Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Wayne Campbell s kamarádem Garthem Algarem stále vysílá svou bláznivou show, také pořád ještě chodí se zpěvačkou Cassandrou to už pochopitelně bez Gartha. Přes dobře míněné rady okolí stále odmítá dospět, protože by ještě rád vykonal nějaký velký čin. Kamarádi spolu navštíví vystoupení skupiny Aerosmith a jsou nadšeni skvělou atmosférou. Ve snu pak Wayne vidí Jima Morrisona, který mu poradí, aby uspořádal velký rockový koncert. Wayne s Garthem se okamžitě pouštějí do zařizování. Nic se nedaří peníze na pronájem místa sice sehnali, ale nemají podepsanou jedinou smlouvu s hvězdami, neprodali téměř žádné vstupenky, Cassandřin producent se snaží akci zhatit. Navíc mají oba kamarádi milostné problémy. Jak tohle všechno zvládnou? (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (56)

B!shop 

všechny recenze uživatele

Jo tak tohle je jina kava. Tvurci si uz ohmataly styl, kterej pouzily v prvnim dilu a herci uz si zvykly na svy postavy, navic tu je docela smysluplnej pribeh a je to narvany forkama a hlaskama, ktery jsou vetsinou hodne vtipny a nektery jsou az kultovni. Po nevtipnym prvnim dilu me tohle mile prekvapilo a smal sem se skoro porad. ()

choze 

všechny recenze uživatele

"JSI K NIČEMU! JSI ÚPLNĚ NA HOVNO! TY SEM NEPATŘÍŠ! CO TĚ TU DRŽÍ?" Jednička vzatá až na nápad s Waynestockem přes kopírák (Wayneovi se Kassandru opět snaží odloudit zlý producent, Garth má další MILFku...) včetně řady fórů, ale srovnatelně zábavná. Super parodie na ABSOLVENTA. A scénka s polovičním očním albínem. A Jim Morrison ("MĚ SE LÍBÍ, JAK JSEM TO ŘEKL JÁ."). "ČLOVĚK SE MUSÍ PTÁT, JESTLI SE TO VůBEC VYPLATÍ." ()

Reklama

Shit 

všechny recenze uživatele

No, co si tak pamatuju, tak jednička byla o dost lepší, ale ani tohle neni k zahození. Mike Mayers už tady předávdí pár kousků, který posléze použije v jeho životní roli Autina Powerse a několik scének je skoro až geniálních, ale je jich málo a ta omáčka okolo, je trošku brak Nicméně zábava to je dobrá, ale jednička byla holt lepší ()

Dever 

všechny recenze uživatele

Soundtrack Carter Burwell: 1. Louie, Louie - Robert Plant [2:54] ,2. Dude (Looks Like a Lady) - Aerosmith [5:05] ,3. Idiot Summer - Gin Blossoms [4:13] ,4. Superstar - Superfan [3:52] ,5. I Love Rock & Roll - Joan Jett and the Blackhearts [2:56] ,6. Spirit in the Sky - Norman Greenbaum [4:01] ,7. Out There - Dinosaur Jr. [5:54] ,8. Mary's House - 4 Non Blondes [4:04] ,9. Radar Love - Golden Earrings [5:05] ,10. Can't Get Enough - Bad Company [4:15] ,11. Frankenstein - Edgar Winter [4:44] ,12. Shut Up and Dance - Aerosmith [4:48] ,13. Y.M.C.A. - The Village People [3:44], ()

playboxguest 

všechny recenze uživatele

O něco zábavnější než jednička, ačkoli je to stále to samé a nebýt sexappealu hereček (k půvabné Carrere přibyly mlaďoučká Barrymorre a neuvěřitelně hot Basinger), nemělo by cenu koukat do konce (čímž byste přišly o bezvadnou parodii hned na několik kousků, což je to nejzdařilejší v celém filmu). Myers se do mého srdce zapsal jako Austin Powers a Waynův svět, ačkoli je třeba "nejlepší, k sežrání", na tom nic nezměnil. ()

Galerie (27)

Zajímavosti (2)

  • Tvorcovia filmu veľmi chceli, aby si malé cameo na Waynestocku strihli aj členovia skupiny Nirvana. Tí sa natáčania dokonca zúčastnili, no nakoniec nesúhlasili s tým, aby sa ich scény dostali do záverečného zostrihu. (m.a.t.o.)
  • V jednom z Wayneových (Mike Myers) snov sa Jim Morrison rozpráva so Sammym Davisom Juniorom. Zaujímavosťou je, že obaja páni sa narodili 8. decembra. (m.a.t.o.)

Reklama

Reklama