Zastav a nepřežiješ

• USA Crank (více)

Existuje tisíc způsobů, jak si zvednout adrenalin v krvi. Chev Chelios ho dnes bude potřebovat hodně. Chev Chelios dnes začíná své ráno neobvyklým způsobem. Celý svět se s ním točí, prakticky se nemůže hýbat a srdce mu stěží bije. Včerejší akce se příliš nezdařila. Tento nájemný vrah nechal svoji oběť uniknout, aby mohl začít nový život... Teď mu však v krvi koluje jed a naživu zůstane jen tehdy, pokud bude v neustálém pohybu a napětí a udrží si tak v těle dostatečnou hladinu adrenalinu. Pomsta je perfektním řešením. Chev drancuje ulice LA a zanechává za sebou spoušť... Musí zachránit Eve a najít protilátky! (oficiální text distributora)

frolish

Asi moje najprijemnejsie filmove prekvapenie v zivote. Podla tunajsieho hodnotenia som cakal nejake zlahka nadpriemerne akcne becko, na ktore do tyzdna zabudem, no dostal som jednu neuveritelne vtipnu, brutalne efektnu a v sialenom tempe sa odohravajucu akcnu jazdu, kde som ani na sekundu neodtrhol zrak od obrazovky. Pre mna doteraz nezname reziserske duo mi svojimi kvalitami vyrazilo dych a navyse tam stale hrala genialna hudba. PS: Na druhe pozretie stale super, na tretie uz slabsie, ale na piatich ostavam. ()

jorgus

ujetost toho vetsiho kalibru..ale bavila me..sice trosku uz predimenzovany konec co mi to trochu zkazil, ale dobra hodka a pul:) ()

tomashrabek

Super tempo, neberie sa to vážne, plno skvelých režisérskych nápadov a Statham by bol sympaťák asi aj v úlohe Hitlera. Lahôdka! ()

Bozvav

Za mne strašná blbost. Nápad dobrý, leč provedení prachbídné. Neříkám, že nebylo pár opravdu dobrých hlášek. leč ty nestačily utáhnout to zběsilé tempo a plytký scénář. Za mne na dolní hranici průměru. ()

mh.mail

20% — Au, z toho filmu se vzpamatovávám ještě teď. Nikdy by mě nenapadlo, že se něco takového dá natočit. ()

Va55ago

Tak tenhle film je meganarez. K tomu se neda nic moc dodat, kdo videl pochopi, kdo nevidel, mel by se brzo kouknout. Ano, jsou tam obcas ruzne nelogicnosti, ale stejne to je narez, pro milovniky akcnaku a Jasona Stathama dalsich 5* navic :)) ()

SpeedyCZ

Tak tohle je nářez! Perfektní adrenalinová jízda, která si drží svou stálou hladinu od začátku filmu až do jeho konce. Režisér se nezdržuje představováním postav, to se dozvídáme až během celého filmu. Jason Stathamovi je role ušita víceméně na tělo, a ostatní mu velice zdatně sekundují. Na tuhle jízdu se vyplatí zajít 85%. ()

zelda82

Suprova adrenalinova jizda od prvni do posledni minuty. Jason Statham jako Chev Chelios likviduje padouchy pesky, na motorce v helikoptere a ma sex na verejnosti:) Vydechnete az u zaverecnych titulku. ()

Vodny

Máte rádi chilli? Ne? A co takhle Cheliose - týpka vostrýho jak břitva a tvrdýho jak Rock. Navíc je plnej nějaký sra*ky, která ho nutí PUMPovat adrenalin o sto šest. Proč? Aby před tím než zdechne mohl nakopat řiť těm co mu to provedli. A jak to celé vypadá? Začátek je prostě CRANK=český výraz pro POŠUKA, BLÁZNA,CVOKA, nebo také střeštěný nápad je namístě. Opravdu prvních 30 minut je našlápnutých jako mina, ale postupem času pánům režisérům dochází dech a nápady. Jak by také ne. Kdo by dokázal natočit 80 minutový akční klip bez toho aniž by se divák nudil a bez toho aniž by to byla kravina? Nobody. Takže si to sesumírujem. Statham je fajn, kamera je fajn, hudba je fajn. Příběh není. Stathamovo řezací potenciál nebyl využit. Čekal bych pořádný honičky s autama, víc demolice = více napumpovat!!! Celý film ve stylu CRANK! Ne jen začátek. No a co ten konec pánové režiséři? Já se těšil jak si to ty dva nařvanci rozdají pěkně po pěsťovsku a ono to končí trapným střílením z pištolek? Pěknej vopruz. Mno, vidíte, na čtyři hvězdy tomu cosi chybělo a přitom začátek byl parádní. => (3a1/2 *) ()

paolito

I´m dead, you´re simple... Totální nářez který se nezastaví ani na minutu... Kupa hustejch scén, hlášek, krve, pořádný muziky... prostě adrenalin na max! jo a Al-kaidá je dokonalá :) ()

Joll

Nářezová akční jízda braná s lehkým nadhledem která nemá hluché místo, má skělýho hlavního hrdinu J.S. je takový mladší anglický Bruce Willis :D, nepolevující tempo a ideální délku, která ani zavilého odpůrce akčňáku nezačne nudit.V rámci žánru dám klidně plný počet,protože čistě v tomto žánru se tomu za poslední rok může rovnat jen Running Scared. ()

clump

musim rict, ze crank me prekvapil neotrelym pohledem na zanr akcniho thrilleru. je to fakt jizda od zacatku do konce, natocena s osobitosti i nadhledem. a hnaci motor pribehu - ze hrdina nesmi zastavit prisun adrenalinu, jinak ho zabije latka, kterou mu pichli do zil - je proste zabavny napad. ()

Darkslayer

Neskutočne drsné a zároveň vobec. V skratke adrenalinové len naoko. Tvorcovia sa nám nasilu snažia vnútiť "adrenalín" a akciu aj tam kde by nemala byť. Ani jedna scéna vomne nevyvolala ani náznak näpetia ba dokonca prehnanou akčnosťou vyznelo značné množstvo až komicky. Príbeh je dosť úbohý dovoľujúc si ho prirovnať k Transporter 2. Film sa nesie v jednom ritme bez akejkoľvek odchylky. Všetko to uzatvára dokonale blbý koniec. ()

robo7773

Paradny film, ak mate radi napätie a akciu, tak rozhodne tento film je podľa vášho gusta. od začiatku az do konca sa niečo deje a stojí to za to si to pozrieť. Fakt až šialené veci a fakt dobre spravené, tohto herca moc dobre nepoznam ale v tomto filme exceloval, škoda ze na konci zomrel:)) ()

vojo

Čistá zábava - veď o čo má v akčnom filme ísť? Aj tadiaľto vedie cesta pre odchovancov videoklipov. A scéna sexu na verejnosti? Nezabudnuteľná:) ()

Rychlá a zběsilá válka s vlkodlakem

Rychlá a zběsilá válka s vlkodlakem

12.01.2014

Chris Morgan, scenárista posledních čtyř dílů Rychle a zběsile, momentálně přepisuje scénář sedmičky. Společně s Jamesem Wanem musí vymyslet, jak přesně se série vyrovná se smrtí Paula Walkera, svůj… (více)

Zastav... nebo přežiješ i potřetí

Zastav... nebo přežiješ i potřetí

15.12.2011

První recenze Ghost Rider: Spirit of Vengeance sice tvrdí, že je to ještě horší než jednička, ale scénáristicko-režisérská dvojice Mark Neveldine a Brian Taylor není z těch, které by zastavila… (více)

Sandler přeje šťastného Valentýna 2011

Sandler přeje šťastného Valentýna 2011

24.04.2010

Na Valentýna romantika vydělává. Kdykoliv jindy si můžete u přítelkyně vydupat, že půjdete na Zastav a nepřežiješ, ale na svátek všech zamilovaných se prostě chodí na slaďáky. A když v nich hraje… (více)

Neveldine/Taylor – přesun do televize

Neveldine/Taylor – přesun do televize