Novinář Sidney Young (Simon Pegg), který pracuje v Londýně pro nepříliš úspěšný bulvární plátek, dostane lákavou nabídku z New Yorku. Záhy však zjistí, že není všechno zlato, co se třpytí.  …aneb jak se neutopit za velkou louží.
Novinář Sidney Young (Simon Pegg) pracuje v Londýně pro nepříliš úspěšný bulvární plátek, který si střílí z celebrit toužících po slávě ve světlech snobských večírků. Na jedné straně je hrdý na svůj satirický nadhled a odstup od prostředí, o němž píše, na straně druhé ho však povrchní svět slávy a krásných lidí láká. Posléze Sidney dostává překvapivou pracovní nabídku od šéfredaktora prestižního newyorského časopisu Sharps a po hlavě se vrhá do víru newyorských večírků. Záhy však zjišťuje, že zdaleka ne vše je takové, jak si představoval. Je zklamaný upjatou atmosférou a stává se z něho rebelant. Neochotu zařadit se do davu a sekat latinu však nečekaně naruší setkání s půvabnou herečkou Sophií, která mu úplně poplete hlavu…
Námětem pro film byla kniha Tobyho Younga z roku 2001, v níž zachytil vlastní zážitky, když koncem 90. let odešel z Londýna pracovat do prestižního časopisu Vanity Fair v New Yorku a ani ne po dvou letech byl odtud vyhozen. Dále hrají Kirsten Dunstová, Jeff Bridges, Gillian Andersonová ad. (oficiální text distributora)

Yomega

Po delší době opravdu vtipná a inteligentní komedie, u které jsem se upřímně pobavil. Lví podíl na tom mají herci, kdy Pegg, Dunst a samozřejmě Jeff Bridges odvádějí parádní výkony. Škoda, že ke konci film ztrácí dech. Dokud byl Sidney Young rebel, je to jasných pět, potom bohužel slabé tři. Sice se konec dal čekat, ale mě se stejně Young líbil více když ve výtahu „zvracel“ na záda manželky majitele:-) ()

Pingu

Život bulvárního novináře mezi celebritami ??? Život venkovana ve velkém městě ??? Sympatický film, který by bylo možno označit asi jako romantickou komedii v anglickém stylu. Simon Pegg i Kirsten Dunst působí hodně příjemně, maličké zklamání se dostavilo u Meggan Fox, která tu nevypadá tak sexy jako v Transformerech (...i když je i tady hooodně krásná :o)) a výborný šéf plátku "ŘÍZEK" (kdo to proboha překládal ???) v podání Jeffa Bridgese. V porovnání s filmem "Ďábel nosí Pradu", který mi How to Lose Friends & Alienate People připomínají, ale Prada jasně vítězí.....3a1/2 ()

Eki

Takový pěkný průměr. Bráchovi se nejvíc líbila část s Megan Fox ve spodním prádle. Mně teda asi taky. ()

n0ty

Asi jsem čekal víc, ne jen naprosto jednoduchý humor, kdy ze sebe někdo dělá šaška. Asi nechápu "anglický" humor... A také narážky na film Big Lebowski nebyly moc vtipné, spíše naopak. Jediným kladem bylo dobré herecké obsazení a pěkný soundtrack. ()

kuces

Moje očekávání nebylo naplněno... Jako komedie slabe, jako romanticky film jeste slabsi... Herci se snazili tak 5/10 a ani o chlup vic! ()

Fat'Fatal

Svatá pravda, tenhle film. Teda alespoň částečně. A to v tom, že pro úspěch se musíte chovat tak, jak to chce společnost. Kašlou na vaše přesvědčení a hodnoty. Film sice skončil otřepaným happyendem, ale budiž. Simon Pegg je pro mě jeden z mála herců, u kterých mi to nevadí. Navíc tu sympaticky hraje i moje oblíbená Kirsten Dunst, stejně jako Scullyová :) Plus šéfík v roli Jeffa Bridgese byl skvělej. Zabil jsem Cubu! Sidney má kousavý humor, který fakt můžu a situace, kdy Bridges vyhodí z okna červené tričko mě málem roztrhly bránici. Příjemné překvapení. // Viděl jsem v originálním znění s titulky. ()

PEZ

Vpohode filmik, kde hviezdi Simon Pegg a v mensej roli Jeff Bridges. A este aj Kirsten Dunst. Problemom je, ze tvorcovia vsadili vsetko na jednu kartu a to totiz prave na Simona Pegga. Je miestami az odporne drzy a zly, aby prisla jeho "necakana" premena. Bolo by to fajn, keby sa podarilo natocit viac vtipnych scen. Takto ostava filmik niekde na pol ceste a v podstate po jednom pozreti uz nie je dovod si ho niekedy pozriet znova. Skoda. 6/10 ()

redwik

Zo začiatku som sa dobre bavil, približne v polovici filmu prišlo jemné zaváhanie v podobe zopár menej vtipných, nedokončených alebo nasilu vtipných scén, ale k záveru sa to opäť všetko zlepšilo. I keď Simon Pegg mi sprvoti do romantickej komédie nezapadol (dokonca menej ako do Star-Treku), časom som si aj na to zvykol, najmä keď vyprodukoval zopár vtípkov, ktoré boli skutočne k poprskaniu. K Megan Fox len toľko, že si asi musím pozrieť nejaký ďalší film s ňou (možno Jennifer's Body, vraj je to odpad ale človek nikdy nevie), a Kirsten Dunst mi prišla oveľa sympatickejšia ako v Spider-Manovi. Síce na taký Hot Fuzz to nemá, k zahodeniu to rozhodne nie je! Simon Pegg - Sidney Young /:/ Kirsten Dunst - Alison Olsen /:/ Megan Fox - Sophie Maes /:/ Jeff Bridges - Clayton Harding /:/ Danny Houston - Lawrence Maddox /:/ Gillian Anderson - Eleanor Johnson /:/ Max Minghella - Vincent Lepak /:/ Miriam Margolyes - Mrs. Kowalski /:/ Bill Paterson - Richard Young /:/ Thandie Newton - Thandie Newton ()

dakarin

Trochu bláznivá komedie postavená na příběhu ambiciózního novináře neustále sršícího svým osobitým způsoben humoru. Simon Pegg v hlavní roli díla nehledajícího vysoké cíle ;-) ()

Kingjiri

Po druhý projekci znatelně slabší zábava a upřímně řečeno už s odstupem několika let vlastně ani nevim, co se mi napoprvý tolik líbilo. Dá se to do určitý míry brát jako pokus o netradiční romantiku, potěší i pár slušnejch gagů, hlášek nebo cameo roliček (IT Crowd), ale Simona Pegga bylo už možný vidět v lepších kouscích. Žádná velká sranda se prostě nekoná a nudnějších momentů neni uplně málo, tři slabší hvězdy. ()

Shakaar

Velice zdařilá komedie s prvky romantismu. Simon Pegg se ukázal jako velice slušný komik a herec. Po tomhle filmu si ho osobně nedokážu představit v novém Star trek filmu, ale věřím že se této role zhostí dobře. Co se týče Kristen Dunst ( mé oblíbené herečky ) nemám co vytknout. Ve filmu mě dále velice potěšila brtiská sitcomová vložka v podobě Chrise O'Dowda a Katherine Parkinson ( pro ty co nezná představité Roye a Jen z IT Crowd ), kteří se oběvili jen na pár okamžiků na začátku filmu a byla zřejmě určena k přilákání diváků i z tohoto žánru. Celý film řeší problém mezi přechodem z jednoho prostředí a stylem jakým se s tím člověk vypořádá. Až na konec, ve kterém se projevila nefalšovaná romantika jsem se velice bavil a i tento konec byl zakončen přímo fenomenálně. Prostě tak jakým způsobem se celý film vedl. Co můžu vystihnout byla hudba, která byla zdařilá. No prostě anglická jak má být. Rozhodně doporučuju. ()

prasklinka

Trapná komedie v čechách možná přirovnatelná k Luďkovi Sobotovi s rozdílem že se odehrává v americkém novinářském prostředí a ne v československu. ()

Veseldaa.!

Vcelku příjemná, klasická romantická komedie. Ale od kolébky humoru bych čekal o trochu víc. Škoda, že výborný začátek v druhé polovině vyšuměl. Ovšem Simon Pegg je prostě pošuk, ale proto ho přece všichni máme rádi (teda aspoň já). ()

AbelXavier

3/4 filmu tahá za nitky Londýn, poslední čtvrtinu si pro sebe přitáhlo L.A. a všechno zmrvilo. Nicméně i tak jde o ne zcela tradiční oddychovku. Jednak hlavnímu hrdinovi ani příliš palce držet nechcete a přejete mu klasické vymáchání čumáku v loužičce, aby se napravil a divák si opět dokázal, že jen ti správní mohou být úspěšní. Nejde ani tak o vtip co nenudí, spíše tempo, které nepolevuje. ()

spacylemon

teda ne že by mi svět bulvárních novinářů a jejich (navíc smyšlených) celebrit něco říkal, ale Kirsten Dunst je prostě sluníčko a Simon Pegg asi blázen... jednoduše vtipný a milý film, tzn. nic moc extra, ale občas je podobná oddechovka přesně to, co člověk potřebuje. ()

SMJSmoK

Jedna z lepších komedií...docela škoda, že se poslední tak půlhodina nenesla v podobném duchu jako zbytek filmu...to by pak byla hodně dobrá komedie ()

Fleak

Příjemná podívaná, ale záchvaty smíchu jsem rozhodně neprožíval.Nicméně perfektní herecké obsazení to zachraňuje .... 3* ()

E lan

Každým coulem originální komedie, od které se ale dalo čekat více. Přesto se člověk po celou dobu velmi dobře baví, nenudí a nechává se unést zvláštním romantickým příběhem:-) ()