Největší příznivci slavné ságy se vydávají na velkolepou vesmírnou misi. Píše se rok 1998 a blíží se premiéra filmu Star Wars: Episoda I. Pro partičku fanoušků Hvězdných válek je ale tahle první epizoda víc než jen film. Je to cesta, po níž se ubírají jejich osudy, je to jejich vzor, sen i životní náplň. Ještě před plánovanou premiérou však jeden z nich zjistí, že je těžce nemocný a s největší pravděpodobností se slavnostního uvedení nemusí ani dožít. A tak nezbývá než se sebrat a vydat se na dlouhou cestu na Skywalker Ranch. Podaří se jim přemluvit George Lucase k soukromé projekci ještě před oficiálním datem premiéry? V americké dobrodružné komedii hrají Sam Huntington, Chris Marquette, Dan Fogler, Jay Baruchel ad. (oficiální text distributora)

Padavan

Sice se nejedná o převratnou komedii, ale já jsem jako velký fanda Star Wars celkem spokojen. A Kristen Bell, je opravdu krasavice. Hodnocení - 65% (v českém znění) ()

Phorbo

"Yes, mr. Lucas?" "I can hear his beard!" snůžka skvělých herců se setkala v SW fan filmu. Ve své podstatě srdceryvyný příběh. Pro fanoušky Hvězdných válek je todleto podle me chytlavka první třídy. Škoda jen že se tam pan Lucas nebo takovy Mike Farrel neobjevili osobně. Trošku jsem nepochopil mikrorole Jaye a Mlčenlivého boba, ale ti se přivtěří tam kde maj :) Aspoň že se tam objevila ta princezna Leia :D For Linus... ()

mosnak

Jelikož mě už unavuje koukat stále na ty dementní amatérské hororové slátaniny (těch kvalitních je opravdu málo), rozhodl jsem se, že jsi čas od času seženu (záměrně nepíšu "stáhnu") nějakou tu komedii, která mě rozveselí. Fanoušci mě,ale zklamali (čekal jsem více srandy). Myslím,že z Hvězdných válek se dalo vytřískat víc. 40% ()

Martin_W

Zajímavá road Movie plná zábavy. Skvělí Geek herci, trochu smutný konec a celkem dost spoilerů, pro ty co starou trilogii neviděli. Hvězda za nemocného kamaráda, který dodal filmu i špetku dramatu. Vážně povedený film. 75% ()

Ukko

Nevím jestli je to poslední dobou nebo věkem, ale nějak jsem si zalíbil geekovské a nerdovské filmy. Pokud k tomu přiložíte ještě fenomén STAR WARS, a road movie plnou přestárlých herců této legendy, nemůžete se nudit. Fanboys je vtipná a svižná komedie. Je sice pravdou, že bez star wars tématu by se jednalo o tuctovou podprůměrnou komedii, ale díky specifickému humoru a atmsoféře mohu film jen doporučit. Navíc Han Solo is a BITCH! ()

jarmik

Příjemná komedie, která potěší fanoušky Star Wars. Nic extra od toho nečekejte, ale zklamaní taky nebudete. Jsou tisíce horších komedií :) ()

NJD

Lidi, co nemaj rádi Star Wars (popř. fanoušci Star Streku) budou tenhle film pravděpodobně považovat za odpad, průměrný fanoušci SW tomuhle filmu asi daj 3* a totální fanatici, o kterých ten film vlastně je, tomu daj každopádně 5*. Já se považuju za průměrnýho fanouška SW a tak dávám 3*. Mimochodem nevim jestli je to tim, že to byla prakticky jediná ženská v celym filmu, ale fakt dost se mi tady líbila Kristen Bell :) ()

kamigava

Věřím, že pro fanoušky Star Wars je toto ta pravá komedie! Hodně jsem se nasmál. Skvělé byly obzlášť střety s rivaly ze Star Treku. Nechybí ani ultravědomostní kvízy, které otestují vaše znalosti o SW opravdu do hloubky. Např. z které planety pochází Wookieové. PS: Nikdy před fanouškem SW neříkejte, že Han Solo je děvka, nikdy! :D 80 %. ()

bobstock

Good feel pro nerdy, bitka s trekkies a pár neočekávaných hvězd. Osobně ještě bližší, protože jsem si sám zažil jako kluk na základní škole návštěvu dlouho očekávané Episody I. Od té doby se stala srdcovou záležitostí. !Spoiler! Paradoxně se příběh o umírajícím fanouškovi, který nevěděl jestli se dožije uvedení jednoho z nové trilogie, skutečně stal. Osobně do nemocnice dorazil jeden z členů filmového týmu a snímek mu pustil jako prvnímu na světě..65%   ´´may the force be with you´´ ()

muoaner

Až na ten kapesníčkovej konec bez kterého by to bylo na jasných 5*. Ale pro všechny fandy Star Wars je to samozřejmost. Tak tu tu tudutu du tu tudutu tu du tududu du ()

Pavelos

Průměrná tragikomedická road movie která ani moc nezaujme, ale na druhou stranu zase až tak nenudí.. Pár dobrejch vtípků proběhlo, takže za 3* je to tak adekvátní.. Nejlepší část je když fanoušci Star wars soupeří s fanouškama Star treku:-) ()

Illy

Tnentokráte v této teen road movie nehoní hlavní hrdinové za šukem, ale za vytouženým filmem. Jinak zcela průměrná zábava je okořeněna fanouškovstvím Star Wars a nevraživostí mezi touto ságou jiným fenoménem - Star Trek. Optavdu jsem se bavil. 70% P.S. Poslední věta je opravdový vrchol celého filmu. :-)) ()

Kratoc

Kdo je fanoušek Star Wars (nebo jste Trekkies) tak tenhle film je přesně pro vás. Prostě povedená road movie od nadšených fanoušků. Nezasvěcený divák si to tolik neužije, ale ten, kdo má rád Star Wars, tak to je skoro povinnost tohle vidět - jestli přežije ty fórky ;) ()

Rondell

Jsou tam skvělý momenty a neni jich málo, takže si člověk ani nestihne moc všimnou, že je to ujetá kokotina s příchutí nagelovanejch vlasů. Prostě dost zábavná partička provede zábavnej trip za splněním dětskýho snu. No a tragická rovina příběhu kupodivu nepůsobí kýčovitě. Zvládnutý na jedničku a navíc tam je Danny Trejo, víc už člověk od takovýho filmu chtít nemůže. A 65%? O moc víc si zase nezaslouží, ale svítit by měl červeně! Už jen protože Seth Rogen. =D ()

thunnus

Zajímavé, že na mě film zapůsobil přesně obráceně než na jinak mnou velmi váženého imf. Dokud byl film jen o vtípcích a geek kravinách, strašně jsem se nudil. Skoro jsem přemýšlel, že to vypnu. Nakonec jsem to neudělal a v druhé polovině film zvážněl (alespoň v některých částech) a začal fungovat kompaktněji. Dokonce u některých vtípků jsem se i zasmál. Ale co si myslet o filmu, kde pět cvoků jede ilegálně zhlédnout star wars. Možná jen, že kdysi dávno bych býval takovým geekem mohl být i já a i proto, přestože film nemá jinak moc co nabídnout, to ne chávám na těch třech hvězdách. Škoda jen, že se tam neobjevil Ten Lucas. Nějak z něj mám pocit, že si neumí dělat legraci sám ze sebe... ()

Wawer

Je to sice pitomost, ale každýmu kdo zná a má rád Star Wars se to aspoň do jisté míry libit bude, u ostatních nic nezaručuju ()

Další nezletilá zabijácká holka?

Další nezletilá zabijácká holka?

29.08.2013