foundation

tento film som videl skor ako Coppolovho Draculu a uz vtedy som sa na nom dobre zasmial..kde je Nielsel tam neni nudza..no a ked som si potom pozrel Draculu(1992) a potom znovu toto z niektorych scen som naozaj nemohol.. super parodia a nechapem tak nizke hodnotenie ()

BLADER

No, ako sa na tak na to pozerám, je pár filmov s Lesliem Nielsenom, ktorý zrejme nedám 5*. Ale zaujímavé je, že v oboch hral zápornú postavu. Niečo na tom rozhodne bude. ()

artuš

Sice horory nemusím, ale tenhle "horor" mi nevadill. Jednak proto, že něm hrál Leslie Nielsen, ale také proto, že do hororu má tato komedie hodně daleko. Jinak pěkný film pro ty co nemají rádi horory ale chtějí se pobavit. Parodie na film Van Hellsing se nezapře když Vás nerozesměje potrhlý hrabě drákula tak už nic. ()

RajAthen

Objektivně uznávám, že to není zralý plod filmařského kulinářství v oblasti komedie, ale nemůžu si pomoci, ze všech možných parodií, mi tato přijde docela příjemně stravitelná a legrácky se starostavovským chováním a celkovou atmosférou upírství mi docela sedly. ()

LucyD

Podle mě dost povedneá komedie s Leslie Nielsenem . Sám o sobě mi příjde děsně vtipný a když se to spojí v tuto kombinaci, tak o zábavu není nouze. ()

Lorge

Lehce nadhodnoceno z jednoho prostého důvodu - tenhle film není o souboji Van Helsinga s Drákulou, ale Mela Brookse s Leslie Nielsenem. A oba to jsou úctyhodní protivníci :-) ()

Wyrdas

Přiznávám, že než se Dracula setká s Van Helsingem, tak je to takové utahanější. Nicméně pak už to jede na plné pecky. Nebudu popírat, že je to film o třech postavách (Nielsen jako Dracula, Brooks jako Van Helsing a MacNicol jako Draculův poskok), ale který dnešní film má tolik charakteristických postav? Někdy jsou rádi alespoň za jednu. Jak jsem již psal, z počátku slabý průměr, nakonec to vygraduje do extáze! Film neurazí, jednou za pár let se na něj dá znovu podívat a opět pobaví - jeví se mi za ta tři shlédnutí (prakticky v sedmileté periodě) jako nestárnoucí klasika. ()

KillerZeli

Dobre - jako diteti se mi libili skoro vsechny filmy ..... az na Star Wars: epizoda 2 .... a tomu sem fakt nerozumel ale tahat to sem uz nebudu ... ()

Čiban

jéééééé.u tohoto filmu sem se mohl smíchy podělat.Tolik zábavy a dobrých vtípků už jsem dlouho neslyšel. Leslie Nielsen je vážně suprový herec, a stou parukou vypadá fakt úžasně.Nebo když mu dojde jeho sluha na pomoc, u té scény sem se válel smíchy. 5/5 ()

Godhaj

,,Jste s mojí dcerou zasnouben teprve pátým rokem a máte tu drzost se jí ... dotknout!“ Drákuloviny mě překvapily poměrně věrnou adaptací Stokerova románu. Humorných scén se však nenachází tolik, kolik by parodie mohla mít, což je u komedie trochu problém. Herci jsou však vesměs sympatičtí, hrají dobře i když scénář občas trochu vázne. Celkově však převládá spíše nuda. I Leslie Nielsen mohl mít více prostoru a vtipných situací. ()

Kozy9

Asi jediná naozaj podarená paródia na filmy v histórií. Aj po viacerých pozretiach a s odstupom času nemám čo podstatné tejto zlátanine vytknúť. Áno je to americká infantilná hlúposť, ale hraje tam geniálny Nielsen, ktorý zachraňuje aj tie suché miesta, ktorých ja na počudovanie naozaj málo. 70% ()