Květula

Nesnáším přiblblé komedie pro teenagery a není pochyb o tom, že Eurotrip je jednou z nich. Kdybych se na něj dívala sama, pravděpodobně bych ho po deseti minutách vypla a označila za odpad... Ale měla jsem to štěstí zhlédnout ho ve společnosti několika pizz, spousty čokolády, vynikajících koktejlů a mých skvělých přátel - a to je přesně ta společnost, kterou k takovému filmu potřebujete, abyste si ho mohli užít. "Scotty doesn't know, that Fiona and me..." ()

zdepapepa

Další chytrá teen komedie, dokonce i s návštěvou ČR-SR...Cooper Harris jako postava je borec! Slečna Trachtenbergová kus a vtipy v tomhle filmu postavený výborně :) zvlášť vydržte do titulků a vystřižených scén, opravdu to stojí za to... ()

Turiec

S prižmúrením oboch očí nad všetkými neznalosťami európskych reálií dávam **. Mňa osobne tá Bratislava neurážala. Možno by mal Američanov urážať tento film. Ale asi nebude, pretože na rozdiel od zvyšku sveta (Britov, Talianov, Slovákov, Vatikán ...) "oni sú normálni". ()

Rosana

První půlka dobrý, ale když udělali ze Slovenksa největší sockostát (Táborský dostal niklák a šel si postavit vlastní hotel) a pak když zhatili vše Vatikánské (papež, sex ve zpovědnici...) tak jsem si říkala, že to asi amerikáni trochu přehnali. Skoty netuší!!! ()

Paxxx.cz

Pro mě obrovské a hlavně příjemné překvapení. Příběh se mi moc líbil a hlavně jsem se královsky pobavil. Perfektní byl mimo jiné i Matt Damon, který mě svou roli hodně překvapil. ()

E..

Dost pohodová komedie. Vždycky to byl můj sen po matuře procestovat Evropu, ale asi jsem moc "předvídatelná", páč to nějak nejde:) Jooo..kdybych žila v Americe, tak taky poletim s nějakým balíčkem za pár dolarů..njn..absurdita. Peníze se tady vůbec neřešej..proste si jedou do Berlína a cestou se zastavěj ve Francii, Amsterodamu, Slovensku a tak:) Naprostá pohoda a užívání si. Tenhle film JE dost "předvítelnej", co si budem nalhávat..ale zas na druhou stranu se pobavíte. I když osobně nechápu, proč tuhle malinkatou roli - punkovýho zpěváka, co zpívá nehoráznej hit Scotty doesn´t know - Matt Damon vzal:) Je ale zajímavý, že kdekoliv jsou..myslím tim na západě..jsou města plný památek a "slušného" okolí, ale jakmile přijedou do Bratislavy..bum..východní Evropa je úplně jinej svět..jde vidět, jak Američani chápou naši zemi a okolí..jako nejzaostalejší země, kde si za niklák jako dýško může Miroslav Táborský pořídit vlastní luxusní hotel, páč je dolar ve východní Evropě tak silná měna!..njn..bude asi ještě dlouho trvat, než Američani s tímhle přestanou.. Jo a ještě..pro upřesnění..koukám, že tu někdo neví..Jákl hraje Mieke brantrance..ten typickej blonďatej Němec, kterýmu chce dát Mieke ve Scottyho představě "věneček":) ()

Praxis

Bejt mi 15, tak nejspíš vzrušením ani nespím. Jsou tam kozatý holky, spoustu fórků, který ale většinou šly mimo mě. Pár hlášek nicméně potěšilo a celkově je to mířeno na jinou věkovou kategorii, než jsem já. Výrazně slabší klon prciček. Za mě 40% ()

Vxxx

Kravina, ale furt to bylo lepší, než jsem čekala. A herci byli velmi sympatičtí, což je velké plus. 3* ()

Laxik

Nevkusné, ale taky Mat Damon! Neoriginální, ale taky Bratislava! Předvídatelné, ale taky Vinnie Jones. Tlustý chlapi, ale taky pěkný holky! ()

Mr. Filuta

Mi scusi za muj nazor, ale ja bych to nepovazoval za typckou "teenagerskou komedii". spousta lidi si pod takovym nazvem predstavi film jako Prcicky, nebo debini skopcackou sracku Kluci / Holky to chtej taky.. Sam odhaduju ze film je urcen spise pro mladsi publikum, nez pro starouse ale publikovat film jako neco kde se toci "drogy, sex, alkohol" je veeelmi siroky pojem. kazdopadne me ale nadchnul velmi... (a priznavam, to slovensko od nich byla svinarna...) ()

JJ.Gibson

Herecké výkony hlavních protagonistů nic moc, až na Michelle Trachtenbergovou, která občas vypadala roztomile. Tento film především táhnou vedlejší role, kupříkladu: Matt Damon jako brutální rocker, byl skvělej, Vinnie Jones jako lídr Manchester United hooligans, drsnost sama o sobě, scénka Petra Jákla byla taktéž velmi vtipná a v neposlední řade Lucy Lawless jako amsterodamská domina, zajímavé :) Taky mě dostávalo jak z prostranství před Village Cinema na Andělu udělali producenti Berlín a jak ztvárnili Bratislavu jako největší díru na světe. Spíš jsem na tomto filmu obdivoval české dívky, kterých zde nebylo pomálu a všechny naprosto skvostné! ()

Džejkop

Přišlo mi to neskutečně nudné, snad ani jednou jsem neměl důvod se smát. Myslím, že jsem u toho i usnul. Tohle šlo mimo mě. Evropa vypadá ako semeniště neřestí, korunu tomu všemu dává Bratislava, protože to je opravdu síla, vypadá to tam jako po nukleární válce, kurs slovenské koruny je nesmyslně nízký a nevím co na tom má být zábavného, a ta pasáž v Římě, o tom raději nemluvit. ()

GodComplex

Ano, radi se to do kategorie naprosto totalne dementne retardovanych teenage komedii tocicich se okolo sexu. Nicmene tohle je ze vsech tech ultimatnich shitu typu American Pie jednoznacne nejlepsi. Jedna vypointovanejsi scena nez druha. Zobrazeni Slovenska bylo tak neskutecne genialni a jeste realistictejsi, nez v Hostelu. Temna ruska hudba, temer apokalypticka scenerie rozpadajicich se panelaku, sedivo, mafie, mrtvoly, pes zerouci lidskou ruku. "Vitejte v Bratislave, budte radi, ze jste prijeli v lete, v zime to tu byva depresivni". Dokonalost. Dalsi genialni faktor byl fakt, ze prestoze se v prubehu filmu procestuje cela evropa, nataci se to vsechno v Praze. Berlin = Village Cinemas square na Andelu, Pariz = Muzeum, Amsterdam = Kampa a hlavne Vatikan = Narodni muzeum. Cele je to napumpovano skvelymi features. David Hasslehoff, Hitler junior, Xena jako Madame Vandersexxx, Absinthe Fairy etc. Jasny, byla to stupidita, ale prekvapive velmi zabavna stupidita. 7/10 ()

zipper111

Představte si, přes prázdniny jsem podnikl s kámošem Eurotrip stopem,a staly se naám věci jako v tomdle filmě :) něco jako vandersex, teplajzník a tak, fakt jsem si říkal že se inspirujeme nějak moc.Každopádně film je docela prdel ale tak jednou,dvakrát stačí... ()

numi

Místy trapné, ale tak to někdy dopadá, když se nebojíte riskovat. A risk je v tomto případě povětšinou opravdu zisk. Halda povedených gagů, sympatických postav, skvělých karikatur a bratislavská zastávka jako třešinka pro českého diváka - prostě zábavné od začátku až do konce. ()

Makky

Neviem, či dať 2 alebo 3 hviezdy... ale kde už len uvidím Matta Damona ako vyholeného speváka magora, Lucy Lawless ako holandskú násilnú prostitútku, Vinnieho Jonesa ako drsného fanúšika Manchesteru United a Bratislavu ako ten najzapadákovejší zapadákov zo všetkých komunistických zapadákovov? Nikde, to všetko a samozrejme ešte oveľa viac ponúka Eurotrip. Pri podobných komédiách sa pri trápnych scénach chytám za hlavu, ale tu som sa naopak usmieval a zabával. Na nudný večer ako stvorené... Je to neskutočná blbosť, ale ja som sa bavil. ()