Sú zelené a dostali sa do kontaktu s rádioaktívnym odpadom, ale je s nimi sranda, ako s máloktorými živočíchmi. O kom je reč? No predsa o Ninja Korytnačkách. Máloktorý animák Vás sprevádzal detstvom, ako tento. Už prvé zábery z teaseru hovoria, že pôjde naozaj o veľký projekt, ktorý má pod palcom trikový mág Kevin Munroe. Film je vyrábaný CGI technológiou, ktorá zaručuje naozajstnú kvalitu. (oficiální text distributora)

danielwanderer

Hneď vidíte hodnotenie, hneď viete na čom sme. Za sklamanie, ktoré mi nové Ninja Korytnačky priniesli by si zaslúžili nulu. Hlavné zápory?; 1. ani len náznak tej starej geniálnej pesničky, ktorá ich symbolizovala, 2. April bola úplne o niečom inom, 3. vykrádanie. Neuveriteľne ma mrzí, že korytnačky so svojimi osobnosťami museli mať ako barličku aj osobnosti iných. Najokatejšie je to pri Michelangelovi, ktorý je totálne reznutý Ghost Riderom. Donatello mi pripomenul českých Expertov, ale pochybujem, že by tu z toho tvorcovia niečo čerpali :). Plus je, že máme nastolený nový príbeh, v ktorom sú korytnačky takpovediac na kraji záujmu, mínus, že ten príbeh je o ničom a ešte aj “vesmírny” podklad bol skôr v Tomb Raiderovi. Dokonca ani spracovanie nieje bez múch, pretože mi prišlo v bojových scénach trochu sekajúce, čiže to činí slabšie **. ()

Bounded

Nostalgie je mocná čarodějka. Nic jsem nečekal a až na pár momentů jsem byl překvapen. Akční sekvence jsou opravdu povedené i k nim výborně sedne dynamická hudba Klause Badelta. Zápory by se určitě našly, jsou i níže jmenované, ale já je rád přehlédnu. Kromě trhače nechybí vlastně žádná důležitá postava z filmu (Kranga už jsem ani nečekal :) a Patrick Stewart si opět střihnul se svým medovým hlasem kladnou roli. Jo, jo, i z padoucha se po třech tisících let stane Picard. 70% ()

Dle mého názoru jsou želvičky (a to jsem ten animák jako malej strašně žral) snad nejhorší ze všech "moderních" animáků od doby mravence Z. Filmu vévodí dementní příběh, kýčovitá zápletka, ještě kýčovitější rozpor v rodině. Teda jako pardon, ale ten kdo psal příběh asi opravdu nemá želvičky rád. Zpracování (render) - želvičky vypadají celkem dobře, akorát Splinter (Tříska) mi přišel jako mončíčák koupený někde na větnamské tržnici. Z novinářky April se stala něco jako ninja-bojovnice (!!). Ještě že aspoň Casey zůstal tak jak má... 4/10 ()

Traiteur

Parádni film na odlehčeni letního večera, který mě zase vrátil do dětských let a možná i proto je velká škoda jak to nakonec dopadlo… z původního příběhu 4 želvích bratrů a jejich snaze o ochranu New Yorku, jsme se skrz tenhle snímek dostali do příběhu 2 bratrů a jejich snaze „urvat si pro sebe co největší díl pizzy a stát se pánem želvstva“ a na tom se holt filmový megahit stavět nedá… navzdory tomu občasný humor, jízda na skatu a souboj v dešti z toho dělají koukatelný snímek, který si u mě, obvzláště díky velké nostalgii, vysloužil 4*… ()

john.h

Zavzpomínal jsem si na dětství, kdy jsem Želvy Ninja opravdu žral. Tohle ale nebylo úplně ono, měl jsem pocit, že tomu něco hodně chybí. Mínusem je určitě absence Trhače a jeho parťáka mozka Kranka, nebo jak se jmenoval. Navíc foot clan pokud si dobře vzpomínám byli roboti. Tady to vypadalo na normální lidi. Dalším mínusem je určitě to, že už jsem dospěl a po zkouknutí filmu jsem nebyl v takové euforii, že bych si začal hrát na Leonarda. Jsem si ale jistý, že v šesti sedmi letech bych z toho byl hodně odvařenej a ještě bych při hře na Leonarda něco zdemoloval. ()

Doomer

Dobrá svižná akce, navíc fandím těmto povedeným animákům protože se těším na dobu až herci nebudou tak přeplacený jako dnes. ()

Maniik88

Na Ninja korytnačkách vyrastal nejeden chlapec a preto vidieť tento film bola pre mňa dobrá nostalgia. Mne sa to proste páčilo a usmieval som sa rovnako, ako keď mi bolo 6. Mega záporáci a obludy z iného sveta, roztrieštené bratstvo a zachraňovanie sveta. Za posledné roky bol tento námet použitý Xkrát, no tu to všetko fungovalo. Fajn rozprávka, síce skôr pre tých mladších, no radi si ju pozrú aj všetci oteckovia .). ()

RAFT

Návrat želví ninju po dost dlouhé době na velkém plátně.animovaný film dobré hlaškující želvy ,mistr tříska ,a spousta magorů. ()

Prankster

Hrozné sklamání. Naprosto zkur... film. s původníma želvama to nemá nic společného. Například v novém zpracování scénaristi úplně pominuli lásku želv k pizze. Navíc děj je úplně ujetý a chvílema dost nepřehledný. Ani vtipní nejsou jak bývali a navíc ta bídna hudba - v mých očích prostě propadák. Za mlada jsem želvy docela žral, ale tohle je prostě na prd... ()

dobbin

Docela jiné než ty želvy, které znám z dětství...Hlavně mi seriál připadal víc cynický a humorný a ne tak patetický jako tohle. O debilní zápletce ani nemluvím...Holt, Trhač je Trhač. ()

deep

no už to prostě není ono jako před x lety u kresleného seriálu.nostalgická slza pamětníka ukápla kvůli chybějícímu trhači a mozku ()

OL@F

Dychla na me nostalgie detstvi (za sem zacal stahovat stare barevne serialy;) ).Je to o dost lepsi nez hrane filmy,animace se povedly,ma to spad...Obzvlaste se povedl rozvest vztah mezi Leonardem a Raphaelem a jejich vzajemna bitva na strese je asi nejlepsi scena z filmu!Jinak trosku plytke a se starymi napady,ale jako oddychovka moc fajn! ()

tenista

Čekal jsem od toho o něco víc. Moji oblíbenci Michaelangelo a Donatello nemají moc prostoru a jediná zapamatováníhodná bitka je mezi Leonardem a Rafaelem. Jinak je to bohužel docela nuda. ()

Suomi

Kreslený želvičky jsou lepší,tato dost divná animace se mi moc nelíbí,čekal jsem od tohoto filmu daleko víc.6elvy vypadali slušně, ale lidi jsou vytvořeny otřesně,navíc mě to připadalo jako by se to šlehalo,škoda snad další díl, pokud bude, bude daleko promakanější-mohli by ho udělat ve stylu 300:bitva u Thermopyl. ()

pekas

No přátelé, oproti hrané verzi je to asi jako meďour proti trábošovi. A když k tomu přidám kreslený originální seriál, tak to je tak fabie. Aspoň co do vzhledu. Příběh je průměrný, ale které želvy měly lepší? Já jsem byl příjemně překvapen za čtyři hvězdy. ()

LuNaj

Nové želvy se mi až tak moc nelíbí, jako starší kreslené verze. Navíc tady chybí typický charakterní záporák, jakým vždy býval Trhač. Ale jinak film ve mně vyvolával spíše nostalgické vzpomínky, nežli obdivné reakce. 3* pouze za to, že to jsou Želvy Ninja, můj nejoblíbenější seriál mého dětství. Film jako takový nic moc. ()

Dinsberg

Animace želvám pomohla, ale chtěla to ještě zamakat na příběhu. Souboj Lea s Raphem (nejen ten fyzický) jsou nosnou myšlenkou příběhu, proto stálo za to na ní ještě zapracovat. Nestalo se, škoda. ()

Die Teenage Mutant Ninja Smith

Die Teenage Mutant Ninja Smith