ČAUVES, ICH BIN BRUNO, HOLUB MÍRU! Nerad mluvím sám o sobě und stejně už asi všichni znáte, že ich bin největší rakouská gay celebrita od Arnolda Schwarzeneggera. Also, aspoň pár slov: Narodil jsem v Klagenfurt v Rakousku na počátku 80. let. Teď je mi 19 let. Ich bin Kozoh a umím nekakat šest dní po sobě – osm když jsem zamilován. Also dokážu hladce vstupovat do vody, obdržet masáž a vyprázdnit žaludek jakýmkoliv koncem. Nemusíte věřit, ale Bruno nikdy nebyl profi model. Toužím po životě, jaký mají všichni normální Rakušani: Postavit dům, pod ním sklep a v něm vychovat rodinu. Bruno vždy byl super cool und trendy. Ich bin první Rakušan s bulimií - v roku 1987, tři léta před Dianou. Když skončil školu, ich chtěl být tanečník und dostal roli ve videu "Rhythm is a Dancer" von Snap, ale den před natáčením dostal infekci z psích bobků - nepříjemná historie. Potom já dělal v nejvíc cool klubu ve Vídni - "Klub Apartheid". Půl rok na záchodcích, und pak povýšen na vyhazovače. Zde velmi vybraná klientela - jenom 0,2% lidí vpuštěno dovnitř. Zde já jedinkrát v životě zamilován - na sedm minut do Milli z "Milli und Vanilli" (na záchodcích). Zde si mě povšimli producenti největší kabel módní show "FunkyZeit" a já stal moderátorem. Und dann show slavil velký úspěch! Nyní FunkyZeit sledován skoro 7% gay bělochů mezi 17 a 23 let z celého Šlesvicko-Holštýnsko v Tyrolu. Also řeším mezinárodní konflikty (Blízký Východ: Židi versus Humus) und zaujímám velmi dobrou pozici na www.GayMehoSrdce.cz. No co, normálka. (oficiální text distributora)

greymon

Zcela nehorázná kopie Borata. Film je tak zoufalý a pro mě trapný, že se nato po pár shlédnutí nedá dívat. Larry Charles neměl tohle natáčet. Je to jako potupní parodie Borata, na kterého se dalo dívat, ale na tohle ne. Ale tak zase trochu jsem se zasmál, ale později je to nuda a už není nic, na co by vás rozesmálo. Kdo jim to schválil a kdo jim dal peníze. Prostě podle mého zoufalý humor. ()

Verunka84

Sasha Baron Cohen je magor. Amici jsou magori. Ale kvalitne ztrapnil spoustu americanu, specialne tech rodicu, co delali casting s detma (na vsechno yes, wtf...gratuluju, vase dite bude v nacisticke uniforme strkat zidovske dite do pece - ty kraaaaaso). Ta milanska fashion show, vymitaci gayu, swingers party a mlaceni paskem, magorschaft. Ale konecna pisen byla brutalne vtipna. ()

Olafsson

Geniální... Komu to přijde nechutné a trapné ten nevidí MEZI ŘÁDKY... SBC je mnohem více než jen komik, který jde za pomyslné hranice nechutnosti či trapnosti... On nastavuje zrcadlo společnosti ve které žijeme... A že ten pohled do zrcadla kolikrát mnohé bolí? Inu berme to jako inspiraci ke změně... ()

Born2BeAlone

Tady už Cohen přetáhl strunu. Zatímco Borat, objevující kouzla ameriky, balancuje perfektně na hraně trapný srandy, Bruno už těží pouze z vulgárnosti a snahy šokovat. ()

67891234 odpad!

Tak tohle se Cohenovi nepovedlo. Dívám se, že většina ho ohodnotila 3 a více hvězdičkami. tak to bude možná jen můj vyhraněný názor, ale Brüno se mi opravdu nelíbil. Uznávám Cohena za jeho ostatní díla, i když na všechny se musíme dívat s velkým nadhledem. Hlavně se těším na letošního Diktátora. Což podle traileru a velkého mediálního poprasku, který dokázal autor vytvořit, bude dobrý film. Tento film byl v mnoha pasážích trapný až ubohý. Velká slátanina bez kapičky smyslu 10% ()

Vykuk

Ano je to totální hňupina:)) je to zvrácené, je to šílené, je to nechutné, .......... atd. ale je to cílené a když to člověk nebere vážně, tak se prostě musí pousmát, každý chytrolín hrdě dává odpad. Já mám rád lidi, kteří mají rádi lidi, toť vše. Tohle je čistokrevná sranda, parodie a sice to není zrovna můj šálek ať už čehokoliv, je to S.C. Baron a já ho mám rád. mnohem raději mám Borata nebo Diktátora, tohle je jářku skutečně fekální humor, ale 1-2 stárky si to zaslouží, už jen za tu troufalost, podstrčit těm intelektuálním filmovým gurmánům takovouhle sra*ku:)) ()

marek29

Musím se opakovat :) ale kdo neviděl Borata, ať Brunem nezačíná a Diktátora si nechá taky až nakonec. Sacha Baron Cohen zde eskaluje svoje veledílo a opět vykroutil pytlík toho podivného čaje o něco víc :D Jasně pár lidí odešlo z kina, hodně lidí bylo znechucených během určitých scének :) ale mně se líbí, že film je originální a jde si svou cestou. Mimoto od Borata doznal ještě mírného "tuningu" a i když se Diktátor ubírá už trošku jiným směrem, tak Bruno byl pro mě velikým překvapením a to ve všech slova smyslech!!! :D ()

CoreyTaylor4

Nic nového pod sluncem další komedie se Sacha Baron Cohenem jako Diktátor nebo Borat akorát ne až taková sranda,ale pořád to má v sobě to kouzlo a dokáže to pobavit. ()

george82 odpad!

Oproti Boratovi tomuto chybělo úplně vše. Podle mě dělat si osobní reklamu na sexualitu je ubohost nejvyšího kalibru. Je to přešlap a trapnost. ()

helrohir

Asi som divný, ale mňa tento film pobavil aj po treťom zhliadnutí rovnako ako po prvom. S. B. Cohen je fakt prvotriedny zabávač, aj keď musím povedať, že s niektorými scénkami to trochu prehnal, ale s odstupom času si myslím, že tento film je ešte o čosi lepší než Borat, ale to je len môj subjektívny pocit. Niekomu sa takýto druh humoru môže zdať perverzný a trápny, ale mne (aspoň zatiaľ) nie. ()

nula87

Stejný koncept jako v Boratovi, a i vyznění podobné. Některé scény dovedené téměř k dokonalosti, jiné zase ukrutně trapné. Ale v Brunovi je bohužel těch dobrých pouze jasná menšina. 40% ()

Wooke

Nechutné, čo všetko dokázal Cohen spraviť. Bruno dokonale poukazuje na všetko, čo sa homosexuality týka. Ale pri posledných záberoch v tom dome mi bolo na zvracanie. ()

Brano

Je to síce taká hlúposť podobná Boratovi, no ale na niektorých scénach som sa z chuti zasmial. Prvá polka mi prišla trochu pomalšia, ale od "exkluzívneho rozhovoru" s Fordom to už začala byť zábavná a hlavne pozerateľná hlúposť. Len by ma zaujímalo či všetky scény boli hrané, alebo to bolo voľné na štýl Jackass. Sacha Baron Cohen je fakt majster v tomto. ()

Berty00 odpad!

Toto už naozaj nechcem vživote vidieť...Premňa je toto preňa naozaj najslabší film so Sachom Baronom Cohenom...Tak hlúpy humor...Nemám nič proti Gayom ale tento film uráža všetko v súvislosti s tým...Oproti tomuto je Borat naozaj úžasný... ()

bohhous22

Kurevsky slizská vymrdaná bezúčelná břečka,který s přehledem konkuruje jistě i nesestřihnutej dvou hodinovej záběr na psí hovno v rohu Rudýho Náměstí!!!Už jste viděli nezávislej snímek Surface and time?Film se skládá ze tří motivu,ze tří záběrů a pouhých tří střihů.Asi nej scéna je záběr na sušící se prádlo na slunci a za slabého větru.I to skýtá víc nápadů,emocí a podobných serepetiček ,o který se tenhle kalousek pokouší....... stojím si za původním vyjádřením,ale přiznávám,že odpad je zbytečně moc přísný! ()

mrclTV

Ak ste si mysleli, že Borat už nemôže ísť s extrémnymi vtipmi ďalej, tak ste nevideli Bruna. Sám sa nasmejem na veľa veciach, ale tu už mi miestami mozog potichu šepkal - "riadna úchylárna". Až taká, že by som to ľudom, čo Cohena nepoznajú možno radšej ani neodporučil a dodal by som, nech sa poobzerajú napríklad po Boratovi. Keď prežijú najslávnejšieho "Kazacha" možno prežijú aj šialenstvo s menom Bruno. Zráža ho hlavne menšia variabilita humoru - stále o tom istom (Pridám skutočnú skúsenosť jednej mojej známej, ktorá bola na Bruna v kine a nevedela čo ju čaká .....Vytriezvenie v kine bolo dosť drsné). PS: Talkshow je neskutočne "krutý" vtip. :D ()

Orhalmi

5 za odvahu. Stejně dobré, ne li lepší než Borat. Globalizace postihla i Bruna a nenechal bez pošimnutí ani jeden kontinent. ()

Fresh Film Fest 2010 o krok blíž!

Fresh Film Fest 2010 o krok blíž!

11.08.2010

Jim Carrey je drzý Francouz

Jim Carrey je drzý Francouz

20.07.2010

Tak tahle spolupráce vypadá slibně. Dlouho připravovanou komedii Pierre Pierre s Jimem Carreym měl původně režírovat sám velký uctívaný Jason Reitman. I na něj však byl scénář zřejmě příliš hardcore,… (více)

Brüno chce vyhrát Eurovizi

Brüno chce vyhrát Eurovizi

06.08.2009

Písničková soutěž Eurovize je sama osobě nevýslovná komedie – a teď si ji navíc vezme na mušku Sacha Baron Cohen, který momentálně řádí v kinech jako rakouský teplouš Brüno. Scénárista Borata Dan… (více)

Festival nad řekou se blíží

Festival nad řekou se blíží