Epizody(24)

Bude se Sheldon ženit a Amy vdávat? To se uvidí! A hned na začátku jedenácté řady Teorie velkého třesku. Fenomenální komediální seriál o geniálních fyzicích, kteří jsou v každodenním společenském dění totálně ztracení, servíruje další porci zábavy. Čeká nás pohled na to, jak se z Penny a Leonardovy matky stanou nejlepší kamarádky. Jak se Sheldon zúčastní konkurzu na Profesora Protona. Jak budou Leonard a Howard oklamáni. Jak si Amy užije zvláštní narozeninovou oslavu, a ještě mnohem víc! Jak to tentokrát dopadne? (TV Prima)

Trailer

Cheeter

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Jedenáctá série bohužel celkově přinesla zhoršení a podle mě docela výrazné. Našly bychom díly, kde dříve kvalitní seriál je téměř bez nápadu. Na druhé straně je několik světlých míst, které baví. Celkově bohužel jde kvalita dolů. Doufám, že další série, která nejspíš bude, přinese restart seriálu, který by neuškodil. ()

NinadeL

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

11. série? Well, sice už jsme v té fázi, ve které jsou samé svatby, těhotenství, kojení... zkrátka tam, kam původní nápad dospět neměl. Ale zároveň toho Kroku za krokem začalo být příliš, takže se nějakým zázrakem podařilo vrátit Willa Wheatona, profesora Protona, přišel Bill Gates a Penny a Sheldon se začali zase potkávat v prádelně. Jaj. A pak už mi vytřel zrak Peter MacNicol a cameo Neila Gaimana bylo dokonce vtipné. Šok. A dokonce se mluvilo o omnibusu DC Rebirthu. Nemám slov. A co teprve finále? S Kathy Bates a Markem Hamillem? OMG. ()

Spiker01

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Jedenáctá série pokračuje v tempu několika skvělých dílů, ovšem ten zbytek tvoří díly naprosto průměrné, nebo ty, u kterých se člověk semtam zasměje. Pokud by ovšem pokračovali alespoň takhle v další sérii, vůbec bych se nezlobil. Pokud ale po tom dojemném konci řady vůbec bude. ()

Likan7

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

O chlup lepší než desítka. Lepších dílů je určitě více, závěr je parádní. Jasně, v rámci Teorie to je podprůměr a celý seriál jen dojíždí na neutrál, mě to ale víceméně stále baví a titul mého nejoblíbenějšího seriálu má stále. Už si jen pěkně užít poslední rozlučku! ()

• Když Howard (Simon Helberg) večeří, tak po chvíli položí svůj talíř na stůl. O pár záběrů později ho ale pokládá znova. (SONY_)
  • Zatímco celá parta jí čínské jídlo, krabička od Howardova (Simon Helberg) jídla neustále mění svou polohu. (G....)