Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Wayne Campbell s kamarádem Garthem Algarem stále vysílá svou bláznivou show, také pořád ještě chodí se zpěvačkou Cassandrou to už pochopitelně bez Gartha. Přes dobře míněné rady okolí stále odmítá dospět, protože by ještě rád vykonal nějaký velký čin. Kamarádi spolu navštíví vystoupení skupiny Aerosmith a jsou nadšeni skvělou atmosférou. Ve snu pak Wayne vidí Jima Morrisona, který mu poradí, aby uspořádal velký rockový koncert. Wayne s Garthem se okamžitě pouštějí do zařizování. Nic se nedaří peníze na pronájem místa sice sehnali, ale nemají podepsanou jedinou smlouvu s hvězdami, neprodali téměř žádné vstupenky, Cassandřin producent se snaží akci zhatit. Navíc mají oba kamarádi milostné problémy. Jak tohle všechno zvládnou? (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (57)

choze 

všechny recenze uživatele

"JSI K NIČEMU! JSI ÚPLNĚ NA HOVNO! TY SEM NEPATŘÍŠ! CO TĚ TU DRŽÍ?" Jednička vzatá až na nápad s Waynestockem přes kopírák (Wayneovi se Kassandru opět snaží odloudit zlý producent, Garth má další MILFku...) včetně řady fórů, ale srovnatelně zábavná. Super parodie na ABSOLVENTA. A scénka s polovičním očním albínem. A Jim Morrison ("MĚ SE LÍBÍ, JAK JSEM TO ŘEKL JÁ."). "ČLOVĚK SE MUSÍ PTÁT, JESTLI SE TO VůBEC VYPLATÍ." ()

lakikaki 

všechny recenze uživatele

Na jedničku to nemá, ale ešte stále sa jedná o komediálny nadpriemer. Občas síce narazíte na recyklované nápady a vtipy, ale na druhej strane sa pri niektorých scénach budete šúľať od smiechu. Na záver jedna rada a jeden postreh: 1) Nepozerajte ani jeden Wayne's World s dabingom - pripravíte sa o drvivú väčšinu vtipov. 2) Kim Basinger je tu neskutočne sexi! ()

Reklama

Bauer 

všechny recenze uživatele

No vida!!! To je velký a zároveň docela hodně vzdálený krok od nezabávné jedničky. Konečně nějaká zábavá. Jako nebylo jí teda nějak moc, ale o proti předchozímu dílu jsem i za tu trošku byl rád. Takže, dvojka volně navazuje na jedničku. Uplynul rok a my se opět setkáváme s dvěma největšíma tragedáma pod sluncem. Wayne a Garth to se opravdu jen tak nevidí. Jenže v podání Mike Meyerse a Dana Carveye nemají tihle dva týpci chybu. Konečně byli vtipní!!! A to tak, že oba dva!!! Určitě Myers byl vtipnější a nějaké scény byli opravdu velmi vtipné. Trošku mi to přípomínalo Austina Powerse (třeba scéna s okem bez pigmentu). Vtipných scén ale bylo víc. Některé hlášky byli opravdu povedené. Ve filmu se objevilo pár herců, kteří si zahráli sami sebe. Například Heather Locklear nebo třeba skupina Aerosmith. Celkově průměrná a lehce zábavná komedie. ()

Derek 

všechny recenze uživatele

pokračovanie, ktoré je na rovnakej (dokonca by som povedal, že i na lepšej) úrovnia ako jednotka (vtipná, trochu bláznivá, mierne parodujúca, obrovské množstvo filmov, komédia) s dobrými hláškami a s niekolkými scénami na ktoré si za pár mesiacov možno nespomeniete, ale pár dní vám v pamäti zostanú (súboj s otcom kasandry). ()

corpsy 

všechny recenze uživatele

Pokračovanie kultovky je samozrejme ešte bizarnejšie a veľkolepejšie ( vizitka takmer každého sequelu ) a nabité vtipnými cameami slávnych hereckých hviezd. Toto je iba pre verných fanúšikov rokov 90tych, pričom Generácia Z žiadna šanca. Pri toľkej kadencii gagov, by vám počas surfovania po sociálnych sieťach na mobile, asi všetky ušli. ()

Galerie (27)

Zajímavosti (2)

  • V jednom z Wayneových (Mike Myers) snov sa Jim Morrison rozpráva so Sammym Davisom Juniorom. Zaujímavosťou je, že obaja páni sa narodili 8. decembra. (m.a.t.o.)
  • Tvorcovia filmu veľmi chceli, aby si malé cameo na Waynestocku strihli aj členovia skupiny Nirvana. Tí sa natáčania dokonca zúčastnili, no nakoniec nesúhlasili s tým, aby sa ich scény dostali do záverečného zostrihu. (m.a.t.o.)

Reklama

Reklama