Chuckyho sémě

• USA Seed of Chucky (více)

Nejoblíbenější zabijácká panenka se vrací - Chuckyho odkaz pokračuje v novém členu rodiny! Chucky a jeho vraždící družka Tiffany jsou přivedeni zpět do života svým osiřelým potomkem Glenem. Chycky a jeho nevěsta smetou Tinseltown vichřicí a rozpoutávají nové násilnické akce vražedného řádění! (oficiální text distributora)

kucny

Bábika Chucky a jeho vyvolená majú dieťa, no rodičovstvo neprospieva ani jednému. Tiffany chce ísť príkladom a prestať s vraždením, čo samozrejme Chuckymu nepasuje. Ich potomok sa nevie rozhodnúť ktorého pohlavia vlastne je a oproti rodičom je mu vražda proti srsti. Do víru krvi a humoru sa zapletie Jennifer "Titty" Tilly, plánovaná obeť transféru duše a o zábavu je postarané. A za scénu s hláškou "Ooops, I did it again!" pridávam 1* navyše ()

merlinovic

Oproti prvnímu dílu, už je to jenom jednoduchá a vtipná vyvraždovačka. Poslední dva díly, jak bych to řekl, už nejsou v takové atmosféře a lehce zenuctíají první tři díly tím, že z toho udělali komedii. Navíc mám dost problém s tím, že v prvním dílu bylo řečeno, že z figurky se po uplynutí určitého času nejde dostat a taky nikde nic nepadlo o amuletu, což je posledních dvou dílech jaksi přeráceno vzůhru nohama... ()

Derek7 odpad!

Teda těch 50% a ta přehršel hvězdiček u tohohle filmu mě donutily sem napsat... Já nechápu, jak k tomu můžete napsat, že je to v pohodě film, kterej ničím nepřekvapí, ale ani nezaujme... Tohle podle mě prostě není film, všechno na tom filmu je příšerný, úplně všechno, děj, efekty, hudba, herecký výkony (skoro se mi tohle slovní spojení ani v souvislosti s tímhle filmem nechce použít)... První Dětská hra se mi líbila, chápu, že tohle je možná trochu myšlený i jako parodie, ale že někdo natočí takovou sračku a hodí k tomu mezi výčet žánrů i "komedie" ještě neznamená, že když natočí něco trapnýho, tak to musím brát, že to tak je schválně... Nechápu těch 50%, má se to válet někde v bahně mezi Čelistma 4 a Herkulesem 3D... Styďte se! ()

Knor

Tohle je absolutní úlet, ještěže Chucky vraždí na potkání a hlásí u toho ostošest. Super krvavá podívaná. ()

Luki.V odpad!

Konec... Bride byl chřebíček.... tady už se nahazuje na hrob hlína. Kde jsou ty časy děsivých prvních dvou dílů :( ()

L3G1ON4R odpad!

Tak tahle fantaskomedie u které jsem se smál snad každých pět minut, a to jen z důvodu, že natočit slátaninu takovýhle úrovně chtělo opravdu chorý mozek, nedostatek ve fantazii a vkusu, případvkem k tomu všemu ještě ulítlost na panenky. Chuckyho myšlenka se vytratila někde v druhém filmu a tohle pokračování s tak špatnými efekty a obsazením, je prostě výsměch původnímu chuckymu. ()

Olafsson

Naprostá pičovina a slátanina... Ale, jelikož jsem se občas i zasmál, a ten film ani herci v něm se neberou vážně a dokážou si ze sebe udělat prdel (Jennifer, Redman), navíc Jenny je totální kost, nádherná ženská, krev a mlíko, z jejíchž tvarů šílím, tak ty dvě hvězdy si zaslouží... ()

Dlo'h-osh odpad!

Jako fanoušek hororů jsem viděl už leccos "za hranou", ale nechápu vkus diváků, kteří toto vytáhli na 50% hodnocení. Ať jsem se film snažil brát jako komedii, horor či parodii samu na sebe, vždy z toho vychází naprostá sračka, která nezaslouží ani 5%. I mezi filmy, které jsem hodnotil jako odpad najdu jen pár srovnatelných klenotů. Raději si pusťte porno, bude to mnohem vkusnější. ()

PROTIVETRU odpad!

Prvá detská hra je premňa doteraz kult. Stagnujúce pokračovania a aj sebaparodickú "štvorku" dokážem prekusnúť, dokonca ma aj pobavila. To sa pri notoricky známych filmoch a postavách stáva, že časom ich uvidíme tak ako by sme to nečakali. Ale toto nad odpad nezdvihne nič. Keď sledujem niektoré komentáre, nechápem ako niekto, kto videl pôvodný film (alebo filmy) môže dať viac ako jednu*. Pretože chuckyho semeno je pre detskú hru to cca niečo podobné ako plump fiction pre pulp fiction. ()

rafix

Myslel jsem, že to bude úplná blbost. Ale docela mi to překvapilo jak je to natočené. dobré scény, vynikající hlášky hlavně od té panenky Chuckyho. Trochu černého humoru v takovém hororu jsem nečekal. Má to grády na to, že je to horor. Díky za ten horor. ()

Dr.Loomis

Jako pokračování Dětské hry k tomu moc nepřistupujte,jen z malé části. Je to taková blbost,že se na ní dá koukat. Určitě tento film nazavrhuji,ale jako horor to neberte i když tam nějaké vraždy jsou. :-)) ()

Petr59

Pokračuje to ve stylu filmu - Chuckyho nevěsta. Jedná se opět o spíše komedii, která těch náznaků z původních filmů o Chuckym už moc nemá. Ale špatný film to není, možná o trochu slabší než Chuckyho nevěsta, ale pořád dobrý. Přibylo opět brutality a možná i komičnosti. ()

Dzejna35 odpad!

Tak to je největší shit jaký jsem kdy v životě viděla. Viděla jsem to ještě v té době, kdy se VHS půjčovaly ve videopůjčovnách a po zhlédnutí se mi chtělo brečet nad vyhozenými čtyřiceti korunami. Nedá se ani říct v čem to bylo špatné, řeknu to asi tak od počátečních po závěrečné titulky. ()

djbarrel

Ale tak jo, nebylo to tak zlé jak jsem očekával podle komentářů zde. Pár vtipných okamžiků a pár mrtvol. To je tak nějak všechno, Chucky se moc nesnaží a ani ostatní ne. Humoru ubylo, vražd také, ale na to že se vaří z vody to nebylo tak zlé. je to taková příjemná oddychovka, ale kvalit starších sourozenců nedosahuje. 55 % ()

Cechyno4 odpad!

Sérii o Chyckym moc nemusím. Nikdy bych ji však nerozmlouval jejím fanouškům. Tento díl již ovšem byla pořádná blbost. ()

Liger

Ačkoliv by se podle zdejšího hodnocení mohlo zdát, že kvalitativní rozdíl mezi nevěstou a sémě není nijak závratný, opak je pravdou, Již od počátku znatelně horší režie, panenky postrádají charisma z předchozího dílu a nejde jim už ani legrační hláškování. Film jako komedie neobstojí, staví příliš na hloupých, nebo mnohokrát ohraných momentech a začlenění mezi horory, zrovna tak jako u sémě, je jen díky brutalitě, ovšem strachu se nikdo nedočká. Doporučení směřuje pouze pro fandy Chuckyho, kteří akceptovali transformaci jakou učinila nevěsta, tentokrát ovšem v dosti nudnějším podání. ()