Nepřemožitelné zlo

• Španělsko Frágiles (více)

Dětská nemocnice Mercy Falls má být zavřena a mladá sestřička Amy (Calista Flockhart) je povolána, aby pomohla s přestěhováním pacientů. Brzy ale zjistí, že v nemocnici je něco divného. Něco, z čeho mají děti strach. Říkají, že se to skrývá ve třetím patře, které je už mnoho let zavřené. Amy odhalí hrozivé tajemství a ví, že je jen na ní, aby zachránila děti před zlem, které jim nechce dovolit z nemocnice odejít… (oficiální text distributora)

Rathalos

Spanielska hororova kvalita sa nezaprie a Nepremozitelne zlo je dokazom,nemocnicne prostredie,uzasne strasidelna atmosfera,vyborne lakacky,fajn herci,to vsetko sa mi pacilo,jedine ten koniec ma trosku sklamal,ale nevadi,aj tak silna stvorka...:-) ()

parabellum

Xtá duchařina na xté téma. Proti hercům nemám žádné námitky, zapadli do snímku jako šnek do ulity. Bohužel první půlka pro mě byla tak nudná až jsem klinbal hlavou. Pak následoval velmi solidní rozjezd který byl utnut "bohužel" sladkým donebe volajícím koncem. ()

..Anya

PROČ? Proč má tenhle skvost tak nízký hodnocení?? Jaume Balagueró nejen že umí točit a má výborné nápady, ale umí jednu věc navíc, a snad úplně nejlíp. Vytvořit opravdu neuvěřitelně hrůzostrašné stvůry, který mi zůstanou v mysli ještě dlouho, a věřte, nejsem tomu ráda. ()

cerbygerby

Flockhart v hororu.. no to jsem musel vidět.. nemocnice kde se stávali nepředvídatelné a hrozné věci, proto se jedno patro muselo zavřít.. ale i tak se tam dělo něco co nešlo vysvětlit až se na to dostala Calista a vše vyřešila..... Duchařskej horor kterej měl pár dobrejch lekaček a docela ušel...4* ()

Yojimbo

Tenhle horor si pěkně buduje atmosféru, aniž by k tomu potřeboval přemíru lekaček a jiných berliček, takže jednoznačně palec nahoru. Slabší finále, v kterém se strach vytrácí, kritizuji snad u každého hororu, ani Nepřemožitelné zlo není výjimkou. Každopádně příjemný hororový snímek, lepší 3*! ()

n3uro

Španělé opravdu neumí moc natáčet horory, dokazuje to i silně přeceňovaný Rec. U Fragile je to nedostatek hororové atmosféry a trochu moc citů. A to k hororu není. Navíc, Ally McBeal? :D ()

Al44...

Na první pohled vypadá snímek levně - C. Flockhart se sice v hlavní roli snaží, přesto si nemohu pomoci, ale působí nevěrohodně - levný a xkrát omílaný duchařský příběh - zajímavý a docela povedený vizuál ducha - mezi oběťmi jsou i malé děti, což nebývá v podobných filmech zvykem. ()

Nail

Jéééé po delší době zase parádní horror. Mělo to vše co mělo mít...atmosféru, která mě neustále držela ve střehu....děj krásně plynul, měl spoustu zvratů a odboček....lekačky a holka robot taky moc pěkné. Po shlédnutí jsem byl nadšen a kdykoliv se zase rád na Nepřemožitelné zlo kouknu. ()

Kadas97

Výborne vypracovaná atmosféra skoro opustenej nemocnice. Detský pacienti to tu schytávajú jeden za druhým a postava ducha je fakt vynikajúco vymyslená. Tak nepríjemný pohľad na postavu z druhého sveta som dlho nevidel. Výborná práca s hudbou a strihom posúva toto dielko na vyššiu úroveň, ale na druhú stranu Balagueró vie ako na to. 8 z 10 ()

Kingjiri

Ze začátku si jistě každej stejně jako já řekne, že půjde o uplně tuctovej duchařskej horor, ve kterym v domě "na samotě" (v tomhle případě dětský nemocnici) straší. Ale příběh je překvapivě dobře napsanej a několikrát donutí diváka k zamyšlení, co a proč vlastně v nemocnici straší. Závěr je vcelku originální, obsahuje menší myšlenkovej přesah a každej si může sám vybrat, jesli ho bude považovat za happy-end nebo ne. Všechno doplňuje slušná atmosféra, herci i filmařina. Dobrej žánrovej kousek, kterej určitě stojí za pozornost, čtyři slabší hvězdy. ()

GIK

Nulové napětí a nulová strašidelnost. Výtah jenom popojede o jedno patro nahoru, jinak se nic neděje a hraje hudba jak z nějvětšího vraždění a sestřička řve, jak kdyby jí na nože brali. Hudba se snaží navodit atmosféru, žel marně. Naprosto legrační bubák tomu dává korunu. Flockhart se z kolonky neoblíbení po tomto pokusu o horor rozhodně nedostala. Lámání kostí dětí je pěkně blbej nápad. Námět je hovězina největšího kalibru. Tvůrci už nevědí roupama, co točit a tak doslova vypotí takovýto nepovedený patvar. Ještě, že sestřička č. 2 a malá holčička hrají docela dobře. ()

CharlieSs

Miluju nemocnice a strašně mě mrzí že se v nich netočí více hororů a ještě mě mrzí víc, že se tam netočí více hororů jako je tento. Ještě vyšší hodnocení za asistenta, který poslouchal ten brutální metal xD a za nádhernou holčičku Maggie. Na konci jsem se upřímně mohla ubrečet k smrti. Neskutečný film, moc za něj děkuju. ()

katmandzoo

Menej známy, no vcelku pôsobivý horor so zaujímavou zápletkou a prekvapujúcim koncom. Záporná postava vykreslená dokonale. ()

AloeB

Au, to byla síla. Původně poněkud otřepané hororové schéma, kdy hrdince všichni házejí klacky pod nohy a odmítají jí věřit se zlomilo v momentu, kdy jí i ostatní skutečně uvěřili, že je po všech těch jakože poměrně neobvyklých věcech asi něco v nepořádku. Sice ani potom nepřijde nic extra originálního, to ale od filmu neočekávám a závěrečnou třetinu včetně velmi downbeating konce jsem si neskutečně užil. Škoda podivného bubáka a impotentního českého názvu. ()

Vabr

Hezký český název filmu s nádechem pořádného zla a příběh, který bejtí na temné tajemství, mě zklamal a předhodil mi typický horor s nízkými ambicemi a strašením na nízké úrovni. Atmosféru nevybudovali, hlavní hrdinka nám toho o sobě moc neřekne a nerozumím, jak může taková nemocnice fungovat. Film si dává dost na čas s tím, aby nám něco ukázal. Spíše o tom jen mluví. Duch mě nevystrašil, ale spíš pobavil. Nejhororovější scéna byla operace nohy. Konec a všechno jelo podle šablony. Pouze, co bych pochválil, byl zvrat týkající se ducha. Vyhodnocení: Režisér REC 😧 ()

lakart

Lehce nadpůrměrná hororová záležitost, která nezklame, ale ani vás nezvedne ze židle a nebudete se tolik bát jít po shlídnutí spát. Ale přesto je to dobrý film, který má trochu pomalejší rozjezd, ale za to vás čeká dobře gradující finále. ve výsledku bych ale vytkl jednoduchost příběhu a občas toporný herecký výkon hlavní představitelky. Navíc nechápu, proč se film jmenuje Nepřemožitelné zlo. Je to povrchní a naprosto nesouvisející název. Asi je v opilosti nic lepšího nenapadlo :D. 65% ()

Wann

Nevím co na tom lidé vidí... Mně to teda moc atmosferické nepřišlo. Celkem se divim že to natočil stejný člověk, který natočil REC, protože to se vůbec nedá srovnávat. Už jen protože například duch, který tady straší je naprosto směšný a nepovedený. Hlavní herečka pořád čumí jak půl prdele a "strašidelná nemocnice" už jaksi přestává být Cool. ()

Další hororový talent?

Další hororový talent?

20.01.2005

Něco podobného tady už bylo. Jeden nenápadný režisér, jeden nápadný úspěch a pak následný úspěch komerční. Tenhle se jmenuje Jaume Balagueró a pochází ze Španělska. Specialista na tajemno se… (více)