Reklama

Reklama

Scooby-Doo a Lochnesská příšera

  • USA Scooby-Doo and the Loch Ness Monster (více)
všechny plakáty

Obsahy(1)

Scooby-Doo, Shaggy a parta ze Záhad s.r.o. cestuje do Skotska na prázdniny a neočekávaně se octne tváří v tvář největší záhadě všech dob - Lochnesské nestvůře! Existuje opravdu? Počáteční důkaz naznačuje strašidelné "ano", když se za oknem rodinného zámku předků Daphne objeví cosi obrovského. Dokáže Scooby-Doo a jeho parta vyřešit jednu z nejdéle trvajících záhad historie? (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (12)

strougy 

všechny recenze uživatele

Kvalit ostrova zombie sice lochneska nedosahuje, přesto se v rámci novodobých filmů se Scooby-Doo jedná o lepší průměř okořeněný několika povedenými vtipy trefujícími se do neustále se opakujících klišé pocházejících už z dob klasického seriálu. ()

Carol Pifková 

všechny recenze uživatele

Scooby-Doo a jeho partia znova prišli na koreň ďalšej záhady. Alebo nie? O Lochnesske si vždy rada niečo pozriem či už dokument alebo rozprávku. No a keď je tu ešte aj Scooby, tak nemôže to byť predsa až tak zlé. A veru ani nebolo. Som spokojná. A Nessie tu vyzerala naozaj skvelo. Lepšie 4* ()

Stanislaus 

všechny recenze uživatele

Scooby Doo, Skotsko, dávná legenda o bájné nestvůře z jezera Loch Ness a opět jedna velká záhada. Typický Scooby Doo, který ničím nepřekvapí ani neohromí. Zkrátka pohodových sedmdesát minut u kresleného filmu. ()

Galerie (136)

Zajímavosti (2)

  • Loď, na které se parta plaví, se velmi podobá „Kosatce“ z filmu Čelisti (1975). (LUKICKK)
  • Poprvé je odhaleno, že Daphne Blake je skotského původu. Je zde gag, který naznačuje, že její náchylnost k nebezpečí je něco, co se dědí v rodině. (LUKICKK)

Reklama

Reklama