Sú zelené a dostali sa do kontaktu s rádioaktívnym odpadom, ale je s nimi sranda, ako s máloktorými živočíchmi. O kom je reč? No predsa o Ninja Korytnačkách. Máloktorý animák Vás sprevádzal detstvom, ako tento. Už prvé zábery z teaseru hovoria, že pôjde naozaj o veľký projekt, ktorý má pod palcom trikový mág Kevin Munroe. Film je vyrábaný CGI technológiou, ktorá zaručuje naozajstnú kvalitu. (oficiální text distributora)

JohnRambo

Skvelý film so starými dobrými korytnačkami. Jedinávec ktorá sa mi nepáčila bolá celková temnota. Celý film bol dosť tmavý a ninjov si pamätám trochu inak ale inač super. ()

Fallen_One

Hodně slušné tři hvězdičky. Hodně slušně zanimované želvy. Michelangelo jako ten pomalejší a hláškař, Donatello jako neutrální želvoun s hlavou plnou elektroniky, Leonardo jako lídr a Rafaello jako vzpurný rebel. Slušná animovaná podívaná se slušným dějem s mnoha dobrými momenty, které přinesou napětí i úsměvy. Dal bych i čtyři hvězdičky, ale zas tak moc čtyřhvězdičkovité to nebylo. ()

BUD-SFIS

Povedeny pribech, ktery se moc v animackach nevidi, bohuzel na tom se stavel cely film. K mym starym dobrym zelvickam chybel povestny humor, Trhac a Krank. Opravdu vice humoru a infantility by bylo jen k dobru. ()

Andre3000

No mělo to hodně vých much, ale dalo se na to koukat. Snaha co nejvíce polidštit želvy mi přišla až přehnaná a jejich osobní a rodinné problémy byly někdy spíše na obtíž. Jasný průměr. Jako plus beru i krátký čas :-) ()

emo

Veľmi príjemná spomienka na detské časy. Bohužiaľ nič viac a nič menej. Pre 10 ročného diváka to bude určite riadna pecka a pre nás ostatných návrat do dôb, kedy Ninja korytnačky boli známejšie ako pápež ;-))) ()

animaxis

Nejlepší film s želváky.Je tu dobrá animace,příběh,akce humor.Navíc ty příšery byly super.Nejlepší byla ta malá :D ()

KatanaCZ

Johooooo, želvy ninja jsou zpátky! Jako malej jsem byl z tohoto seriálu naprosto unešen a při sledování tohoto snímku jsem měl pocit, že jsem se opět vrátil do dětství, pusa do kořán, oči zrovna tak....Já jsem totiž Michelangelo, víte? :) K dokonalosti toho sice chybí dost a nebýt to želvy, hodnocení by vypadalo jinak. Ale je to kult a film si ponechal jádro seriálu....takže FIVE STARS ()

Baker

želvy jsou zpátky!!! zvzhledem k tomu, že jsem na nich vyrůstal, nemůžu hodnotit jinak než za plný počet. když jsem sledoval film, bylo mi zase deset let (ne, že by mi někdy bylo víc:-) a při každém, sebehorším fórku jsem se řezal. Nedokážu posoudit, jestli to byl dobrý, nebo špatný film, protože jak zahlédnu želvy, začnu slintat. ()

Radiq

Nevypadalo to vůbec špatně. Škoda těch lidskejch obličejů - ty z toho dělaly až moc animák pro děcka, než akčňák. Jinak příběhově je to celkem propracovaný, ale ještě víc se mi líbil rozpor mezi Raphaelem a ostatními. No a jinak je to blbost. ()

tom88

Priemerná zábavka, ktorá nemá čím prekvapiť, ale ani príliš neurazí. Niekomu nemusí animované prevedenie sadnúť, ale je to lepšie ako nič. Ako malý som mal Ninja korytnačky veľmi rád, no teraz mi to samozrejme neprišlo ako super téma, ale ako tak som sa pri tom zabavil. Odporúčiť každému však rozhodne nemôžem. 60% ()

Pája=)

Naprostá Pecka! Tak dlouho už jsem se u animáku nepobavil. Tam kde grafika zaostává tam přichází naprosto napumpované hlášky. Bojové scény berou dech! Před shlédnutím jsem byl skeptický ale Ninjové mě naprosto pohltili. Tak kreativní modely postav a příšer! Grafická stránka filmu je na některých místech slabá, ale jsem si jistý, že je to nedostatkem času. Málo kdy se stává že mi animák vezme dech a nabije mě takovou energií. Tedy nikdy se to nestalo u animáku, který nebyl od Pixars. Geniální kamera a střih scén! A k tomu všemu vynikající a úderná hudba. Nechápu jak tenhle animák může být takto pozapomenut. ()

tomeek

Nostalgických pět hvězd, ale s jiným provedením. Skvělá akce, dynamická animace, příběh potemněl a je už podobný původním TMNT, které jako komiks vůbec nebyly pro děti. Bohužel jsme v kině byli nejstarší :D ()

panMartin

Na takový Želvy jsem dlouho čekal super animovanej film a i protivníci nebyly špatný. I když je tento film horší hodnocení mě se strašně líbil. ()

T-enter

Ani Želvy Ninja nezůstaly pozadu v dnešním trendu zfilmovat nejznámější comixy. Snad jediná vyjímka oproti Spider-manům, Supermanům, Batmanům a jiných comixových hrdinů je to, že jsou Želvy Ninja film kompletně počítačově animovaný. Jako malý jsem přímo hltal první díly těchto zelených superhrdinů a trochu jsem měl strach, že film bude propadák. Opak byl pravdou. Zpracování i scénář se mi velice líbil. Určitě tento film nepatří mezi ty "špatné remaky". ()

Magneto

Priemerná akčná oddychvka skôr pre tých menších. Avšak neurazí ani starších a hlavne tých, ktorí svojho času pozerali animovaný seriál. Prekvapilo ma hlavne to, že nosnému prvku príbehu bolo venované viac času ako samotnej akcii (ktorá nepriniesla nič prevratné). Páčil sa mi aj produkčný dizajn a snaha o temnejšie vyznenie TMNT univerza... ()

Sfinkter

Škoda, že se tvůrci nedrželi klasického boje želváků s trhačem a krankem, navíc film nedisponuje ani kvalitní grafikou. ()

Mrkvič

Byl jsem mooooooooc mile překvapen. Oproti tomu prdlýmu (mě se líbil) seriálu, co běžel v české televizi, je to docela šok. Temná atmosféra, temní jsou i hrdinové, výborná hudba a celkem i zajímavý příběh + zajímavá animace. ()

Die Teenage Mutant Ninja Smith

Die Teenage Mutant Ninja Smith