• MI-380

Dávno už jsem neviděl takhle nepřesvědčivé postavy s tak zoufale nelogickým chováním. Zajímavý výchozí nápad se díky tomu a navíc ještě slabým hereckým výkonům rozpadá do pochybné napůl pohádky, napůl taškařice, takže jsem nebyl schopen dokoukat druhý díl. Přestože SF je můj oblíbený žánr, tentokrát to není ani na průměr...45%.(27.2.2011)

Velmi povedená minisérie, u které ani příliš nevadilo televizní zpracování. Nečekaně originální zápletka možná nabízela větší potenciál, ovšem i tak mě příběh solidně zaujal a výjimečně jsem ne vždy věděla dopředu, co se bude dít. Některé okolnosti se mi zdály zůstat nedořešené, ale možná jsem jen vysvětlení nepochopila:-). Největší slabinou je z mého hlediska obsazení hlavního hrdiny - vybraný herec mi nebyl kdovíjak sympatický a taková věc dokáže spolehlivě utlumit emoce. 80%(14.4.2009)

Za mě spíš ne. Šest dílů jsem se těšil na nějaké zdůvodnění toho, co se vlastně stalo, ale nepřišlo. Hlavní příběhová linka se vyřeší jakýmsi podivným deus ex machina, kdy je řečeno "musí se stát A, aby se stalo B" a o tři minuty později se stane B, aniž by kdykoli udělal A (asi producentský zásah do scénáře, protože se původní konec nelíbil, jinak si takový lapsus neumím vysvětlit). Celé to vlastně hodně připomíná povídku od Kinga, kdy se natahuje zajímavá premisa dokud to jde, a až to nejde, tak vše skončí bez návaznosti na předchozí děj.(28.4.2016)

Dokonalost. Výborný seriál, který Vás chytí hlavně svým neuvěřitelně originálním nápadem v podobě tajemného pokoje č.10 a magických předmětů, které jsou jeho součástí. Příběh je neuvěřitelně chytlavý a vtáhne do děje snad každého fandu dobrého seriálu. V dnešní době, kdy stále přibývají nové a nové seriály se už skutečně málo čeká originalita. To ale není případ Pokoje č.10. Spolu s Losty, Heroesy, Prison Breaky další lahůdková zaležitost pro všechny.(1.5.2007)

Tak trochu nevyužitý potenciál námětu, ale rozhodně se nejedná o nic nekoukatelného, jenom by se to prostě dalo napsat lépe. První dvě tři epizody, to bylo na 4 hvězdy, jenže pak přišel zbytek, a s tím i ohraná nuda. Zvraty tu sice jsou, ale na můj vkus dosti unylé, a nijak mě do křesla nezabořily, což je prostě špatně.(19.4.2011)

• - V první epizodě, kdy Miller opouští svou dceru na psychologické klinice, zazní rozhlasem volání po dr. Sonny Guptovi. Tato postava byla použita i v Kingdom Hospital Stephena Kinga. (TomikZlesa)