Jedenáctá série bohužel celkově přinesla zhoršení a podle mě docela výrazné. Našly bychom díly, kde dříve kvalitní seriál je téměř bez nápadu. Na druhé straně je několik světlých míst, které baví. Celkově bohužel jde kvalita dolů. Doufám, že další série, která nejspíš bude, přinese restart seriálu, který by neuškodil.(11.5.2018)

Jedenáctá série pokračuje v tempu několika skvělých dílů, ovšem ten zbytek tvoří díly naprosto průměrné, nebo ty, u kterých se člověk semtam zasměje. Pokud by ovšem pokračovali alespoň takhle v další sérii, vůbec bych se nezlobil. Pokud ale po tom dojemném konci řady vůbec bude.(12.5.2018)

Skvelá séria. 90%(30.7.2018)

100%(18.6.2018)

11. série? Well, sice už jsme v té fázi, ve které jsou samé svatby, těhotenství, kojení... zkrátka tam, kam původní nápad dospět neměl. Ale zároveň toho Kroku za krokem začalo být příliš, takže se nějakým zázrakem podařilo vrátit Willa Wheatona, profesora Protona, přišel Bill Gates a Penny a Sheldon se začali zase potkávat v prádelně. Jaj. A pak už mi vytřel zrak Peter MacNicol a cameo Neila Gaimana bylo dokonce vtipné. Šok. A dokonce se mluvilo o omnibusu DC Rebirthu. Nemám slov. A co teprve finále? S Kathy Bates a Markem Hamillem? OMG.(27.4.2019)

• - Spoiler: Bernadette znovu otěhotní, protože její představitelka Melissa Rauch otěhotněla ve skutečnosti. (itsp4trik)

• - Spoiler: Sheldon (Jim Parsons) na konci epizody zahlédne Amy (Mayim Bialik) ve svatebních šatech a řekne jí, že jí šaty moc sluší, že vypadá jako hejno labutí. Sheldon má přitom panický strach z ptáků a šaty připomínající ptáky by ho měly velmi stresovat. (bagrneplave)

• - Písnička, která hraje v laborce, je „Calendar Girl“ od Neila Sedaka. (Bioscop)