Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Rex Mundi
  ****

  Skvelá oddychovka na zasmiatie, plná humoru rôznych kategórií aj úrovne. Je to vlastne originálne spojenie, keď si pomyslím, že väčšina filmov používa humor len jedného druhu - buď sú to prešpekulované Allenovky, fekálne tínedžerské komédie, totálne praštené paródie, dementné Beanovky, atď... ale v Zohanovi uvidíte nechutné sexuálne narážky, inteligentný humor, paródie na superagentov, trapasy v láske, scénky ako od Borata aj zosmiešňovanie xenofóbnych, šovinistických i homofóbnych predsudkov... Zabavila som sa veľmi dobre, Sandler si rolu užíval, Turturro bol čarovný, Emmanuelle Chriqui krásna...(16.9.2008)

 • boshke
  ****

  Čím dál tím víc si uvědomuji, že u filmu hodně záleží na rozpoložení. Když jsem Zohana rozkoukával, tak jsem se chlámal nad každou blbostí, ač zcela střízliv. Dívaje se pak na něj znovu, když má první projekce byla přerušena nepřízní osudu, už to nějak nebylo ono. U záběrů, které jsem již viděl, jsem nostalgicky vzpomínal na to, jak zábavné mi onehdá přišly. U druhé půlky filmu jsem se divil, jak to, že je o tolik nudnější a trapnější než ta první. Nebyla. Už to prostě z hlediska nálady nebylo ono... Celkově vzato je Zohan ideální pártyfilm, jen musí být člověk naladěn na jeho vlnu humoru a semtam přimhouřit oko či dvě nad nějakými těmi nechutnostmi, které bývají nedílnou součástí filmů tohoto ražení... Jinak ten satirický pohled filmu na izraelsko-palestinské spory se mi líbíl. Může se zdát, že se tak ožehavé téma nehodí pro tak dementní film, ale ta nadsázka, tryskající z každého okamžiku filmu, je osvěžující... 80%(6.7.2010)

 • Cappuccino
  ****

  Sandler, Turturo, Chriqui-ová -tváre tohto filmu. Plno narážok na dnešnú situáciu vo svete vôbec a hlavne na konflikt medzi Izraelom a Palestínom. Zohan ala “ beng bum Superman” s nožnicami v rukách a tancom vo vetre valcuje chodníkmi Ameriky. Hlavná postava je absolútne šialená bez štipky serióznosti - a to je presne ono! Lezie vám Sandler na nervy ? Neodporúčam. Neprekáža vám alebo s ním dokonca sympatizujete? V tom prípade nemáte nad čím váhať.(4.1.2010)

 • Eddard
  ***

  Slibný začátek je kompenzovaný příšerným koncem, humor balancuje na hranici absurdity a absoultní trapnosti. John Turturro si ve svém profilu odškrtl kolonku nemastná, neslaná role. Hledáte-li něco na zabití nedělního odpoledne, mohli byste dopadnout o hodně hůř. 60%(30.8.2008)

 • Hellboy
  ****

  Správně potrhlá komedie, která si dělá mimo jiné velmi ostrou srandu z izraelsko-palestinského konfliktu, který v jednom kuse trefně připomíná. Povedená zábava. PS: Když jsem shlédnul Volání o pomoc (Reign over me - 2007), řikal jsem si, proč se sakra Sandler nedrží takovýchto vážnějších rolí, že mu za to ty přiblbý komedie stojej, ale Zohan za to opravdu stojí:)(30.8.2008)

 • - Během filmu Zohan (Adam Sandler) a jiné izraelské postavy užívají hebrejské výrazy, a to např. Aba (otec), Ima (matka), B'seder (okay) nebo Faygelah (homosexuál). (c.tucker)

 • - Ďalším Sandlerovým pomocníkom bol Eytan Ben-David, ktorý – akokoľvek to môže pôsobiť zvláštne – je bývalý izraelský vojak, ktorý v súčasnosti pracuje v kaderníctve v Los Angeles. Ben-David sa so Sandlerom zišiel a poradil mu, ako sa kaderník správa, ako drží nožničky a ako rozpráva. (PeterJon)

 • - Kadeřnický salon,který je na konci objeví v novém nákupním centru z požárního pojištění, se jmenuje Dalohan, jako Dalia a Zohan (Jyrka)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace