Novinář Sidney Young (Simon Pegg), který pracuje v Londýně pro nepříliš úspěšný bulvární plátek, dostane lákavou nabídku z New Yorku. Záhy však zjistí, že není všechno zlato, co se třpytí.  …aneb jak se neutopit za velkou louží.
Novinář Sidney Young (Simon Pegg) pracuje v Londýně pro nepříliš úspěšný bulvární plátek, který si střílí z celebrit toužících po slávě ve světlech snobských večírků. Na jedné straně je hrdý na svůj satirický nadhled a odstup od prostředí, o němž píše, na straně druhé ho však povrchní svět slávy a krásných lidí láká. Posléze Sidney dostává překvapivou pracovní nabídku od šéfredaktora prestižního newyorského časopisu Sharps a po hlavě se vrhá do víru newyorských večírků. Záhy však zjišťuje, že zdaleka ne vše je takové, jak si představoval. Je zklamaný upjatou atmosférou a stává se z něho rebelant. Neochotu zařadit se do davu a sekat latinu však nečekaně naruší setkání s půvabnou herečkou Sophií, která mu úplně poplete hlavu…
Námětem pro film byla kniha Tobyho Younga z roku 2001, v níž zachytil vlastní zážitky, když koncem 90. let odešel z Londýna pracovat do prestižního časopisu Vanity Fair v New Yorku a ani ne po dvou letech byl odtud vyhozen. Dále hrají Kirsten Dunstová, Jeff Bridges, Gillian Andersonová ad. (oficiální text distributora)

tomeek

Asi nejslabší film se Simonem Peggem. Průměrná komedie, kterou není třeba vidět vícekrát. Potěšila sestava britského vydavatelství :) ()

tom88

Celkom fajn komédia, ktorá ale nepobaví počas celej dĺžky, no miestami sa dá zasmiať. Štandard po všetkých filmových stránkach. Obsadenie je veľmi slušné a sympatické. Dej je priemerný, miestami naťahovaný našťastie iba minimálne. Záver mierne trápny a podľa mňa nešťastný kôli silnému klišoidnému motívu lásky. Očakávaný happyend nastal, no mne nesadol. 64% ()

URBAN

Dlouho jsem neviděl tak zbytečný film. Obvykle mám humor Simona Pegga rád, ale tu se mi tak něják hnusil. Pár dobrých scén by se tu našlo, ale nedostali by jsme se dál než na prsty jedné ruky. ( 27.1.16/MAC ) ()

vesper001

Jak si způsobit zklamání a zůstat s ním úplně sám. Škoda, že se film neodehrával celý v bazénu a já nemám tři řady zubů a velký hlad. :( ()

eye candy

Jednu za šikovnou Megan a jednu za Bridgese. Jeff je jedním z těch chlapů, kterým věk pozvolna prospívá zatímco na ostatních řádí jak opice v balírně banánů. V Ironmanovi i tady je fakt výbornej. Nízké hodnocení hlavně kůli Simon Peggovi, který není má krevní skupina, u Spaced jsem vydržel tři díly a i když určitě má sem tam tam sem světlejší momenty dokáže je stejně rychle pohřbít trapárnama Friedberg/Seltzer formátu (nehoda s Chihuahuou). ()

vadic

Můj oblíbený Simon byl v první půlce naprosto nechutný, ale zároveň šíleně zábavný. Celkově byly postavy povedeně obsazené. No a Megan je kategorie sama pro sebe. Nic z toho ale nezachrání ohraný námět postrádající nějakou invenci. Už to sice zmínil KarelR, ale camea z IT fakt potěšily a při troše představivosti ta borka vypadala jako ségra Gillian Anderson. Celkově mírné zklamání, ale několikrát jsem se doopravdy zasmál. ()

peteq

opravdu svižná komedie se Simonem Peggem,který je vynikající...sem tam to pokulhávalo,sem tam to šlo...6.5/10 ()

Hafran

Nápaditá komedie. Simon Pegg podobně jako Jim Carrey nebo Ben Stiller hraje stále to samé, nezávisle na tom o jaký typ filmu jde, ale stejně mu to nějakým záhadným způsobem vždycky funguje. ;) ()

markuc

Takova velice prumerna komedie, ze ktere jsem mel ale neodbytny pocit, ze i kdyz byla anglicka, snazila se zalibit nekomu v Hollywoodu. Smal jsem se na komedii docela malo, zklamal me Simon Pegg (od ktereho cekam po jeho zdarilych parodiich lepsi komedialni kousky). Druha polovina filmu je vyslovene proamericka, vetsina prostredi mi prisla tudiz neznama (celebrity, showbusiness, ...). Pro me velmi konzumni pribeh, ktery jsem si klidne mohl nechat ujit. ()

SG_ever

Britská komedie zasazená do amerického prostředí je nečekaně zabávným mixem, stejně jako propojení britského humoru a "amerického snu". Od začátku až do konce se skvěle bavíte a jenom přihlížíte co hlavní postava, ztvárněná Simonem Peggem, vyvede. Narozdíl od mnohých filmů mi nepřekážel ani dojemný happy end, který byl naopak sladkou tečkou za skvělým příběhem. (85%) ()

Mrkvič

Výborný Simon Pegg. Konečně dostal více volnosti v jiném než vlastním filmu. Do toho skvělé obsazí všech postav okolo a rázem je tu fantastická komedie hned z kraje roku. Skvělé je, že ikdyž se film drží linie běžných komedií, tak ta nudná linie, kdy vždy jen čekáte, až si hrdina vše uvědomí a změní se, je tady odehrána jen během snad jedné nebo dvou písniček. ()

LordSnape

Simon Pegg mě opravdu překvapuje. Už mi nepřijde tak trapnej jako dřív. I tady (stejně jako v Hot Fuzz) na mě působil dosti vtipně a výstředně. Kirsten Dunst hraje konečně normální holku!, a do toho se tam ještě producíruje Megan Fox, které sice dali hloupou roli, ale hlavní je, že tam je! Omg a Jeff Bridges! Stačí, aby promluvil tím svým chraplákem... Už jen tak výborné obsazení slibuje dosti velkou zábavu... No a stalo se! ()

PeterNet

Nekompromisně za 5*. Výborný humor a romantika jak se patří. Kirsten byla skvělá. A Pegg... jako vždy :-) Ale klidně bych si v hlavní roli dokázal představit Neila Patricka Harrise. || Komedie o tom, jak se novinář, který nestojí o to, být dobrým novinářem vypracuje na dobrého novináře jen proto, aby se mohl účastnit večírků a aby mohl v**u*at jednu veleúspěšnou herečku. Nakonec, jak už to v romantických filmech bývá... Zbytek si domyslete, nebo film shlédněte. A věřte že s druhou variantou budete velmi spokojeni. ()

ecceHOMMO

neokukané....iným a novým spôsobom podané veci ktoré tu už boli....a pritom hravé...vtipné...dotieravé....medzi ***/**** ()

Sfinkter

Simon Pegg nezklamal a nad jeho průserářstvím se budete bavit. Všemu šéfuje mužská analogie Meryl Streep z Ďábel nosí Pradu, Jeff Bridges. ()

Cushing

Stojí za vidění, ale žádné zázraky nečekejte. Je to z prostředí mediálního krytí hollywoodského showbusinessu, trochu mi to připomíná Ďábla, co nosí Pradu (ve filmu je i odkaz, ale zde se odkazuje asi na tucet či víc dalších filmů), ovšem pohromadě to drží asi jako mobil sestavený z částí Nokie, Samsungu a Sony Ericsonu. Tedy funguje to, ale někde něco chybí a hodně toho přečnívá. Párkrát jsem se zasmál a mnohokrát si říkal: tady střihač spal, tady taky, tady usnuli všichni, neboť logika odpovídá spíše romantickému snu než realitě... Místy je scénář pěkně nabroušený, ale k ostrosti kuchyňského nože má přece jen daleko. ()