Philoun1

Skvělá ukázka toho že akční filmy které se naprosto vymykají fyzikálním zákonům netočí jen Bruce Willis. Tenhle film je prostě nekompromisní akčňák, který se chvílema tváří strašně vtipně a vážně sem se často smál, ale řek bych že to byl účel a to je rozdíl od ostatních action movies. No a Clive Owen v roli zabijáka s mrkví doprovázeného krásnou Monicou Bellucci a výbornou hudbou no co dodat parádní zábáva. ()

Madlene

...na parodie jsem nikdy moc nebyla, takže mi to místy připadalo tak nablblé, až jsem se za tvůrce (a především herce) cítila sama trapně... ()

Or!g!nal

Nechápu kritiku všech kolem, stačí vypnout mozek a užívat si přehnané akční jízdy od začátku do konce. Film sám sebe nebere vůbec vážně, což je rozhodně ku prospěchu věci. Owen se u mně jako drsnej klaďák rozhodně osvědčil. ()

horpe

Střelba ve stoje, v pokleku, vleže, při chůzi, v běhu, při jízdě autem, ve skoku, při sexu, při seskoku padákem, pomocí provázků....ještě jsem určitě na něco zapomněl :-) Jo a pozor na mrkev :-) ()

Pit

Kvalita, zase sme raz natrafili na podarenú dvojicu a to Clive a Monica ! Bláznivé, akčné, efektné, dobrá hudba, dobrá kamera.... Nie je čo dodať. Bavil som sa od prvej minúty až po poslednú a to je základ. Človek si v dnešnej dobe musí čo najmenej vecí z filmového plátna prenášať do reality. Vtedy by bolo 90 percent dnešných snímkov na zahodenie. Veď o tom je film, aby nám ukázal aj niečo čo v skutočnosti nie je možné, a o tomto práve tento úkaz bol. Dávam 5 hviezd bez najmenších výčitok, aj keď musím priznať, že tá piata hviezda je asi za spojenie Monica a Clive, práve preto, že ich môžem aj sólo a nie to ešte spolu. ()

Styxos

aaaaaaaaaa, to byla nabušená akční jízda plná hlášek. To už jsem teda dlouho nezažil. Dokonce i dabing byl v pohodě. ()

P1tr

Až příliš okatý pokus být za každou cenu cool. Ale kupodivu to většinou vychází a nejen díky efektům a kameře, ale také díky Clivu Owenovi, který je drsňák na entou. ()

manonfire

Fakt moc hloupé na dvě hvězdy. Ani náznak logiky, jen obžérství akčním balastem. K tomu ale ani jedna dobrá hláška. Clive Owen mě navíc nebere. Tváří se jak jezdec z apokalypsy a je k smíchu. 20% ()

jenik71

Kromě toho, že je mrkev zdravá, Clive Owen dokazuje, že se dá použít i jako zbraň. A neumím si představit, že by jí chroupal někdo jiný než právě Owen. Role mu sedla dokonale a i když je to doslova akční pohádka pro dospělé, přestřelky jsou dokonale natočené. Kdo má rád akční filmy a v nich desítky rafinovaně zlikvidovaných padouchů, ten si určitě přijde na své. ()

pugs

Toto bola taká blbosť, tak ako to bolo zábavné a akčné... Čakal som bezduchý scenár, furt akciu, neoriginálny príbeh - A trochu som sa toho aj dočkal! Shoot 'em up je film, ktorý vie zabaviť a rovnako vie navodiť aj optimistické scény s rockovou hudbou.. len s rockovou hudbou, dokonca aj pri smutných scénach... Skvelý strih, bojová choreografia, hudba a aj kamera:-) (Veď už len prvá scéna [pôrod pri prestrelke] dokazuje, že to bude poriadna haluz!)8/10 ()

Richard_Ba

Čakal som akčné bezduché eye-candy, kde havný hrdina servíruje Menu o troch chodoch, kde každý chod pozostáva z olova, ale tvorcovia ma prekvapili , keďže pridali, aby olovo nebolo take tažké na žalúdok aj veľkú dávku mrkvy. Mńa väčšinou takéto filmy bavia, keďže sú v rámci žánru celkom vtipné, ale v tomto prípade to bolo miestami až kŕčovité sledovanie filmu. Problém bol v dieťati , ktoré sa dostávalo vďaka svojmu záchrancovi do najnemožnejších situácii a musím sa priznať, že hoci nemám deti veľmi v láske, boli tie scény Over the edge. Veľmi to prehnali. NEODPORÚČAM tento film slabým povahám ak sa jedna o deti !!! ()

Composter

Zábavné a super uber cool. Owen si vynahradil svou neoprávněnou absenci na bondovkách. Rychlá a dobře ohláškovaná akce. Příjemně kruté momenty a černý humor. Vizuální stránka. Za to všechno 3,5 hvězdy. Škoda, že z filmu byla cítit toporná snaha tvůrců o tu coolovost. Jako bych je viděl při vybírání cool scén a hlášek ze všech cool filmů za poslední desetiletí a následný brainstorm, jak to všechno splácat dohromady. ()

spikey1

Zajímavý je komentář uživatelky Mertax. Úžasná videoklipová akce plná střelby, nesmíte jí brát vážně, prostě si to užijte, Owen každému dokazuje že Bond měl patřit jemu. Je charizmatický, je akční, je báječný. Když k němu ještě dodáte tak skvěle úlisného Giamattiho a neskutečně sexy Bellucci, která hraje neskutečnou postavu!!! Pak je tahle jízda naprosto dokonalou!!! Milostnou scénu prostě budete zbožňovat. Pochopte, že film se nesnaží filosofovat, je nekompromisní zábavou a bavte se od první do poslední sekundy! ()

Fony

Kdyby mi bylo 13 let, je tenhle film v mé top10. Shoot 'Em Up je lehce parodizující poctou Johnovi Woo, okořeněnou skvělým rockovým soundtrackem, a výborným "macho akčňákem", plný cool hlášek. Jediná výtka směřuje k obsazení sexy Monicy Bellucci. Nechci rozebírat její herecký (ne)výkon, mám ji docela rád, ale zde mi jednoduše neseděla. Je mi líto všech lidí, co brali tenhle film smrtelně vážně... "Eat your vegetables!" ()