Hvězdná pěchota 2: Hrdinové Federace

• USA Starship Troopers 2: Hero of the Federation (více)

Nejlepší jednotka Federace se střetává s hordou nepřátelských brouků. Ale tentokrát na ni brouci čekají. Malá skupina vojáků, odříznutá na odlehlé základně od nejbližších posil, bojuje s daleko chytřejším a prohnanějším nepřítelem. Pokud stojí alespoň o malou naději, musí spojit své síly s nechvalně proslulým zrádcem Federace. V sázce nejsou pouze jejich životy, jde o záchranu celé lidské rasy. Jestli chtějí přežít, musí být rychlejší než brouci! (oficiální text distributora)

Hyb_rid

Kluci nějak nám ořezali rozpočet, ale co natočíme to i tak ne? Místo bouchaček dostanou blikátka, mohlo by se to odehrávat na malém prostoru někde uprostřed ničeho a máme po problémech s prachama co vy na to? Jasný šéfe, jdeme na to! .... Co to má ksakru být?! Oni absolutně pošpinili jméno jednoho z mých nejoblíbenějších filmů. Pravda má to nějakou tu atmosféru, ale to co provedli se Starship Troopers jim prostě nemůžu a nechci odpustit! 15% ()

bloodcountes

Nečekala jsem, že to bude až takový rozdíl (třídy) oproti jedničce, ale když to člověk moc neřeší, dá se to vidět. Já v aktuálním rozpoložení jsem dostala, co jsem potřebovala - snad jenom jsem čekala víc masakru pavouků (nějak to uklidňuje moji nervovou soustavu :))) Na B sci-fi gore horory se nedívám, takže nemůžu srovnávat, ale musím říct, že mě to pobavilo. Přesně ta béčkovost mě pobavila nejvíc. ()

M.I.K.E. odpad!

Před dvěma lety na Vánoce jsem dostal balíček s pár DVD. A jako každoročně jsem si chtěl něco dobrého na ten Štědrý den pustit. Mezi obdrženými DVD se nacházela i Hvězdná pěchota 2. Naštěstí jsem si pusitl Den poté, osvítil mě snad duch svatý (děkuju ti.. ). Protože kdybych si tuto megaobří slátaninu pustil 24.12. asi bych zažil nejhorší Vánoce v životě, takto jsem zažil ,, jen " nejhorší 25.12 v životě.. ()

Macik

abych pravdu přiznal,místama jsem se v těch záběrech úplně ztrácel... total nepřehledný... ale jinak sra*ka no.. :) ()

MkSallam odpad!

Neuvěřitelně trapný a debilní film, který podle mě neměl vzniknout. protože ničí dobré jméno první pěchoty. Naprosto stupidní scénář, špatné provedení, režie, triky, herci - zkrátka všechno na tomhle "filmu" je mizerné. Je mi až otázkou že sem to dokoukal do konce - mimochodem do extrémně trapného konce. 5% za Richarda Burgiho - víc ani náhodou. ()

mosnak

Slabé pokračování skvělé jedničky,ale úplná sračka to zase není! Vydržel jsem u toho sedět až do konce,takže se vlastně jedná o úspěch :-))) ()

Kingpin odpad!

Co se povedlo Verhoevenovi v prvnim dile Hvezdne pechoty dokonale znicil Tippett ve dvojce. Zde uz se nejedna o legracni parodii na am. patriotismus a stupidni "krvaky". Snimek prekvapil snad jen hroznymi efekty, chaotickou, nezvladnutou kamerou, a co je nejhorsi udesnym nametem. Tento scenar mel zustat nezrealizovany, dopadl by lepe... ()

Janko_Vlyrd odpad!

Strašné pokračovanie, ktoré nemá ani na jednu hviezdičku. Strašná kamera, otrasne spravené prostredie, otrasné všetko, no coment... ()

Simgal odpad!

Oproti prvnímu filmu je tohle jako špatný vtip. Ani jednička se sice nedala brát moc vážně, ale aspoň se tam něco dělo. Při sledování tohoto "pokračování" jsem se načapal, že ve skutečnosti fandím broukům, kterým přeju ať tam všechny zmasakrují, aspoň by byla nějaká akce. Příběh je naprosto debilní a ani k jedné postavě jsem si zkrátka nedokáza vytvořit ani ty nejmenší sympatie. Dodnes jsem to viděl jednou a víckrát se k tomu nechystám. ()

Antaeus

Bolo mi jasné ešte pred začiatkom, že pôvodnú (o "prvej" by sa dalo hovoriť, keby toto s ňou malo spoločné viac, než názov) pechotu to neprekoná. Ale toto bola vážne slabota. Alebo inak.. Podľa názvu som očakával klasickú dvojčičku úspešnej jedničky. A síce ešte tupší príbeh, ešte väčšie hordy ešte väčšieho hmyzu a viac bárbin a kenov. A aspoň približný rozpočet. Varovať ma ale malo už to, že sa o tomto "klenote" nehovorilo. Hordy sa teda nekonali, bárbiny ani kenovia už tobôž nie. Tak som len znudene čakal, ako sa to vyvrbí. Ale po mojom sklamaní z úvodu som ostal celkom príjemne prekvapený mierou brutality, keď sa brány zavreli. Niektoré scénky boli dokonca celkom fajnové (hlava v mikrovlnke, "ahoj chlapci" a následných pár sekúnd a pod..). A keby to nieslo nový názov, bol by to celkom príjemný slašerík. Ten názov ale neodpustím, pretože to je čisté parazitovanie na úspechu môjho miláška. ()

Dogmeat odpad!

Po prvním filmu měla Hvězdná pěchota nakročeno ke kvalitní sérii a vlastnímu universu. Leč někomu v producentským nejspíše přeskočilo a řekl: "Ne! Uděláme brak!" A to se také povedlo na jedničku. Dopomáhá tomu nulová akce/atmosféra, atrapy herců a příšerný scénář, který sám o sobě nebyl špatný nápad, ovšem provedení je více než hrozné. ()

Ulrich odpad!

odpad nebo 5*? Tezko se rozhodnout, je to sracka, ale kralovsky jsem se bavil... (delam si srandu, samozrejme neni vubec tezke se rozhodnout ;-)) ()

PanPes

Spolu s druhým dílem se přihnalo i obrovské zklamání. A jednu hvězdu dávám jenom z lásky k prvnímu dílu. Co mělo tohle sakra znamenat ? Hádám , že hláška s novým masem do mlejnku měla člověka položit na zadek , protože to bylo snad to nejlepší z celého filmu... ()

sirien odpad!

...když autoři dvojky vlastně sami ani nechápou jedničku a obšlehnou jen to, co je vidět na povrchu... a ještě navíc to obšlehnou špatně. Bezduchý, nudný, otravný. ()

Judas odpad!

No tak tohle snad ne, příšerné dialogy a vůbec celý scénář. Režie jako od nějakého netalentovaného studenta filmové školy a herecké výkony... Celý film jako noční můra ()

JohnBruk odpad!

Jediné, co si tento film u mne vysloužil je zařazení do hitparády o nejhorší film, co jsem kdy viděl. Na tomto filmu není snad jediný aspekt, který by byl udělaný dobře. Špatně propojená efektová a filmová stránka, nudná a nekreativní kamera, vyprchalá atmosféra, stupidní rozhovory, nepromyšlený scénář a naprosto absurdně vivíjející se děj. Za TOP největší úlet filmu bych hodnotil "přijímání vize z larvy".. Neuvěřitelné... Ani velké a větší množství brouků by nemohlo zachránit tento paskvil před paskvilením...hrůza.. ()

Gediman

Já jsem četl recenze, takže jsem od toho nic neočekával. Takže pro mě žádné překvapivé zklamání. Ovšem ta scéna s vytáhnutím brouka z hlavy byla fakt povedená. :) ()