No jistě ... to, co Woody Allen předvádí v Sólokaprovi už jsem sice u něj nejednou viděla, nicméně ještě pořád je to na úrovni, kdy mě zplna hrdla jeho cynicko-sarkastický neurotismus rozesmívá. I přestože jsem očekávala, že na piedestral hlavní role dosádí momentální múzu Scarlett Johansson, hraje prim on sám - jako Splendini-Skvělini by ukecal snad i Chárona. Nicméně bez ženského protějšku žurnalistky-amatérky Sondry Pransky a výrazné naivky, by to jistě nebylo tak vtipné, protože jejich rozhovory jsou někdy neodolatelně absurdní. A to mám ráda.(18.12.2006)

• Oxytocin

Líbí se někomu to věčné tlachání W.Allena, které není vůbec vtipné? ... "Neplavu, protože by mi uplavaly brýle", "...nechci žádné vzrušení. Moje vzrušení je, že když se najím a nepálí mi žáhá." ..." a takhle to pořád pokračuje až vás ten dědek jenom naštve... Duch zavražděného novináře se vrátí mezi živé, aby pověděl, kdo je pravděpodobný sériový vrah... Musím si tleskat, že jsem vydržel koukat dále.(12.3.2016)

Okouzlující komedie. Ozdoba své rasy. Konverze k narcisismu.:-)(5.5.2016)

trochu thrilller, trochu komedie, hodně Woody Allen(24.9.2016)

3 hvězdy za Scarlett Johansson :-*(19.12.2016)

Z pohledu scénáře nijak převratné, vlastně místy až fádní, ale taky velmi milé a humor opravdu na výši(19.2.2019)

1 5 9 13 14 15 16 17 následující >>