Dvaadvacetiletý Scott Pilgrim je poněkud nevyzrálý mladík, který hraje v rockové kapele Sex Bob-Omb. Zrovna je bez práce a chodí s roztomilou středoškolačkou. Všechno je skvělé, dokud mu do života nevstoupí úžasná a nebezpečná Ramona Flowersová. Po uši se do ní zamiluje a začne plánovat společnou budoucnost. Scott brzy zjišťuje, že jeho vysněná dívka si životem nese velmi neobvyklé břemeno. V cestě ke štěstí mu totiž stojí sedm bývalých Ramoniných partnerů, kteří ovládají její milostný život a udělají cokoli, aby byl okamžitě odstraněn každý další nový nápadník. Pokud chce Scott získat svou lásku, bude muset všechny expartnery zničit dřív, než oni zlikvidují jeho. (TV Nova)

kenny79

Netipicky natočený film plný hovadinek, které jsem v žádném filmu snad ještě neviděl a proto za nápady přidávám jednu * navíc, jinak mě film moc nebavil. V porovnání s Kick-ass slabota. ()

Lastsurvivor

U tohohle filmu jsem prostě jenom koukal, úplně mě šokovalo, jak mě takováhle ulítlá kravina může takhle bavit, ale podle hodnocení vidím, že jsem nebyl sám. Tohle se ani nedá popsat, to se prostě musí vidět. Ale dokážu docela dobře pochopit lidi, kterým se to nelíbí, protože na tenhle typ filmu člověk musí mít povahu. ()

yazik

Klobouk dolů před režií a střihem, už jen za to musím dát plný počet bodů, protože tohle se jen tak nevidí... :-D ()

ejmyto

Užastnutá originálnosťou , humorom a nielen skvelými hereckými výkonmi ale aj perfektnými efektami. Nabité emóciami, skvelou hudbou. Myslím , že ku tomu už nič dodať netreba. ()

Crybaby

Tento styl spracovania filmu sa mi nepacil, bolo to namna az velmi preefektovane. Stale som dufal ze z filmu ktory je na styl videohry sa stane plnohodntny film ale nedockal som sa. Dlho som sa na tento film tesil ale nakoniec z neho nemam nic. ()

dadinka

Úžasná práce grafiků. Jinak ale (ač originální) úlet, kde jsem se v ději lehce ztrácela a Ramona mi byla už od začátku nesympatická, jak jsem pak mohla pochopit Scottovo zbláznění se do ní na první pohled? Ale Michal Cera je fajn, to zas jo:) ()

maky_h

Snímek tak překvapivý a plný akce, že potřebujete trochu času na chycení té správné vlny. V tom momentě jste ale zaplaveni skvělou zábavou po všech filmových stránkách. Velký obdiv za kreativní, neotřelý a hlavně do detalilů dotažený výkon. Myslím že pokud se dostanete do atmosféry tohoto filmu rozhodně si ho užijete na plné čáře. ()

kobras5

Tak a je to tu. Jsem děsně ale děsně zvědavý, co dám za hodnocení. Ještě teď nejsem vůbec rozhodnutý, jestli dát odpad nebo dokonce plný počet... prostě je to děsně výborná kravina... Kladně hodnotím občasnou vtipnost (opravdu jsem se párkrát musel zasmát), zamyšlenihodný závěr a využití počítačových prvků z (nejen) akčních her (připomnělo mi to má mladá léta, kdy jsem paříval Mortal Combat). Záporně hodnotím všemožné prostřihy hlavě z počátku, kdy jsem se upřímně vůbec neorientoval v ději, nesympatičnost herců a v případě, kdy to nebylo vtipné, tak dost častou nudnost (se mi zdálo, že ten film snad trvá ještě déle, než-li necelé 2 hodiny, jak to občas mořilo). Definitivně rozhodnuto... 30% (viděno na DVD česky). ()

W.E.N.D.Y

Tak pri tomto filme som sa hodne pobavila :) Dobré efekty, ktoré ma ohromili. Už začiatok ma zaujal a tým pokračoval úspešne celý film. Náhle skoky do deja a rozhovory boli super :) pre mna 85%. Fakt film na pobavenie a nenudí ani len na okamih. ()

Mockingjay

Nahláškované tak, že až revem. Každý perlí ako blázon. Milujem Scottove pesničky (Ramóna, Ramóna...), jeho pritepleného spolubývajúceho, Kim!!!, kapelové inscenácie... Prežiť takúto realitu vidím na ridny úlet. Chcem. ()

maniacxl

Mišmaš všeho možného namíchán zběsilými videoklipovými střihy.Asi britský humor někdy nechápu.Kdyby tvůrci zůstali jen u comicsu,tak bych to ještě zkousnul,ale pléct do toho sitcom(včetně nahraného smíchu)a videoherní arkády mi fakt už přišlo ulítlý!Jediná hudba za něco stála.Scott Pilgrim mě prostě zklamal,a to ještě nejsem tak starej.40% se zavřenýma..... ()

waltosin

Scott Pilgrim mě bohužel nějak nenadchl, možná je to až moc ulítlí že se to vymyká komedii,ale je to spíš SCI-FI! 40% ()

Todd_Hewitt

Nebyl to vyloženě špatnej film, ale ke konci už to bylo moc fantas magorický a začalo to bejt celkem nudný. Fajn nápad, akční scénky lepší než v jakémkoli akčním snímku, ale moc to přehnali. /60%/ ()

BenchPress

Chápu, že je to podle komiksu a celý film je dělaný jako videohra. Každopádně za originální námět a celý nápad bych musel určitě hodnotit plně. Jenomže celý film na mě nezanechal skoro žádný dojem a chvilkama jsem se i nudil. Spousta herců vypadala jako známé tváře (Kate Winslet - Věčný svit neposkvrněné mysli atd.) Herecké výkony ušly. Nebyla to žádná špička, ale přežít se daly. Rozhodně bych se nebránil o něco kratší stopáži, protože tady až na bojové scénky a občas vtipné gagy není skoro nic, co by vás mohlo do příběhu opravdu zasvětit. Hudební doprovod je spíš na okrasu, ale některý písničky se mi docela i zalíbily. Celkově to na mě působilo hrozně ujetě a proto někdy až nudně. Jen tak tak 3/5. 3/5. ()

Sticks

Neskutočné, ako môže dabing(cz) takto zničiť film. Nekorešpondujúce hlasy, dialógy, čo kazia originálne vtipy!!, chýbajúce písané vtipy na obrazovke, ktoré sú proste vyhodené a POZOR:... priamo vystrihnuté scény!!! Myslel som, že dabing má prepisovať len zvukovú stopu, to som netušil, že si môže liezť do stopáže a robiť si vlastný strih filmu! ()

Rockův táta dostane film

Rockův táta dostane film

12.09.2018

Kanadští filmaři Jonathan a Justin Gajewaski chystají biografický snímek Ring King o otci Dwayna „The Rock“ Johnsona (Mrakodrap). Johnson starší se v mládí živil v Kanadě jako wrestler pod přezdívkou… (více)

Michael Douglas je marvelácký Ant-Man

Michael Douglas je marvelácký Ant-Man

15.01.2014

Žili jste v dojmu, že mravenčí superhrdina, jehož nám za rok a půl představí Edgar Wright, našel svého představitele v Paulu Ruddovi? To nejste zdaleka sami, režisér Scotta Pilgrima nebo Jednotky… (více)

Marvel na vás vypustí Ant-Mana

Marvel na vás vypustí Ant-Mana

18.10.2012

A spoustu dalších novinek. Ale popořadě – Ant-Man konečně dostal zelenou, dokonce má stanoveno datum premiéry, konkrétně 6. listopadu 2015. Film o hrdinovi, který se dokáže podle potřeby zmenšit na… (více)

Soumrak příliš rychlého konce světa

Soumrak příliš rychlého konce světa

26.01.2012

Edgar Wright, Simon Pegg, Nick Frost. Britské herecko-tvůrčí trio, které zaujalo zombie komedií Soumrak mrtvých a nadobro se prosadilo parodií na buddy-kriminálky Jednotka příliš rychlého nasazení,… (více)