Hříšný tanec

Ukázka z filmu

Frances Housemanová, přezdívaná Baby, tráví s rodiči léto v hotelu pro movitější hosty. Tady se dosud poslušná dcera seznámí nejen s divokým rytmem tance, který je konzervativními hosty považován za hříšný, ale také s tanečním instruktorem Johnnym Castlem. A když Johnnyho taneční partnerka Penny zjistí, že je v jiném stavu, a nemůže se zúčastnit vystoupení v sousedním hotelu, souhlasí Johnny, že místo ní zatančí s Baby. Začnou intenzivně trénovat a společné hodiny tance je natolik sblíží, že jejich vztah přeroste v lásku. Opravdovost citů však musí projít řadou těžkých zkoušek nejen na parketu, ale především v ovzduší konzervativní morálky, která jejich vztahu nepřeje. (TV Nova)

vesper001

Fádní princeznička Baby Slušná vytáhne z maléru prince Gigola Krasoně a je z toho samozřejmě láska jako trám. Většinu času zabere postavám tělocvik, a tak na dialogy není moc místa – naštěstí. V pauzách mezi pácháním tanečních hříchů z nich totiž padají klenoty věru neskutečné. („Přinesla jsem meloun.“) A proč dávám tak vysoké hodnocení filmu se stupidním dějem a nesympatickými herci? No kvůli té poslední scéně, při které pravidelně zapomenu na čas a prostor, a jen zírám a přiblble se usmívám. P. S.: hvězdičku ale strhávám za zápletku s potratem. :/ ()

Decker

Astronomicky romanticky hit let 80 se jmenuje Dirty Dancing. Neni se ani tem zastupum holek cemu divit, ze po nem tak strasne sileli. Dyt to byl splneny sen kazde obycejne holciny a Swayze se stal ztelesnenim dokonaleho kluka, ktereho mela kazda vylepeneho na zdi. Pro me je to docela povedena romanticka pohadka o usmudlane princezne a jejim bajnem princi. ()

mr.kliky odpad!

Tohle byla nejhorší ubulená limonáda, jakou jsem kdy musel přetrpět. Dokonce to urazilo i mou zadnici, jež se oprudila, neboť chudinka moje malá dřepěla u tak děsného puberťáckého škváru! ()

chelseaman22

Film plný lásky, odhodlání a tancování. Patrick Swayze hraje opravdu skvěle. Závěrečná taneční scéna je opravdu působivá, hudební doprovod za 1. 80% ()

Khumbac

Naučil jsem se "She's like the wind" na kytaru. Dělám tím radost své přítelkyni...co chcete víc. Teď k filmu: Pamatuji se jak všechny děvčata na ZŠ byly zvlhlé při pomyšlení na tento film. Ve třídě byla jedna dívka co jí rodiče tento film do patnácti let zakazovali. Pravda je, že film je to v pohodě, hlavně je sranda s rodiči Frances. ()

UhLee

(6,5/10). Neznám člověka, který by si nevybavil závěrečný tanec při písni "The time of my life". Mi se to líbilo. Hlavně obdivuji ty obrovské, šišaté melouny. To se jen tak nevidí. ()

filmmovier

Nehorázná klasika s jednou z nejkrásnějších písní vůbec, super tanečními čísly a přenádhernou ústřední dvojicí. S Hříšným tancem nemám problém, Hříšný tanec mám rád. 75%. ()

Sfinkter

Líbivý spektákl, který s lehkostí manifestuje životní zápasy obyčejných lidí. Jeden z nejlepších soundtracků historie. Poslední zhlédnutí 4/2024. ()

DivX

"Bejby nebude sedět v koutě!" Mladý Patrick Swayze a ještě mladší Jennifer Grey v tanečním filmu Hříšný tanec, který určitě viděl každý. I když si to už sám nepustím, tak vzpomínky mi zůstanou pořád v hlavě. 80% (DĚJ *** VTIP ** ROMANTIKA **** HUDBA **** DRAMA ** HERCI ****) IMDb.com: 6,3/10 ()

Lachtaan

Je to velká limonáda, co by kdekomu už dneska nemusela jít po chuti, na všechna ta romantická klišé jde ale tak nenásilně a za doprovodu fajnových tanečních kreací a samozřejmě již legendární hudby je milým osvěžením parného večera. Upřímně jsem čekal, že půjde o mnohem naivnější romanci, tudíž jsem až mile překvapen. [viděno na Netflixu 29.6.2023] ()

Nový Hříšný tanec na obzoru?

Nový Hříšný tanec na obzoru?

15.07.2020

Herečka Jennifer Grey se upsala novému – zatím nespecifikovanému – tanečnímu muzikálu pro studio Lionsgate. Detaily se zjevně zatím tají, podle mnohých spekulací by se však mohlo jednat o jakési… (více)

Za zvuků hudby... předěláváme

Za zvuků hudby... předěláváme