Hrají
Enzi Fuchs
Německá říše
Nejlepší seriály:
Meister Eder und sein Pumuckl (1982) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Big Ben (1996) (seriál)
Martin Benrath
Německá říše
Nejlepší seriály:
Derrick (1974) (seriál)
Frank Giering
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Královna višní (2004) (seriál)
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Johannes Silberschneider
Rakousko
Nejlepší seriály:
Kafka (2024) (seriál)
Bella Germania (2019) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Oliver Korittke
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Specialisté na vraždy (1998) (seriál)
Michael Kessler
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Kesslers Knigge (2009) (seriál)
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Klaus Händl
Rakousko
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Komisař Rex (1994) (seriál)
Stockinger (1996) (seriál)
Saskia Vester
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Rolf Peter Kahl
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Hartmut Becker
Německá říše
Nejlepší seriály:
Der Glücksritter (1984) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Ulrich Gebauer
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Vraždy na severu (2012) (seriál)
Monika Baumgartner
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Der kalte Himmel (2011) (seriál)
Meister Eder und sein Pumuckl (1982) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Anian Zollner
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Christine Buchegger
Rakousko
Nejlepší seriály:
Dobrodružství Arséna Lupina (1971) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
Loď snů (1981) (seriál)
Volkert Kraeft
Německá říše
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
Sebastian Rudolph
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Dark (2017) (seriál)
My děti ze stanice Zoo (2021) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Robert Giggenbach
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Big Ben (1996) (seriál)
Isolde Barth
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Holocaust (1978) (seriál)
Mladý Indiana Jones (1992) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Marcus Bluhm
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Michael Brandner
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Pusinka (1997) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)