poster

Pavoučí teror

 • USA

  Eight Legged Freaks

 • Slovensko

  Útok pavúkov

Akční / Komedie / Horor / Sci-Fi

USA / Austrálie, 2002, 99 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • waits
  ***

  Povedený béčkový crrosover. A zábavný! To je ten film, který hledáte na filmový večírek ke kamarádům. Chvíli se bude hlasovat, ale nakonec vypadne starý Fellini, kterého nikdo nechce vidět, avantgardní Herzog, kterého skoro nikdo nezná i tahák typu Pulp Fiction, který už každý viděl. Nakonec zbyde něco jako Lady Terminator nebo tohle. A je to dobrá volba. Pro takové účely klidně dvě hvězdy přihodte.(18.6.2011)

 • D.Moore
  ***

  Já NENÁVIDÍM PAVOUKY. Vážně, ty osminohé šmejdy nemůžu vidět, slyšet, prostě nic (včetně Spidermana). Tady mi ale nevadili, protože strach je to poslední, co z Pavoučího teroru jde. Celý film je o nadsázce, akci, více či méně povedených digitálních efektech... A to mi vyhovovalo. Nenáročná zábava se sympatickými herci a dobrým Ottmanem.(25.4.2010)

 • Freemind
  ****

  Rozhodně jedno z lepších spojení horroru a komedie. Bát se příliš nebudete, ale nudit taky ne - je to vtipné, hezky zahrané, narvané odkazy a citáty (masky v obchoďáku), akční (honička na motorkách a útok na město). Když si k tomu přidám mladičkou Scarlett Johansson, tak prakticky není co řešit. Nenáročná, ale ne stupidní zábava.(28.7.2010)

 • VanTom
  **

  Obyčejná parodická monster-hororová komedie - fáze, než všichni uvěřili v existenci přerostlých pavouků, dost trvala, nicméně následný "mayhem" v městečku a nákupním centru už docela šlapal. Těch únavných klišé se ovšem vyrojilo více, než z nich vyplývajících vtípků a narážek, čili se dá říct, že tvůrci nedokázali přiznanou nadsázku uspokojivě využít.(4.5.2017)

 • tron
  ***

  "Nechcem prísť o panenstvo na predných sedadlách auta." - "Môžeme ísť na zadné." Papagáj posadnutý filmom Šiestym zmyslom, Jason Voorhees, sadrokartón, baník vycucávajúci zapchatú hadicu, pštrosy, buranská výzbroj v nákupnom centre... David Arquette alias Dewey z Vreskotov zvládol hlavnú rolu so cťou a v ponuke večera je aj Scralett Johansson. Dravé béčko so schválne (predpokladám) brakovými trikmi a schválne (tým som si istý) béčkarskou zápletkou, ktoré sa nehanbí za svoju béčkarskosť. Skôr naopak.(18.12.2004)

 • - Inspirací pro film se stalo krátkometrážní dílo Larger Than Life, ke kterému napsal scénář právě režisér, Ellory Elkayem. (viperblade)

 • - Na začátku filmu, když Johny vidí skákající pavouky na pavoučí farmě, tak řekne: "They call it an Arac-Attack" ("Říkají tomu Pavoučí útok"). To je odkaz na původní název tohoto filmu. (viperblade)

 • - Ve scéně, kdy lidé utíkají před pavouky do obchodního domu, tak Sam (Kari Wuhrer) střílí z pušky. Když se hlavní vchod pomalu zavírá a naposlední chvíli se zkutálí pod dveřmi, tak v ruce nedrží pušku a hned v dalším záběru ji opět má. (OndrejKW)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace