Run! Bitch Run!

Catherine a Rebecca jsou studentky katolické školy. Chodí po domech a prodávají zboží, aby si tak vydělaly na knížky a studium. Jejich situace se stává tragickou, když zaklepou na nesprávné dveře v nesprávné lokalitě. Snímek je natočen ve stylu sedmdesátých let. (Macabarman)

headcrab

"No Clint, what we got is what my mom would call "Balls deep cluster fuck"" :)).Tak tohle se mi líbilo.Až na trošku nudnější prostřední část to pěkně odsýpalo, nechybí tady humor, je zřejmý nadhled tvůrců, super hlášky a skvělá hudba dělá z některých scén absolutní nářez.A pokud po mě někdo někdy bude chtít vyjmenovat nejlepší záporačky, co jsem viděl, určitě si vzpomenu na Marlu, páč to je mrcha No.1, šílená psychopatická zfetovaná čubka, která si to radši udělá záchodovym zvonem a chlapy spíš rozkrájí :).Každopádně povedená záležitost. ()

Guzo

Jedna hvězda za chytlavou melodii, která místy pěkně graduje. Jinak film nestojí absolutně za nic.. ()

sedm.1

Sice jsem od celého tohoto projektu očekával ještě větší zábávu, to ovšem ve výsledku nemění nic na tom, že Joseph Guzman je Méďa béďa a stvořil skutečně brakovou pecku, u který musí každej intoš uplácávat z hlíny právě Guzmanovu figurku a praktikovat na ní umění woodoo. Ovšem jelikož já s títmo prapodivným seskupením mimozemšťanů (pardon, lidí) nemám absolutně nic společného a naopak mám stejně jako Guzman rád kozy, krev a vulgaritu, musím Run! Bitch Run! označit za kurevskou jízdu, která dělá čest všem grindhousům. Od první minuty se zde tvůrci jednoduše s ničím a nikým neserou, holky zde oblečení považují za zcela zbytečný doplněk, zabíjení a znásilňování je tu přirozené, běžné a normální jako všední nákup housky a vysočiny, špína, násilí a všudepřítomná nechutnost je pevnou součástí životního stylu místních starousedlíků a hlavním heslem tu je: ,, Vošukat všechno, co se hejbe a pak to rychle zahrabat". Následná pomsta je pak samozřejmě úžasně osvobozující, krev cáká na všechny strany a kdo přežije, nehraje. Úžasným doplňkem je pak samozřejmě dokonalý hudební doprovod, kdy bych si normálně řekl, co to mé slechy zaznamenávají za neskutečný sračky, ale sem by se prostě nic jiného nehodilo, fakt parádní songy, šumy a ruchy. Herecké obsazení též dopadlo na jedničku, a to nemyslím sarkasticky, všichni přítomní mi skutečně přišli do svých postav naprosto přesně obsazení, nikdo nijak zbytečně nepřehrává, vesměs ví, v čem účinkují, takže jsou v pohodě a nic nehrotí, což tento typ filmů přesně potřebuje. Škoda jen, že v úseku, kdy hlavní viníky čeká nemilosrdný trest, kamera zabírá všechno možné, jen né, co by měla, takže na většinu zobrazení brutalit si musí divák nechat zajít chuť a kdyby si tvůrci odpustili ještě i pár zbytečně zdlouhavých a nepodstatných záběrů, aby umocnili spád filmu, šlo by pak fakt o prvotřídní brakovou produkci se vším všudy. Zkrátka Run! Bitch Run! je totální céčkovej chlístanec, sice s pár drobnejma chybičkama, jinak ovšem Joseph Guzmán vážně BRAVO! ()

Wally

Sice jsem byl upozorněn, že se jedná o Grindhouse film, ale i tak jsem asi čekal o trošku lepší zábavu....tyto hérečky, které si myslí, že udělají díru do světa tím, že ukážou vnady najdou uplatnění leda tak v pornu... ()

HonzysKISS

Určitě to nebude bavit každého. Jako kdybyste si pustili klasický starý horor o znásilňování holek, ale tohle mi přišlo nudnější. Takové bez atmosféry. Hudbu to sice má občas pěknou, ale celé je to takové bez energie. Nejspíš za to můžou mizerní herci. Ale občas je to sexy, což film docela zachraňuje. Za nekrofilní scénku dávám menší plusko. ()

Shimargh

Zvrhlá, amatérská skorosračka bez kloudného příběhu, kvalitativně srovnatelná s lecjakým pornem, vyzdvihl bych snad jen parádní hudbu a ten oldschool grindhouse feeling. ()

Mírouš

Viděno bez titulků, ale ani nebylo potřeba. O co ve filmu šlo bylo jasný...Hodně mi připomínal film Chaos, ten byl ale o dost brutálnější...Tady bylo víc hambatejch holek. A ve finále jsem měl teda prdel sevřenou nadoraz... ()

mira007

Hororový rave and revenge o studentkách katolické školy, které prodávají bible a zaklepou na špatné dveře - následuje znásilnění, útěk hlavní hrdinky a návrat a pomsta. Schéma podobných filmů stejné, tento film utkví v paměti jen tím, že tvůrci natočili film s vizualizací sedmdesátek a že tam je hodně nahatých holek, ale jinak je to hrozná blbost, která vypadá jako studentský amatérský film. ()

Gore

Šíléná ulítlost s několika skvělejma hláškama a krásnejma přírodníma kozama na každým rohu, která od plnýho počtu snižuje jen parafráze na můj oblíbenej I Spit on Your Grave, kdy tento klenot je jen jeden a proto tato vykrádačka zamrzí, ale jinak jsem se dost dobře bavil. ()

andio

Run! Bitch Run! je skvělej exploitation film, kterej v podstatě vzdává hold filmům jako je "Last House on the Left" nebo "I Spit on Your Grave". Jedná se o subžánr rape and revenge, z jehož názvu v podstatě vyplývá úplně všechno. Nedá se říct, že by to bylo tak skvělý, jako výše zmíněné dva filmy, ale pro fanouška je to věc jistě nevynechatelná! Snímek se s ničim nesere a závěrečnej kill je prostě epickej. Takovejhle anal rape jinde neuvidíte. 7/10 ()

Silviaxx

Tak toto ma neoslovilo. Beriem do úvahy, že sa to hralo na film z rokov sedemdesiatych a aj vďaka tomu si stále uvedomujem, prečo filmy z tohto obdobia nepozerám. Ešte stále ma nebavia a nenachádzam v nich čaro. Rovnako ako som ho nenašla ani tu a dopozerala som to len preto, lebo som to nechcela nechať nedopozerané (dopozeranie mi trvalo 3dni!!). Postavy na mňa pôsobili nevýrazne, v dôsledku čoho mi bolo šuma fuk kto koho znásilní a kto koho zabije. Čo sa týka rape-u a následného revenge-u, tak opäť nič, čo by na mňa nejakým spôsobom zaberalo. Snáď zabitie Marly a Loba bola taká topka, aj keď to buď nebolo zobrazené alebo bolo zobrazené iba strašne zhruba. ()

jamesjimbo

trailer je desetihvězdičkový, opravdu zábavný a skvělý, škoda, že se té zábavy nedostalo tolik i do samotného filmu. nicméně, toto je pravý příklad grindhouseu, autoři to takhle stvořit chtěli, a navodit atmosféru fimlu 70. let se jim skutečně podařilo, takže pro znalce a milovníky žánru grindhouse jasných 5*, pro "seriózní" kritiky odpad. ()

gootchy

Pěkně mu tu prdel rozmrdala:). Tohle se stává, když to nejmíň čekáte. Holky na špatným místě ve špatný čas. A o tohle se postarala Cheryl Lyone, která nechápu proč, vůbec není uvedena u filmu. Shame on you! ()

Hapretor

Jednoduše stupidní. Sexuálně brutální. Demenci děje překonává snad jen výkon "herců". Ale - řiká se: v jednoduchosti je krása. A neplatí to jen o blondýnkách. P.S. Mačeta do zadku??? Rodriguez nebo Tarantino by nejspíš čuměli. ()

Kolssteyn

Jak vidno podle komentářů, mnozí čekali porno, jiní horror... i mistr tesař se utne, ale pak se nemůže divit, že si to vzal i s prstama. ()

Junys odpad!

Dvě studentky katolické školy prodávají bible. Na jedno doporučení se vydají do vedlejšího městečka, kde si myslí že to bude lepší. Jenže vše se mění když v nesprávnou chvíli klepou na špatné dveře. - Vykuř mi prstíky... Ochutnej... Kozy sem kozy tam... První co mě vadilo už od začátku je ta odporná hudba na pozadí.. Dál si myslím že film je o tom ukázat co nejvíc koz od malých až po svěšený patnáctky... Nevěděl jsem jestli se smát neb brečet protože to bylo fakt strašný. Po celou dobu nuda, napětí na úrovni 0. Dlouho jsem neviděl takovou blbost. ()

septic

nejdokonalejší trailer ze všech, co jsem kdy viděl! Film už tak dobrý není, ale sračka taky ne. Tempo to moc nemá, ale humoru plné rance. Solidní pobávko na nedělní zevl ()

Rathalos

Hodnotenia poniektorych ma navnadili na nieco fakt extremne,ale ako vacsinou to byva,nebolo to tak,krv takmer ziadna,brutalita na velmi nizkej urovni a naviac ma sklamal zaver,cakal som mega-pomstu,no az na jednu chutovku to bolo slabsie,ovela drsnejsie,krutejsie,realnejsie boli filmy ako I spit on your grave alebo trebars Chaos,takze tri hviezdicky stacia,viac si to nezasluzi...:-) ()