Zohan: Krycí jméno Kadeřník

• USA You Don't Mess with the Zohan (více)
USA, 2008, 113 min

Režie:

Dennis Dugan

Kamera:

Michael Barrett

Feacher

Tenhle typ komedií moc nemám rád, spíš bych řekl, že mě odpuzují, ale v tomto případě to docela ušlo. Pár politicky zaměřených vtipů a docela jsem se i zasmál. Je to kravina, ale člověk u toho příjemně vypne... 70% ()

KraLuban

To bylo tak strašně blbý, až jsem se vlastně super bavil. Jasně, žádná intelektuální olympiáda to není, ale na zábavné kouknutí naprosto bez problémů. Jedna hvězda extra za nostalgii, dneska by už hysterická lobby za rovnost všech nedovolila tuhle blbinu natočit. Kvůli etnicko-sexuálně-a vůbec všechno závadnosti. ()

Gudar

Dobrá parodie na akční filmy a hlavně na akční hrdiny. Některé sceny a situace byly pro mě sice trošku na hraně, ale nelituji toho, že jsem ten film videl. ()

SedRicK

Už jsem si zvykl, že podle trailerů bych se na film neměl těšit. Po většinu filmu jsem jenom koukal s otevřenou pusou a myslel si, že víc nudný a trapný to být nemůže, ale bohužel je to tak. Pár vtipných scének tam je, taky nějakej ten výchovnej charakter to má, Adam Sandler ve své další průměrné roli, proto sotva 3*. ()

Maverick*

Konečně komedie, u které jsem se zase trochu nasmál. Sandler mě docela překvapil svou ujetostí, protože mi připomíná trochu jeho začátky, ale byl jsem za to velmi rád. Ta politická satyra ušla, ale těch sexualních naražek bylo už trochu moc, jinak bych dal 4. Jinak ale celkově konečně něco z ameriky u čeho jsem se zase pobavil. NEJLEPŠÍ HLÁŠKA: Goat, Gooaat, Goooaaat!!! /:)GOD:)/ ()

HankMoody

Výborná a ujetá komedie ! Teda hlavně prvních cca 40 min je velmi podařených. Nenechte si zkazit film velmi špatným českým dabingem , přišli by jste o skvělý přízvuk A .Sandlera ! "DISCO,DISCO.." :-) ()

honza1

Ze začátku neskutečná smršť opravdu úderných gagů a vtipných situací a konec je snad ještě lepší, nebýt hluchých míst uprostřed filmu, bylo by to jasných 5*. Vynikající Sandlerův přízvuk a celkově na mě herci opravdu dobře zapůsobili. Je to prostě šílenost a né každý jí snese, ale já jsem se směju ještě teď a budu se smát dlouho. ()

Vandislav

Samozřějmě, že je to kravina. Však každý, kdy zná filmy Adama Sandlera by něco takového očekával. Vtipy se ovšem povětšinou drží na té přípustné straně hranice. Některé momenty jsou vyloženě úžasné - Sandler je můj oblíbený herec. Nebýt příšerného konce, určitě bych dal 4*. ()

Jrk

I kdyz ze zacatku film pusobil jako nezmerna blbost, tak po par minutach jsem se zacal velmi dobre bavit. Necekejte zadne prilis hluboke myslenky ale prazdnou jednoduchou zabavu cely film. S narazkami na Izraelce a Palestince. Ve filmu se povedlo velmi vtipne zkombinovat tyto dva narody do pro me vtipnych narazek a a z na konec (jak take jinak skoncit) kdy samozrejme byl klasicky americky happy end a spousta oslavnych reci o svobode a amaerice byl film spadny a hodina a pul mi utekla velmi rychle. Pokud jste tedy priznivci komedii, ktere nebmusi byt az nechutne rozhodne se na film podivejte. ()

BillyBob

Nikdy bych neřekl, že ohodnotím nějakej film Adama Sandlera tak dobře, jako tento. Ale ono to prostě nejde jinak, Zohan mě jednoduše dostal. Takovýho týpka jsem ve filmu ještě neviděl. Vtipy točící se okolo jeho obřího penisu jsou sice docela nevkusný, ale dalo se to překousnout. Jinak Sandler mě fakt dost pobavil. ()

Raddo

film ktory vtipne vystihol problem medzi Izraelom a Palestinov mna tento film dost pobavil nasmial som sa pri nom ale niektore sceny boli velmi prehnane jedine co na to tomto filme bolo bezcybne bola hudba Hudba 10/10 dej 5/10 ()

ohneta

Sandlerovka při které jsem se opět příjemně bavil, nezapomenu na čutanou s kočičkou, to jsem si pouštěl snad třikrát po sobě a tekly mě slzy jako hrachy :) JO ()

Cristina

Tato "nekomedie" mě nějak nenadchla.Podívala jsem se na to jen proto,že tam hraje Sandler.Ale nechápu,proč se vrhl do takovýho filmu, má rozhodně na víc. ()