Epizody(3)

Detektiv Joe Miller se dílem podivné náhody dostane ke klíči, který dokáže otevřít dveře do zvláštního motelového pokoje. Pokoje, který v naší časové rovině neexistuje a ani nikdy neexistoval. Z toho pokoje bylo, kdysi vyneseno asi sto předmětů. Zvláštních předmětů. Nebo přesněji řečeno obyčejných předmětů, ale se zvláštními schopnostmi. Jako třeba právě ten klíč, který Joeovi otevře každé dveře, nebo hřeben, který zastavuje čas, anebo propiska, která vás dokáže usmažit. Ty věci v pokoji nefungují, ale na druhou stranu, alespoň z něj nezmizí, když je do pokoje přinesete. Najdete je vždy na původním místě. Ale věci co tam nepatří, ty zmizí v nenávratnu. Miller má v plánu se klíče zbavit a žít si dál svůj poměrně spokojený život. Jenže se něco stalo a v tom pokoji, něco pro Joea velice důležitého zůstalo. Nebo spíš někdo... V pokoji číslo deset totiž zmizela malá Anna Millerová. Joeova dcera... (3DD!3)

Fallout

Velice dobrá minisérie, těžící především z originálního námětu. Ty občas toporné herce a seriálový look překousněte a dostanete velkou dávku kvalitní zábavy a napětí. ()

Peters18

Ale jo dobry to bylo jen ve me prevlada pocit ze namet v sobe ma vic potencialu a zpracovani zas az tak uplne nevyslo. Ale i tak 7/10 P.S.: Kterej de*il vymyslel ten název!!!!!!!!!!!! Proc to dealt jednoduse kdyz to jde slozite a imho dost nezazivne. Na Pokoj č.10 bych se nekoukal ale ztraceny pokoj anebo jeste lip Lost room ()

Mr.Shock

NAPROSTÝ mazec... Nevím, někdo si možná ťuká na čelo, ale mě to hle fakt dostalo... Viděl jsem to jako 3 filmy cca po 90ti minutách a musím říct, že jsem nikdy TOLIKRÁT během tak krátkého časového horizontu nezažil husí kůži... Velice hustá atmosféra, občas se mi chtělo skoro křičet... Mě ten film vážně oslovil. Na jednu stranu mě trošku zamrzelo, že některá témata scénář jenom nakousl a dál nerozvíjel (vznik "výjimečnosti" pokoje a předmětů, bůh ?? atd.), ale na druhou stranu to ponechávalo prostor fantazii a to je to, co se mi na filmech líbí... Alespoň tedy, když na to mám náladu. Ten pocit, že člověk musí přemýšlet. A hlavně CÍTÍ tu potřebu o tom, co sleduje, přemýšlet... Pro mě osobně to byl fakt nezapomenutelný zážitek (film, seriál, to si doplňte sami). 90% ()

smeth

Lost room hodne ublizuje obmedzeny rozpocet, mnohe veci sa tvaria ako naznaky niecoho vacsieho (kdejake legie a rady - naco?} a su nedopovedane. pride mi to ako lacne hranie sa na lost...Pravdepodobne scenaristi planovali zapletku rozviest a serial bol ukonceny skor ako bolo planovane, pripadne dufali ze si nim budu na chleba zarabat o nieco dlhsie. Na margo hlavneho predstavitela, narozdiel od niektorych uzivatelov nemam namietky, mne do role celkom zapasoval, len neviem odkial ho poznam.... A skoda toho konca. Vsetko sa vyriesi akosi nasilu a narychlo. To pravdepodobne suvisi tiez s predcasnym ukoncenim, inak si to neviem vysvetlit, pretoze koniec je naozaj hlupy.V kazdom pripade je to B-cko ako lusk. ()

chrustie

Skvělý námět, který ubíjí přespříliš seriálových klišé (zkušený detektiv chytne po zločinu zbraň do pracek a nechá na ní otisky, hlavní hrdinové se spolu musí vyspat, atd..) . Temnější atmosféra by taky neuškodila. ()

yazik

Skvělý seriál, který by se klidně dal rozvést do několika sérií, ale na druhou stranu je lepší ho ukončit včas a se ctí, než ždímat peníze do posledního dechu. ()

warpcore

Motelová izba č.10 uväznená v inom časopriestore a veci z nej, ktoré majú v našom svete zvláštne, fyzike a vede odporujúce schopnosti. Naozaj veľká škoda, že sa to stoplo v najlešom. Budem sa teda tváriť, že je to 6 dielny film, s charizmatickým Peter Krause-om v hlavnej úlohe a šalamúnsky vyriešeným záverom, ktorý nikoho neurazí. **** a 1/2* ()

stolista

Velice zajimavy a slibny namet.Skoda,ze se natocilo jen 6dilu.Nevyuzity potencial.Tech veci,tech kombinaci,tech honicek se ,,sberateli,,co mohlo byt..Mohlo.. ()

mufoid

Původně parádní nápad je díl od dílu slabší a díky Bohu, že to má jen 6 dílů, jinak by to ani na ty 2 hvězdy nestačilo ()

nemer

Škoda přeškoda uspěchaného konce a nevyužitého potenciálu. Vynikající nápad, který by zasluhoval hlubší rozpracování a víc než jen jednu kratičkou minisérii. ()

wrána

Atmosféra. To je to, co tenhle mini serál tak odlišuje od běžné produkce. U každého z dílů jsem měl z tajemna, co z Pokoje č. 10 na mne dýchlo, husí kůži. Jen, alesoň pro mne, škoda úplného závěru, který ponechává výrazně víc otázek nezodpovězených, než těch na které odpověď dostanete. Ale přesto, nebo právě proto, 5*. ()

kedluben

nechtěl jsem hodnotit hned po shlédnutí. pár dní jsem počkal. ale nebylo třeba, mohl jsem to nacvakat hned. tak jak teda? celkově vůbec nic nového. mám pocit, že už se vymýšlí naprosté kraviny. jen aby se to prodalo.... pěkně se to zabalí, dají se pěkní herci, připlete se trochu dojemnej příbeh (ach, ta ztráta dcery), kterej na všechny působí, zajímavý exteriéry, ohavný záporák, trochu toho "tajemna" (to teď přeci frčí!!!).... prostě to už tady všechno bylo. konec jsem shlédl, jen abych neměl výčitky svědomí, že jsem třeba přišel o to nejlepší. nepřišel bych vůbec o nic. ()

crow-x

Výborný s skvělý seriál, nejlepší který jsem za posl. dobu viděl. Začátek byl trochu rozvleklý, ale na konci prvního dílu jsem se přistihl jak "čumím" na monitor s otevřenou pusou. Opravdu dokonalé, nic přehnaného a vše do sebe jasně zapadalo, dílů mohlo být i více ale tak max. o dva. Lepší kvalita než kvantita... ()

Elemmírë

klišé postavy, skvělý nápad který mohl být jak už tu někdo napsal rozpracován trochu velkolepěji než do záchrany dcery. Ale na podívání velmi příjemný a rozhodně to potěšilo. ()

mseet

Geniální nápad, škoda jen, že nebyl rozpracován do větší šíře a nevznikl delší seriál. Nemohu se zbavit dojmu, že poslední epizoda nechala několik otázek nezodpovězených a několik dějových linek otevřených... 95% ()