Když se Will rozhodne vyprávět své dceři příběh, jak potkal její matku, zjišťuje, že ohlédnutí do minulosti mu možná pomůže vyřešit svou budoucnost. Zkrátka nikdy není pozdě dát lásce druhou šanci...
Třicátník z Manhattanu Will Hayes (Ryan Reynolds) se právě nachází uprostřed rozvodového řízení a jeho desetiletá dcera Maya (Abigail Breslinová) se ho začíná vyptávat na jeho život před svatbou. Will jí vypravuje o svých milostných úspěších i pádech - o dívce ze sousedství Emily (Elizabeth Banksová), o nejdůvěrnější přítelkyni April (Isla Fisherová) i o volnomyšlenkářské Summer (Rachel Weiszová)... Tři romance... tři zlomená srdce. Maya si skládá dohromady dílky tátovy milostné skládačky a začíná chápat, že láska vůbec není jednoduchá. Will si díky ní ale také uvědomuje, že nikdy není příliš pozdě na to, aby dal lásce druhou šanci. (HBO Europe)

Thomick

Nádhera! Už dlouho se nestalo, abych hlavnímu hrdinovi přál onen avizovaný happy-end tolik jako teď. Především ryze sympatický a usměvavý herecký ansámbl v čele s obdivuhodně přirozeným Ryanem Reynoldsem a sladkou Islou Fisher vyzdvihl tuto skromnou romanťárnu na ty nejvyšší příčky mého soukromého žebříčku. Na usnutí vskutku příjemná, decentně humorná podívaná. ()

Ilicka

Muž, tři ženy a dítě hledající odpovědi na otázku How You Met My Mother?. Příjemné dvě hodinky napínavého pátrání, která z těch tří by to tak asi mohla být. A ačkoli vás rozuzlení neuspokojí (Maybe?), závěrečný happy end snad alespoň trochu potěší. U mě to tak bylo. Navíc Abigail Breslin dokazuje, že ukecané děti ve filmu nemusí být nesnesitelné, a Ryan Raynolds je dostatečně sympatický, aby utáhl celou komedii. Pohodová hudba jen dovršuje milost celého snímku.Definitely! ()

SLOTH

sladke . asi az moc nekdo tu napsal ze je to jako how i met your mother ...tak bohuzel jen v obsahu. cekal sjme asi vice diky mistnimu hodnoceni ale zase na druhou stranu jsem nebyl tak zklaman 3 a pul hvezdicky pul hvezdicky strhavam rpotoze je to moc dlouhe ()

Necrotongue

Příjemná změna podívat se na romantickou komedii,která mě pobaví a vzápětí neznechutí hektolitry slz a tunami zbytečného patosu.Naprosto pohodový film s velmi kvalitním obsazením a fungujícím scénářem,který u mě rozhodně nezapadne mezi ostatní snímky tak typické pro tento žánr.Jsem divák,který zrovna dvakrát nemusí mít ve filmech děti nebo zvířata,jelikož obé je až příliš často využíváno k citovému vydírání,ale Abigail Breslin mi do příběhu seděla a bavila mě.Za mě jednoznačně spokojenost. ()

Sawy

Hodně milé překvapení, kterému ty čtyři hvězdičky musím dát už jen za obsazení. Mám rád sympaťáka Ryana Reynoldse, zbožňuju okouzlující Rachel Weisz, oblíbil jsem si roztomilou Islu Fisher a Abigail Breslin skutečně umí hrát. Film, který neotřese filmovým vesmírem, ale zaručeně potěší. 75 % ()

Morholt

Romantická komediální rádobydetektivka, která mě bohužel o moment překvapení připravila už během úvodních 30ti minut. Na druhou stranu se na to příjemně dívalo (jediné výhrady bych měl k přeslazenému konci) a herecké obsazení mi padlo ve všech směrech vč. Reynoldse. 70% ()

Shaqualyck

Vzhledem k tomu, že jde o romantickou komedii, je potřeba ocenit fakt, že navzdory aktuálním trendům je z filmu cítit spíš Allen než Apatow… Hlavní hrdina (obstojný Reynolds) se tu na přání malé dcery obratně prohrabuje svou partnerskou minulostí a svůj milostný rejstřík představuje jakožto vtipnou detektivku ze života. Tu mu pak svými vstupy v rámci „pátrání“ velmi mile nabourává sympatická Abigail Breslin („What´s a threesome?“). Svižnou konverzačku plnou malých životních pravd navíc obohacují Bill Clinton, Nirvana a tradičně skvělá Rachel Weisz. Škoda jen toho až přespříliš doslovného závěru, ve kterém se režisér snaží udusit diváka cukrovou vatou (o totéž se pokusil už coby scénárista Wimbledonu). Kdyby posledních deset minut zůstalo na podlaze střižny, šel bych s hodnocením určitě výš, takhle je to „jen“ za tři. BTW Kevina „Hamptona“ Klinea jsem málem nepoznal. Ten chlápek je tu opravdu hodně „svůj“:-) ()

Richie666

Wow, tak to bylo zvratů, až se mi z toho začaly potit nohy. Pak se potit přestaly. A najednou zase začaly! ... Nebýt posledních pětadvaceti minut, dal bych za čtyři, ale někdo se nám tady do toho zamotal, až ztratil veškerou soudnost. ()

Handle

Problém je v tom, že scénář je prostě nezajímavý. Celou dobu jsem říkal, čím si tento nemastný, neslaný film vysloužil 75%, sice to nebylo trapné, ale místy to opravdu nudilo a vtipu to taky moc nepobralo. Nebýt konci, který byl vážně moc pěkný, tak bych dal i 2*. Škoda, námět alá HIMYM mohl dopadnout mnohem líp, dokonce i herecké obsazení mi přišlo fajn. Ale rozhodně mě to nevzalo tak, jak jsem si myslel. ()

ScarPoul

To čo robí z tohoto filmu tak úžasné dielo, je vyzrelosť. Človek musí veľa prežiť a veľa zakúsiť aby mohol napísať príbeh, ktorý je plný úprimnosti a starosvetského gentlemanstva. Brooks rozohral doslova nesúrodu mozaiku charakterov a celkovo mi prišiel tento film ako nepriama autobiografia samotného režiséra. Charakter Ryana Reynoldsa je priam dokonalý. Človek s veľkými plánmi, a ideálmy, ktoré sa mu nevydaria jediná vec ktorá by ho mohla spraviť šťastným je pravá láska. Breslin sa pomaly šplhá po pomyselnom rebríčku detskej hviezdičky ako jej predchodcovia a aj keď je v tomto filme roztomilá na jej prejav v little miss sunshine to rozhodne nemá. Trojica osudových žien nemohla byť zvolená lepšie. Kariéristka Weisz, Nedospelá Banks a tá pravá Fisher sú vo svojich úlohách podmanivé a hlavne vzájomné iskrenie medzi Reynoldsom skvelo funguje. Dokonca sa mi veľmi páčila malá úloha Kelvina Klinea. Celkovo je tento film veľmi pekný a trúfam si povedať, že čo sa týka mozaikovitosti a komplexnosti vzťahov a ich popisnosti asi najlepší. Každý muž sa totiž dostane do fáze kedy niečo takéto prežije a zvlastných skúseností viem, že takéto niečo sa deje každý deň miliónom ľudí na svete. Možno preto mi prišiel tento film ako malé povzbudenie, že to nakoniec nie je beznádejné s tou láskou. Určite nie je, aj keď možno.......... ()

jhrasko

Je to cajdák, je. Z najväčších. Ale zároveň netradične vystavaný, s dostatkom vtipu, akurát bezbrehej romantiky, skvele vybraných hercov a k tomu všetkému krásnu líniu s Janou Eyerovou..no a Isla Fisher, uf..prekvapenie, krásne prekvapenie. ()

bouncer

Povedená romantika, která mi trochu připomněla jiný skvělý film Všechny moje lásky. Možná chybělo trochu víc humoru, ale jinak musím říct, že příběh, ač je nadsazeý, má svoje kouzlo, i když nepřináší do žánru nic nového. Potěší, ale do dějin nevejde... ()

MoiJe

Od istej chvile nie tak nepredvidatelne, ako sa snazi byt, ale to vzhladom na zaner vobec nevadi. Co vadi naozaj, su tie nudne chvile... Ine romcom svizne vyrozpravaju 1 pribeh, tato straca dych, aj ked rozprava 3 naraz. ()

murakamigirl

Milujem Rachel Weisz, ale toto je na mňa povrchná, pózovaná story usilujúca sa zo všetkých síl sa gradovať až stráca šmrnc a všetko. Postava, ktorej je príbeh rozprávaný a zasvetený (dcéra), mi nie je sympatická a nie je herecky zvládnutá, čo iste nerobí dobrotu, keďže diriguje a aj prerušuje osy príbehu. Nezladila som sa s touto naráciou, a žiadne pozitívne aspekty sa na pomoc nevynárajú. Celá pointa; čaro stretnutí či zázrak porozumenia medzi mužmi a ženami vyfučali umelým "balením" niekam veľmi, ale veľmi vysoko. ()

Johny_fork

Skvěle odvyprávěný příběh, po dlouhé době jsem si u romantické komedie nebyl jistý koncem a uznejte, to je velká vzácnost. Ryan Reynolds, moje modla z filmu Sexy Party, opět nezklamal a jsem rád, že nakonec zvolil mojí favoritku (chtěl jsem pochválit jednu z těch tří hereček a prohlásit ji za osobní objev, ovšem v kontrastu s předchozím nechci spoilerovat, rozhodně tento snímek doporučuji:). ()

fishki

Taký trošku iný sladký príbeh o tom, ako je rodina dôležitá a ako všetko zlé je nakoniec na niečo dobré. Navyše s peknými babami, strávitelným Ryanom a nie príliž otravnou Breslin. Ani "nekomediálna" stopáž tomu príliž neuškodila. Romantická jednohubka na sobotný večer, u ktorej sa nebudú nudiť ani páni. ()

moviesfan

Byl jsem navážkách jestli mám dát 3 nebo 4 hvězdičky. Dám 4, protože příběh (vyprávení) šlape výborně. Je to taková hádanka, kdy dcera postupně zjišťuje informace o své matce, které výpráví její otec. Má na výběr ze tří možností. Všechny tři možnosti (ženy) jsou herecky příjemné. Stejně tak jako hlavní postava otce a samozřejmě i dcera samotná. Mohl bych říct, že je to typický americký romanťák, ale neřeknu. Tenhle film má něco navíc. Jen víc takových filmů. Hodnocení: 75% ()

JohnCZ

Málo vtipné a trochu utahané, ale hodně sympaticky obsazené a na romantickou komedii poměrně originální a nepředvídatelné. ()