Existuje tisíc způsobů, jak si zvednout adrenalin v krvi. Chev Chelios ho dnes bude potřebovat hodně. Chev Chelios dnes začíná své ráno neobvyklým způsobem. Celý svět se s ním točí, prakticky se nemůže hýbat a srdce mu stěží bije. Včerejší akce se příliš nezdařila. Tento nájemný vrah nechal svoji oběť uniknout, aby mohl začít nový život... Teď mu však v krvi koluje jed a naživu zůstane jen tehdy, pokud bude v neustálém pohybu a napětí a udrží si tak v těle dostatečnou hladinu adrenalinu. Pomsta je perfektním řešením. Chev drancuje ulice LA a zanechává za sebou spoušť... Musí zachránit Eve a najít protilátky! (oficiální text distributora)

venca163

Myslim, že tim, že jsem viděl nejdřív dvojku, jsem si to užil ještě víc. Už jsem věděl, co čekat a navíc jsem si to lepší nechal na konec! (80%) ()

NALBERTik

Skoro az ku 5* se to šplhá :) Statham exceluje, skoro sem mu ten den záviděl, tolik srandy a všeho :))) Příběh povedený a hlavně dobrze natočený, pro mě nejlepčí akčňák poslední doby... určitě lepší jak Miami Vice či Running Scared... a ja letim do lekarny pro efedrin :-P :) ()

vincent

Takže, čo som od filmu čakal: Rýchlosť. Klipovitosť. Veľa farebných kamerových filtrov. Trochu humoru. Už pomaly ale isto do šablóny upadajúceho Stathama. Dostal som: To čo som čakal plus: viac humoru, z 99% výborné akčné scény, výborný výber hudby, ako-tak prekreslené charaktery a zaujímavý záver, ktorý som nečakal. Tento film sa na nič nehrá a vo svojej kategórii je vysoko nad priemerom. Zabaví a neurazí. Ako počítačové hry, z ktorých čerpá a nerobí im hanbu. Po dlhom čase naozaj kvalitný akčný film. ()

Smileface

Od první minuty nasazuje režisérská dvojice závratné tempo a to drží až do poslední vteřiny. Akční scény sice nejsou nějak závratné, ale za těch pár(rozuměj 12 milionů) dolarů se toho moc vyvést nedalo. Jason Statham je sice podle mě podprůměrný řezník, sem ovšem zapadl výborně. ()

sedm.1

Ho,ho,ho....cool na entou,kdo má tento styl rád,má možná svého nového krále.Čistý nařez,bez přestávek,sice by se to nemělo dělat,ale popíši přesný děj filmu:fuck,bum,fuck,prásk,fuck,fuck,prásk,bum,fuck...end!Moc dobrý :-)!!! ()

ondrech

Kamera: Adam Biddle... ty jo, zacatek me posadil do zidle - takova dokonala kamera a strih, to jsem jen cumel. A melo to opravdu spad. Ale druha polovina se rozplyva v komedii a trapnosti, proto jednu hvezdu mene, jinak by to stalo mnohem za vic! ()

Heraldika

Hm, viděla jsem to někdy mezi vánočními svátky, a akorát si pamatuji, že se mi chtělo zvracet z té rychlosti :-) ale za to mohlo to sváteční přežrání.. ()

The Viper

Adrenalinová bomba, kterou musíte vidět. Total nonstop action. Jason Statham v další suprový roli v nadupaném filmu. Je to prostě jízda a velký zážitek. Ukázka skvělé režie a film funguje přesně podle kostry. Zastavíš a nepřežiješ, takže ani film se nezastavuje žádnými nudnými okecávačkami a mohli sme být v extázi akce, které tento film nabídl po celých 87 minut. Dvojka si vede stejně dobře a tahle jednička by měla patřit v procentuálním hodnocení tak o 10-15% výše. _90%_ ()

Sdoom

Výbornej nápad, Statham je docela cool a celý to odsejpá, že adrenalin stoupá v těle i divákovi. Jen ty střihový a kamerový efekty mě povětšinou dost vadily, smysl v nich nevidim. Na Amy Smart se kouká víc než dobře a některý hlášky a scény jsou dost vtipný (papoušek, Al-Kajda). Příjemná žánrovka za 3 a kousek hvězdičky. ()

mikulíšek

Celý film je jako jeden dlouhý našlapaný traler, ve kterém se dějí bizarní věci bez většího smyslu. Je to laciná ale nápaditá smršť, která nenechá nikomu vydechnout. Což je trochu problém. Je to jak auto při vysoké rychlosti, které nemá kam zrychlit, přičemž právě zrychlování je to nejzábavnější. Oceňuji odvahu, nápady a totální ujetost která balancuje na hraně mezi demencí a genialitou, ale rozhodně jsem se nebavil po celou dobu tak jak jsem čekal. ()

Kejdlo

Jason Statham, jak ho máme rádi. Zrube všechno, je to po celý čas divoký, stylový a s dobrými nápady. Když zastavíš, tak nepřežiješ. Jak skvělé téma pro akční film. Škoda těch trapných záporáků a přepáleného konce. 8/10 ()

SG-1

"Nevim, kde Ricky Verona je, protože vědět to, byl bych dávno u něj a vypráskal bych mu prdel z kalhot od Guciho." -Orlando- ()

herr_carter

Aneb zběsilejší film jsem asi nikdy neviděl, stejně tak Stathamův běh s erekcí taky asi jen tak nezapomenu............moje hodnocení = 6,5 z 10. ()

uzzi

Neuvěřitelně svižně až epilepticky natočený snímek. Příběh není není nic extra a občas skřípe až moc rozdováděná kamera - tu digitální, tu klasicky filmová a hodně často "přetopená" - což ale ve většině případů nelze brát jako mínus, ale zpracováním a na kost vypilovanému a ďábelskému tempu se film postupně zařezává do diváka jak motorová pila do zad. Neznám moc filmů které mají na diváka účinek srovnatelný s lehkou drogou - tenhle k nim patří. Nelze také nezmínit skvělý výkon Jasona Stathama. Akční film roku 2006 (fuck MI:3) ()

!Borec!

Podle popisu jsem si řikal, že skvělej nápad, ale hlavně aby byl nějak rozumně natočenej. Bohužel přišlo trochu zklamání. Sice film je pořád v akci, čímž ale naopak trochu ubírá na jiných přednostech filmu. Chtělo by to nějakou pořádnou zápletku. Takhle mi příde, že je to dost odfláklé a nedotáhlé do pořádného konce, protože konec který sice byl trochu nečekaný, mě nedokázal uspokojit!! Přeze všechny tyto zápory hodnotím ještě schovívavě, a to díky našláplé jízdě s Chevem. ()

Rychlá a zběsilá válka s vlkodlakem

Rychlá a zběsilá válka s vlkodlakem

12.01.2014

Chris Morgan, scenárista posledních čtyř dílů Rychle a zběsile, momentálně přepisuje scénář sedmičky. Společně s Jamesem Wanem musí vymyslet, jak přesně se série vyrovná se smrtí Paula Walkera, svůj… (více)

Zastav... nebo přežiješ i potřetí

Zastav... nebo přežiješ i potřetí

15.12.2011

První recenze Ghost Rider: Spirit of Vengeance sice tvrdí, že je to ještě horší než jednička, ale scénáristicko-režisérská dvojice Mark Neveldine a Brian Taylor není z těch, které by zastavila… (více)

Sandler přeje šťastného Valentýna 2011

Sandler přeje šťastného Valentýna 2011

24.04.2010

Na Valentýna romantika vydělává. Kdykoliv jindy si můžete u přítelkyně vydupat, že půjdete na Zastav a nepřežiješ, ale na svátek všech zamilovaných se prostě chodí na slaďáky. A když v nich hraje… (více)

Neveldine/Taylor – přesun do televize

Neveldine/Taylor – přesun do televize