Epizody(12)

KM Phoenix

Solidní první série, s několika výbornými díly (např. ten druhý) a celkem nepřekvapivým zakončením. Výběr ženských postav mi příjde slabinou celého seriálu, nejen této série, kde se jejich nesympatičnost ještě dá překousnout. Mluvím hlavně o postavách Karen, Becca a Mia. ()

castor

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

...a tak nás začal bavit jeden sprostý spisovatel. Sarkastické hovado, které neustále něco napravuje, je nicméně upřímné, přímé a pravdivé, kromě něj se nám představily i další zajímavé postavy (i třeba Charlieho rodinka se v nadcházejících sériích stává plnohodnotnější), které se přeci jenom chovají dospěleji, než Hank. Některé hlášky by si každopádně zasloužily vytesat, mnohé momenty jsou trefně opsané ze života. Propadl jsem a jsem za to rád. Možná zamrzí mírná bezdějovost, ovšem v dalších sériích přijdou zajímavé dějové nitky. Palec nahoru. ()

• V epizodě Hank (David Duchovny) potká ženu v autě, která mu dá lístek s jejím číslem. Později, když se sní Hank sejde, zjistí, že ona hraje v pornofilmech. Což je pravda i v reálu, kde tato pornohvězda vystupuje pod jménem Brooke Banner. (Zek)