Bratranci Bo a Luke Dukeovi jsou tak trochu postrachem města a celého okrsku Hazzard. Žijí rozmařilým způsobem života, ve kterém si nic neodpírají a velmi často se pohybují na hraně zákona. Místní šerif by je rád viděl ve vězení, a tak se zdejším vlivným bossem Davisem nastrčí do stodoly jejich rodinné farmy kotel na pálení kořalky a ta je jim zabavena. Nejsou však jediní, i jiným byly farmy konfiskovány a nikdo nezná pravý důvod. Poslední dobou mají bratranci velkou smůlu, jejich miláček - auťák Dodge Charger - byl jako vůz užívaný pro nelegální prodej alkoholu také zabaven. Tím pádem by se Bo a Luke nemohli zúčastnit blížícího se, pro město velice prestižního, závodu. Auto je zaparkováno v dílně jejich kamaráda, který nechá bratrance, aby ho v noci tajně odvezl. Mezitím se vloupají do kanceláří Davise a ukradnou velký trezor. V něm však nejsou peníze, ale pouze nějaké vzorky půdy... (TV Nova)

kingik

Dva chlapíci a jejich sestřenka zachraňují rodinnou farmu. Ano, tak by se dal shrnout do jediné věty celý děj filmu. Po scenáristické stránce je to prostinké, ale herci v čele s neuvěřitelně sexy Jessicou Simpson, tuhle komedii povýšili na maximálně zábavnou. ()

Frajer42

Ani pěkná auta a ani příjemný soundtrack příliš nezachrání moje nefalšované zklamání. Několik málo vtipných momentů se sice našlo, ale z naprosto drtivé části film bombardoval diváky nekončícím přívalem trapnosti. Film obsahuje výhradně hodné, zlé a blbé postavy. Případně jejich kombinace. Na duo Knoxville a Scott jsem se opravdu velmi těšil. Nepočítal jsem s nějakým sofistikovaným humorem, ale tohle v mých očích prostě vtipné nebylo téměř vůbec. Strašná škoda. Dokonce jsem v samotném závěru začal usínat, a to jsem byl přespinkán. Část filmu jsme se spolusledovatelkou dokonce zrychlovali. Když opravdu hodně přivřu oči, tak to vidím maximálně na tu jednu hvězdu. Viděno v rámci Společné výzvy s Lucinkou. Film nám vybrala uživatelka harfuska. ()

Smok

Dvojici Scott & Knoxville to spolu sedí, Jessica sa dokonca nechá vidieť aj v plavkách a Dodge Charger z 1969 sa šmýka a skáče po uliciach len taký hukot. Humor dobrý, tak čo viac chcieť? ()

swamp

Ulítlá jižansky buranská jízda s Seannem Williamem Scottem a Johnnym Konxvillem. Nic víc, nic míň - zkrátka řádný výplach mozku. :) ()

predators

Rallye jak se patří. Bylo vidět, že všechnu tu akci s auty si naši bratránci skvěle užívali. Možná neseděli přímo za volantem, když šlo do tuhého, ale natočené to bylo bravůrně. Smíchu k popukání tu moc není, ale je to taková venkovská jízda buranů s několika buchtami a jedním pásovcem. 58% ()

Slarque

Jednoduchoučká buranská komedie se slušnou dávkou solidních kaskadérských kousků a kvílejících gum. Místo speciálních efektů je tu vnadná Jessica Simpson. Není to špatné, ale ani dobré (50%). ()

SeBig

bylo to docela good az na to ze konec nebyl realnej a taky dost chyb jako že to auto má nekonečnou zásobu benzínu a ta Jessica Simpson se tam taky nemusela furt slíkat ()

LaciLC

Pohodový film. Dobré duo Knoxville-Scott, hajzel Reynolds, Jessica :) ... Willie Nelson, hláášky. Rád si Dukeov pozriem znova. ()

Chrustyn

Těšil jsem se na automobilové honičky a nějaké vtipné situace, ale ani jedno se nedostavilo v dostačující formě. Nenechte se zmást nabušenými ukázkami. ()

Hellblazer

Sračka ktorá snáď nemá ani dej a ide len o automobilové naháňačky a Jessicu Simpson, ktorá v každej scéne v ktorej sa objaví vytŕča zadok a škúli očami ( autori veľmi dobre vedeli, že so svojím herectvom môže akurát tak do porna ). Našťastie obidve veci fungujú veľmi dobre a keď sa k tomu ešte pridajú občas slušné hlášky máme z toho slušnú komédiu na jeden večer. ()

Yardak

Pohodová komedie na jedno pobavení, jediné co si po filmu budete pamatovat dlouho je, že tam jezdilo rychlý auto a Jessica Simpson je nehorázná kost:)). ()

Xeelee

Tahle zběsilá jízda má slušnej drive. Přesně takový no brain movies s nadupanými amerikami mám rád. Promiňte, důstojníci. Porouchal se mi vůz o ulici vedle… ()

eraserhead666

Pro mě docela potěšující, že taky občas natočí film o "obyčejných" vidlácích. Žádná výška, žádné životní hodnoty a cíle, prostě jen prdel o jižanských klucích v autě, pálení chlastu a spoustě holek. ()

Ilicka

Nejzábavnější je na tom filmu zavádějící český název. Jinak je to oslava "buranského životního stylu" bodrého amerického jihu. A nuda - navzdory neustálým honičkám... ()

Bauer

Mám rád filmy se Seannem Williamem Scottem. Mám rád i filmy s Johnnym Knoxvillem, protože tyhle dva frajeři mně dokaží vždy parádně pobavit, takže jsem do tohoto filmu vkládal velké naděje, že to bude nonstop zábavná jízda. Jenže nic takového se nekonalo. Konala se leda tak nuda, nuda a ješte jednou nuda. Sem tam nějakej skvělej skok s tím nabušeným autem. Žádné hlášky, žádné vtipy a žádné vtipné scény. Scénář filmu, naprosta katastrofa . Akční scény jsou natočeny tak, že by mně uspali. A co je tedy vrcholem debility, tak je konec ( zhruba 20 minut do konce ). Bart Reynolds by neměl už taky hrát. Hraje už jen v pouhých kravinách. Tenhle film, kdybych už neviděl, tak by se vůbec nic nestalo. ()