Na jedničku to nemá, ale ešte stále sa jedná o komediálny nadpriemer. Občas síce narazíte na recyklované nápady a vtipy, ale na druhej strane sa pri niektorých scénach budete šúľať od smiechu. Na záver jedna rada a jeden postreh: 1) Nepozerajte ani jeden Wayne's World s dabingom - pripravíte sa o drvivú väčšinu vtipov. 2) Kim Basinger je tu neskutočne sexi!(10.5.2008)

• Kozy9

Veľmi podobné jednotke, no tento raz je zápletka o niečo hlúpejšia a chyby predchodcu pretrvávajú. Viac sa asi ani nedá povedať, jediné čo nepocjopím je to, že niečo také hlúpe vôbec vzniklo. Scenár, vtipy, herci... všetko pôsobí umelo a infantilne. Škoda merhať recenziami na túto splodinu otrasného vkusu američanov. 35%(10.5.2013)

Dopozeral som jednotku aj dvojku v podstate za sebou a teda dvojka je ovela nadupanejsia, vtipnejsia, s lepsou hudbou a hlavne hodne sexi Kim Bessinger, yauuu. A Jim Morrison a jeho vety o zivote fakt nemali chybu aj ked som sa hodne bavil u "dabovanej"akcnej sceny :D. PS: vzdy ked tam bo ten indian mi to pripominalo hudbu z Matrixu ked sa premiestnovali...asi tam sa zvukari inspirovali. (08/08)(28.8.2008)

• Streeper

Nemá to ani hlavu ani patu. Jedničku jsem sice neviděla a vlastně nevím jestli by to bylo ku prospěchu tomuhle filmu, ale pár vtipných scének tam bylo. Rozhodně musím říct, že Kim Basinger je v tomhle filmu neuvěřitelně sexy a také mě překvapila přítomnost Christophera Walkena. Samozřejmě také velké plus za Aerosmith.(30.4.2014)

No, co si tak pamatuju, tak jednička byla o dost lepší, ale ani tohle neni k zahození. Mike Mayers už tady předávdí pár kousků, který posléze použije v jeho životní roli Autina Powerse a několik scének je skoro až geniálních, ale je jich málo a ta omáčka okolo, je trošku brak Nicméně zábava to je dobrá, ale jednička byla holt lepší(29.6.2007)

• - Tvorcovia filmu veľmi chceli, aby si malé cameo na Waynestocku strihli aj členovia skupiny Nirvana. Tí sa natáčania dokonca zúčastnili, no nakoniec nesúhlasili s tým, aby sa ich scény dostali do záverečného zostrihu. (m.a.t.o.)

• - V jednom z Wayneových (Mike Myers) snov sa Jim Morrison rozpráva so Sammym Davisom Juniorom. Zaujímavosťou je, že obaja páni sa narodili 8. decembra. (m.a.t.o.)