Jeruzalém roku 1125. Z vlhké kobky maurského vězení odvážně a poněkud nezvykle prchá zasloužilý účastník křižáckého tažení Robin z Loxley (Cary Elwes). Po návratu do rodné Anglie ho ovšem čeká trpké zklamání. Tatínek je mrtvý, sourozenci mrtví, věrný pes mrtvý a oblíbená kočka zadušená posledním členem rodiny - přítulnou zlatou rybkou. Navíc hrad zabavený kvůli nezaplaceným daním. Podivný vděk za bojové zásluhy. Ovšem, co by jiného zlomilo a možná i dohnalo k sebevraždě, to Robina, už brzy Hooda, posílí. Statečně vyráží do temných hvozdů a dává dohromady svou zbojnickou partu. A to si pište, že to jsou daleko ostřejší a hlavně mnohem zábavnější chlápkové než ti, které měl ve své družině Kevin Costner. Pochopitelně je tu i mrzký rottinghamský šerif a dočasný, ale o to podlejší panovník Jan. A taky luzná Mariana, jejímž největším problémem je momentálně pás cudnosti z vysoce kvalitní oceli. Poslední dobou ji začíná být zatraceně těsný... (oficiální text distributora)

Madluska

Tuhle parodii jsem viděla kdysi dávno a pamatovala jsem si z toho jen ty vtipné kousky. Při druhém zhlédnutí mě proto zarazilo, kolik hluchých míst mi v paměti neutkvělo. :-) A tak jsem se místy královsky bavila a místy mi bylo lehce stydno. Nicméně tenhle Robin Hood má pro mě asi největší charisma, tudíž níž než na 3* jít nemůžu. :-) ()

iXtr3m3

Dalo sa zasmiať, ale na neskoršie Prci Prci to nemalo a pritom so to videl samozrejme v správnom časovom poradí. Bola to jednoducho éra bláznivých a horúcich striel, takže tie boli ďaleko ďaleko vyššie. :) ()

Wally

Ve svých teenegerovských letech jsem se u tohoto filmu děsně nařechtal...pak jsem to viděl po letech znovu a přišlo mi to nic moc...takže dávám střed 😉 ()

Junglista

Vedle Spaceballs nejlepší Brooksova parodie. Můžu to vidět 7x do tejdne a stejně se budu chlámat až na lesy. A kromě toho, nejkrásnější Mariana ze všech, je právě tady. Dabing výjimečně geniální. Protože v originále nejsou Lotringhamovy přebrepty tak dobrý, jako když se ozve "Vyklučte nám toho dáka" nebo "Ty nevíš, že je v lesnatých králích loveno zakázat vepřové divoce?" V kadenci vtipů za minutu je tohle dílko na čelních místech a trapnost je tu minimální. Brooks je génius :-) ()

Mauric

Jako malý jsem si tuhle parodii pamatoval jako naprosto excelentní záležitost a po druhém shlédnutí musím jednu hvězdičku ubrat. I dnes mě to příjemně pobavilo a překvapivě dost momentů(na komedie/parodie,co jsem v poslední době viděl) mi uštědřilo přímý zásah na bránici.Ano,jsou tam hluchá místa,která mají tolik vtipu jako gagy Petra Novotného,ale člověk se taky musí nadechnout před tím než se začne smát a proto mi nezbývá než tohle dílo jen doporučit. ()

dozana

"Já vidím!"........"To se mi asi zdálo." / "Můžu pro tebe něco udělat?"...."No, mohla byste slézt."....."Malý Johne!"...."Zpanikařil jsem." / A spoustu dalších dobrých vtipů. Popravdě jsem si myslela, že to bude další oplzlá parodie, ale po prvním shlédnutí, jsem film musela shlédnout ještě jednou a pak ještě jednou.....a vždycky jsem u toho řvala smíchy. ()

Wishkah

Až na pár opravdu hloupých vtipů sem se báječně bavil. Žádný kanálový humor, tak známy z dnešní děsných dojáků, trháků a všeho ostatního děsného tenhle film neobsahuje a je to jen dobře. Výborná bláznivá komedie ()

Prochy38

Myslete si, kdo co chcete. Tahle parodie je u mě jasná! C. Elwes jako jeden z těch nej Robinů Hoodů vůbec a celkově. Fakt povedené. Já se řezal od začátku až do konce! ()

fastum

JÁ JSEM KEJCHAL. MŮJ SYN SE JMENUJE HEPČÍK.. Největší vtipnosti tento film dosáhne, když o něm po jeho zhlédnutí mluvíte s přáteli.. ()

Kinslayer

Výborný odpočinkový film popisující respektive spíš parodující známý příběh o Roobinu Hoodovi. Luxusní scénky, hlášky a i v ostatních směrech celkově povedena parodie. ()

Yardie

Naprosto otřesné!!!! Nebylo to vůbec vtipné, co už se snažilo být vtipné, tak bylo trapné. Prostě a jednoduše katastrofa. Po půl hodině marného čekání, že se to zlepší, jsem usnul. Hrozné, už nikdy více!!! Howgh! ()