se mi libilo odhodlani Harolda a Kumara, kteri to nakonec nevzdali a uspesne dokoncili misi hamburger. ()

ostre_pero

Na jednej strane trápna komédia o nahulených post teenageroch, no na druhej strane explózia humoru a "ujetých" hlášok, priam bláznivo-šialený, no jednoduchý scenár, ale predovšetkým excelentné výkony hlavných hrdinov - John Cho a Kal Penn sa zhostili svojich úloh naozaj skvele. Výnimočný film, pri ktorom sa nielen zabavíte, ale miestami objavíte aj netušené možnosti komédie, ktoré žiadna iná doposiaľ nepriniesla na plátno. A jedna hviezda navyše za vynikajúcu hudbu. ()

Prcičky jsou zpátky. Na plné... plyn.

Prcičky jsou zpátky. Na plné... plyn.

21.04.2011

Huliči, DiCaprio a Nottingham

Huliči, DiCaprio a Nottingham

29.07.2008

V dnešní vydatnější novinkové náloži potřetí zahulíme a uvidíme, co připravuje Leonardo DiCaprio a jak to vlastně vypadá se Scottovým Nottinghamem. Jednička stála 9 milionů a vydělala 23, dvojka si… (více)