Perfektní rozjezd, skvělé a originální téma. Co víc si přát pro geniální seriál ? Nodokážu proto pochopit, jak to tvůrci dokázali tak snadno zabít. Konec seriálu je naprosto neadekvátní a nedostačující tomuto typu seriálu, pointa vyznívá do ztracena, skoro nic se nevysvětlí, naopak vyvstane ještě více otázek. Potenciál byl však obrovský, o to větší to je škoda.(26.12.2012)

Povedený mysteriózní seriál. Dobrý úvod mě natěšil na pokračování, ale postupně mi přišlo, že kvalita upadala a i přes pouhých šest dílů byl seriál čím dál rozvláčnější. Doufal jsem, že děj bude gradovat ve finále se dozvíme co tomu předcházelo a uzavřou se všechny dějové linie, které podle mě zůstaly zbytečně opomíjeny a mohly být více rozvíjeny. Celý seriál se mohl více věnovat "předmětům" a méně hledání dcery. I přes tuto kritiku tohle dílko rozhodně stojí za to a já jsem možná zbytečně kritický, protože jsem po skvělém úvodu čekal víc.(10.9.2012)

Detektiv Joe Miller je na zabití. Ale jedna věc se mu musí nechat. Když začne pátrat na vlastní pěst po původu tajemného pokoje číslo 10, věcí, které se zdají být obyčejné, ale mají neobyčejné schopnosti, máte o napětí postaráno. Skoro jedním dechem jsem to shlédl a líbilo se mi to ... až na pár věcí :)(26.4.2007)

Dokonalost. Výborný seriál, který Vás chytí hlavně svým neuvěřitelně originálním nápadem v podobě tajemného pokoje č.10 a magických předmětů, které jsou jeho součástí. Příběh je neuvěřitelně chytlavý a vtáhne do děje snad každého fandu dobrého seriálu. V dnešní době, kdy stále přibývají nové a nové seriály se už skutečně málo čeká originalita. To ale není případ Pokoje č.10. Spolu s Losty, Heroesy, Prison Breaky další lahůdková zaležitost pro všechny.(1.5.2007)

Tento seriál jsem zhlédnul jedním dechem. Byl napínavý a úžasný. Chybělo mi vysvětlení kde se vzal 10. pokoj a proč se vymazala minulost nájemníka. Je spousta otázek které čekají na objasnění a doufám že tvůrci nás nenechají příliš dlouho čekat. Dabing: Jsn Šťastný, Otakar Brousek ml., Regina Řandová, Lumír Olšovský, Jiří Prager, Kateřina Petrová, Luděk Čtvrtlík, Pavel Šrom, Libor Bouček, Kateřina Petrová, Zdenička Petrová, Tomáš Juřička, René Slováčková, Jiří Knot, Daniela Bartáková, Ivana Milbachová, Jan Maxián, Bohdan Tůma, Roman Hajlich Překlad: Vladimír Fuxa Dialogy: Václav Knop Zvuk: Martin Václavík Režie: Václav Knop vyrobilo: SDI Sun Studio 2007(27.4.2008)

• - V první epizodě, kdy Miller opouští svou dceru na psychologické klinice, zazní rozhlasem volání po dr. Sonny Guptovi. Tato postava byla použita i v Kingdom Hospital Stephena Kinga. (TomikZlesa)